Öğrenme Teknolojileri Eğitim Doktora (Edd)

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

Pepperdine University GSEP tam burs sunmamaktadır. Burada yeni öğrenciler için mevcut fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Pepperdine University GSEP ayrıca lisansüstü yardım, öğretim yardımı ve araştırma yardımı fırsatları sunmaktadır. GSEP, eğitim geri ödeme sağlamamaktadır.

Liderleri Sürüş İnovasyonu için Hibrit Program

Öğrenim teknolojilerindeki doktora programımız, öğrencileri bilgisayar tabanlı ve ağ bağlantılı teknolojilerden öğrenenler ile etkileşimde bulunmaya hazırlar. Çeşitli teknoloji ve sosyal medya formlarını kullanarak sağlam bir seviyede rahatlık sağlayan insanlar için idealdir. Program, K-12 eğitimi, orta öğretim sonrası eğitim, müzeler, kütüphaneler, şirketler, devlet kurumları, STK'lar ve medya kuruluşlarındaki profesyonelleri çizmektedir.

Programa Genel Bakış

Bu program, öğrencilerimizin ajansının gelişimini üç şekilde desteklemektedir. Öncelikle, müfredat temel ve uygulamalı bilgileri disiplinler arasında birleştirir. İkincisi, deneyimsel öğrenme konusundaki vurgumuz, öğrenci görüşünü yerel bağlamın ötesine genişletir. Üçüncüsü, öğrenme ve medyada çalışan kurum ve kuruluşlarla olan bağlarımız, öğrencilerin tüm uzmanlık ağına erişimini sağlar.

Program Avantajları

 • Bir akademisyen-uygulayıcı modeli teori ve en iyi uygulamaları birleştirir
 • Güçlü bir mezun ağı etkili iş bağlantıları yaratır
 • Hibrit program formatı özellikle profesyonel çalışanlar için tasarlanmıştır.
 • Gerekli ulusal ve uluslararası geziler, teknoloji konusunda dünya çapında bir bakış açısı ve dünya çapında öğrenme sağlar.
 • Küçük sınıflar, uzun süreli mesleki ve kişisel ilişkilerin yanı sıra güçlü öğretim üyesi etkileşimi için bir ortam sunar.
 • Müfredat, deneyimsel öğrenmeyi vurgular ve öğrencilere alandaki önde gelen araştırmacılara erişim sunar
 • Örnek akademik başarıları ve profesyonel uzmanlığı ile destekleyici bir öğrenme ortamı ve fakülte

Ana unsurlar

 • Program Süresi / Birimleri Tez Birimleri: 3,5 yıllık ortalama / 51 EdD birimi (tez tamamlanana kadar dönem başına 2 birim)
 • Birim maliyeti: 1.550 $
 • Başlangıç ​​Terimi: Güz
 • Kampüs Yeri: Batı Los Angeles / Çevrimiçi Hibrit Programı (Lütfen tercih ettiğiniz kampüsün garanti edilemeyeceğini unutmayın. Kampüs teklifleri müsaitlik durumuna bağlıdır ve değişebilir.)

Kabul Süreleri:

 • Güz Dönemi 2018 Son Son Tarih: 6 Ağustos 2018, 11:59 PST
 • Bu program için kabuller devam ediyor. Bir uygulama tamamlandığında, kabul için gözden geçirilir. Son başvuru tarihinden sonra alınan başvurular gözden geçirilir ve öğrenciler mekana uygun olarak kabul edilir.

Kabul şartları:

Başvurunuzu hızlı bir şekilde işlemek için sadece elektronik uygulama materyallerini kabul ediyoruz.

Bu programa başvurmak için lütfen gönderin:

 1. İade edilemeyen işlem ücreti ile Başvuru için başvuru.
 2. Bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir lisans derecesi.
 3. Bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir lisansüstü derecesi.
 4. Resmi transkriptler, GSEP web sitesinde listelenen onaylanmış şirketlerden biri aracılığıyla, lisans ve lisansüstü dereceleri veren kurumlardan ve diğer tüm kolejlerden veya üniversitelerden alınan tüm transkriptlerden alınan sertifikalardan elektronik olarak gönderilmiştir.
 5. İki öneri: Başvuru sahibinin işvereninden ve bir iş arkadaşından biri, başvuru sahibinin teknoloji kullanımını doğrulayan. Çevrimiçi Profesyonel Öneri formu gsep-admissions@pepperdine.edu adresine iade edilmemelidir. İade edilmeyen işlem ücreti ile başvurunuz.
 6. Seçilen bir konu hakkında iki sayfalık bir deneme. Bu denemede tatmin edici bir şekilde yer almayan adaylar, GSEP'de ED 692 gibi bir yazı atölyesi kursuna katılmak zorunda kalabilir. Alternatif olarak, başvuru sahipleri son beş yıl içinde alınan Graduate Record Examination (GRE - sözel ve nicel bölümler) puanlarını sunabilirler. .
 7. En az 2,000 kelime uzunluğunda üç bölümlü bir açıklama, (1) teknoloji vizyonu, (2) teknoloji deneyimi veya arka planı ve (3) bu derecenin takibi ile ilgili kişisel hedefleri açıklar.
 8. Programa başvuran tüm nitelikli adaylar için kişisel bir röportaj gereklidir.
 9. Özgeçmiş veya özgeçmiş (CV) isteğe bağlıdır, ancak önerilir.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Daha Az
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Daha fazla Daha az