Institute of Development Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IDS Hakkında

Institute of Development Studies (IDS), adil ve sürdürülebilir değişim için küresel bir araştırma ve öğrenme kuruluşudur. Sussex Üniversitesi ile ortak olarak, IDS, QS Üniversite Sıralaması tarafından geliştirme çalışmaları için dünyada ilk sırada yer almaktadır.

Her yerde herkes için daha iyi yaşamlar sağlamaya yardımcı olan adil ve sürdürülebilir kalkınmaya yaklaşımları dönüştürmek için en ileri araştırma, öğrenme ve birinci sınıf öğretim sağlıyoruz.

En iyisi ile öğrenin

IDS'deki öğrenciler ve araştırmacılar dünyanın dört bir yanından geliyorlar ve hastalık, iklim değişikliği ve çatışma gibi gerçek dünya sorunlarının çözümüne yardımcı olma konusundaki kararlılıklarıyla birleşiyorlar.

IDS kalkınmanın ön saflarında yer alıyor. Birçok geleneksel üniversiteden farklı olarak, öğrencilerimiz adil ve sürdürülebilir bir değişim için çalışan araştırmacılarla çevrilidir. Öğretim kalitemiz ve uluslararası öğrenci vücudumuzun çeşitliliği, yeni nesil geliştirme şampiyonlarına en iyisini öğrenmek için ilham veren, bilgilendiren ve olanak sağlayan bir ortam yaratır.

Derecelerimiz, teorik ve pratik kalkınma anlayışlarını geliştirmek, kariyer beklentilerini geliştirmek ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek isteyen INGO'larda, hükümetlerde, sivil toplum kuruluşlarında, akademik kurumlarda, işyerlerinde ve başka yerlerde çalışan öğrencileri cezbetmektedir.

Mezunlarımız, Dünya Bankası ve Birleşmiş Milletler gibi küresel kuruluşlarda ve önde gelen sivil toplum kuruluşlarında üst düzey görevlerde bulunmaya devam ettiler, ayrıca dünya çapında ulusal hükümetlerde Bakanlar ve yetkililer oldular. 2018 yılında şap, Carlos Alvarado Quesada Kosta Rika Başkanı seçildi.

Lisansüstü yüksek lisans kurslarımız , popüler doktora araştırma programımız ve profesyonel eğitim kurslarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Konumlar

Brighton

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Brighton, İngiltere, Birleşik Krallık