Örgütsel liderlikte doktora

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Örgütsel Liderlikte Doktora

Giriş

Örgütsel Liderlik Programında Felsefe Doktoru, örgütsel liderlik, danışmanlık ve araştırmayla ilgili konularda kritik ve pratik bir bilgi uygulaması olan, yüksek bütünlüklü yerel ve küresel bağlam için bilgili bilim adamları üretmeyi amaçlamaktadır.

Programın Hedefi

Örgütsel Liderlik alanındaki doktora programının amacı, toplumun her kesiminde öğretim, araştırma, danışmanlık ve değer temelli liderlik yetkinliklerini geliştirmek ve geliştirmektir.

Giriş Koşulları

Programa kabul için, bir adayın, en az 3.00 not ortalaması veya eşdeğeri ile tanınmış bir kurumdan ilgili bir Yüksek Lisans derecesine sahip olması gerekir.

Dersin Öğrenme Çıktıları

Program sonunda öğrenciler mümkün olacaktır:

  1. Örgütsel liderlik ve davranış teorilerini uygulama
  2. Ulusal ve uluslararası düzeyde liderlik konularına hitap etmek için araştırmada uygun metodolojileri uygulayın.
  3. Afrika'daki ve uluslararası tüm kurum ve kuruluşlarda bilinçli liderlik sağlayın.
  4. Entelektüel, profesyonel ve kariyer gelişimini desteklemek için Afrika'daki liderlerden oluşan bir grupla işbirliği yapın ve danışın.
  5. Liderlik alanıyla ilgili çalışmaları yazın ve yazın.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and facul ... Devamını oku

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and faculty drawn from nations across Africa and the world. Our diversity offers you a unique platform for an expanded worldview through healthy social interactions. Daha Az
Nairobi , Kenya Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az