Örgütsel Liderlikte Eğitim Doktoru (Edd)

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

Pepperdine University GSEP tam burs sunmamaktadır. Burada yeni öğrenciler için mevcut fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Pepperdine University GSEP ayrıca lisansüstü yardım, öğretim yardımı ve araştırma yardımı fırsatları sunmaktadır. GSEP, eğitim geri ödeme sağlamamaktadır.

Dönüştüren Değerlere Dayalı Liderlik

Bu program, öğrencileri çok çeşitli ortamlarda çalışmaya hazırlarken liderlik becerilerini güçlendirir ve geliştirir. Bireyler, en iyi başarı ve büyüme için organizasyonları dönüştürmek için değişim güçlerini tanımak, koşturmak ve kanalize etmek için bilgi ve yetenek ile donatılmıştır. Liderlik ve organizasyonel gelişim programlarındaki olağanüstü başarılar için 2016 Liderlik Mükemmeliyet Ödülleri tarafından liderlik ve organizasyonel gelişim vurgulanarak üst düzey doktora programı olarak kabul edilmektedir.

Programa Genel Bakış

Teoriyi gerçek dünya deneyimi ile harmanlayan akademisyen-uygulayıcı programını somutlaştıran EDOL programı, mevcut liderlerin kariyer yollarını genişletmek için gerekli becerileri aradıkları için idealdir. Ayrıca, doktora derecesini akademik ve mesleki hedefleri ilerletmek isteyen yöneticiler için tasarlanmıştır. Liderlik, yönetim ve değişim için hümanist bir yaklaşımı vurgulayan program, bireyleri kendi kurumlarında vizyon sahibi olmaya hazırlar. Yüksek lisans öğrencileri çeşitli alanlarda iş ve akademik profesyoneller bir grup ile programı başlar ve tamamlar. Kohort modeli, öğrencilerin meslektaşları ile değerli ilişkiler kurarken liderlik becerilerini geliştirmelerini sağlar.

Yararları

 • İki program formatı: Geleneksel ve Küresel Erişim (yüz yüze / yüzde 40 çevrimiçi), çalışan profesyoneller için ideal
 • Akşamları ve ara sıra hafta sonları buluşan esnek dersler
 • Küçük sınıflar, fakülte mentorluğu ve yaşam boyu akran ilişkileri kurmak için bir ortam sağlar.
 • Örnek akademik başarılar ve mesleki deneyim ile destekleyici bir öğrenme ortamı ve fakülte
 • Teori ve en iyi uygulamaları entegre eden akademisyen-uygulayıcı modeli
 • Liderlik ve politika konusunda çok yönlü bir bakış açısı sağlamak için gerekli ulusal ve küresel geziler
 • Sizi toplumdaki etkili iş liderlerine bağlayan Pepperdine ağı

Ana unsurlar

 • Program Süresi / Birimleri Tez Birimleri: 3,5 yıllık ortalama / 51 EdD birimi (tez tamamlanana kadar dönem başına 2 birim)
 • Birim maliyeti: 1.550 $
 • Başlangıç ​​Terimi: Güz
 • Kampüs Mekanları: Batı Los Angeles, Irvine (Lütfen tercih ettiğiniz kampüsün garanti edilemeyeceğini unutmayın. Kampüs teklifleri müsaitlik durumuna bağlıdır ve değişebilir.)

Kabul Süreleri:

 • Güz Dönemi 2018 Son Son Tarih: 6 Ağustos 2018, 11:59 PST
 • Program, Ağustos ayında Batı Los Angeles Kampüsü'nde Yüksek Performanslı Toplum Çalıştayı ve Oryantasyon ile başladı. Sınıflar Eylül ayında başlayacak.
 • Bu program için kabuller devam ediyor. Bir uygulama tamamlandığında, kabul için gözden geçirilir. Başvurunuzu incelemek için son tarihi beklemiyoruz. Son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular için, öğrenciler mekana uygun olarak kabul edilecektir.

Kabul şartları:

Başvurunuzu hızlı bir şekilde işlemek için sadece elektronik uygulama materyallerini kabul ediyoruz.

Bu programa başvurmak için lütfen gönderin:

 1. İade edilemeyen işlem ücreti ile başvuru için başvuru.
 2. Bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir lisans derecesi.
 3. Bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir lisansüstü derecesi.
 4. Resmi transkriptler, GSEP web sitesinde listelenen onaylanmış şirketlerden biri aracılığıyla, lisans ve lisansüstü dereceleri veren kurumlardan ve diğer tüm kolejlerden veya üniversitelerden alınan tüm transkriptlerden alınan sertifikalardan elektronik olarak gönderilmiştir.
 5. Başvuranın akademik ve / veya profesyonel karakter ve liderlik deneyimini ve / veya potansiyelini doğrulayan üç öneri. Çevrimiçi Profesyonel Öneri formu gsep-admissions@pepperdine.edu adresine e-posta ile gönderilmelidir.
 6. Seçilen bir konu hakkında iki sayfalık bir deneme. Bu denemede tatmin edici bir şekilde yer almayan adaylar, GSEP'de ED 692 gibi bir yazı atölyesi kursuna katılmak zorunda kalabilir. Alternatif olarak, başvuru sahipleri son beş yıl içinde alınan Graduate Record Examination (GRE - sözel ve nicel bölümler) puanlarını sunabilirler. .
 7. Adayın liderlik bakış açısı, takipçileri oluşturma yeteneği, risk alma eğilimi, azim ve başarılar göstermesi, gelecekteki kariyer ve yaşam hedefleri ve takip etme nedenleri gibi konuları ele alan Örgütsel Liderlik programında 1.000 ila 2000 kelimelik bir çıkar bildirgesi. bir doktora programı.
 8. Özgeçmiş veya özgeçmiş (CV) isteğe bağlıdır, ancak önerilir.
 9. Programa başvuran nitelikli adaylar için kişisel bir röportaj gerekebilir.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Daha Az
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Daha fazla Daha az