Selinus University of Science and Literature

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Üniversitemiz özgür ve özel bir kurumdur. Yasal olarak, Dominika Topluluğu devletinde ve İtalya'da daimi bir kuruluş olarak IBC olarak tescil edilmiştir. Sadece Çevrimiçi ve Uzaktan Eğitim eğitimine dahil olan bağımsız bir uluslararası üniversitedir: bir başka deyişle, kurumsal çalışmalarını ciddiye alan yetişkinler için açık bir üniversitedir.

Yetişkin öğrencilerimiz derecelerini almak için çok çalışıyorlar. Bu üniversite hiçbir zaman bir derece değirmeni olmamıştır ve bu tür başvuruları anında reddedeceğiz. Asıl vurgumuz yetişkin öğrencilerimize her zaman en yüksek eğitim kalitesini sunmak olmuştur. Selinus Üniversitesi tarafından verilen dereceler, özel sektör tarafından uluslararası alanda tanınmıştır ve çok uluslu işletmeler tarafından kabul edilmiştir.

Akreditasyon hakkında, özellikle ABD'li öğrenciler için, gerçeklik sistemini açıklamaktan asla bıkmayız. Amerika Birleşik Devletleri'nde akreditasyon kazanmak isteğe bağlıdır

Okullar genellikle vaktinden çok önce kurumun standartlarını bilir ve birkaç ay boyunca akreditasyon incelemesi için hazırlık yaparlar. İncelemeyi geçerler ve akreditasyon alırlarsa, okullarının kabul edilebilir bir kalite seviyesini karşılayan meşru bir yükseköğretim kurumu olarak onaylanmasıdır. Bazı okullar, akreditasyon durumlarını potansiyel öğrencilere sundukları üniversite bilgilerine dahil edebilir.

Tıpkı tanınmış akreditasyon kurumları olduğu gibi, tanınmayan kurumlar da vardır. Bu basitçe, standartlarının Eğitim Bakanlığı ya da CHEA tarafından incelenmediği anlamına gelir. Bir ajansın tanınmamasının çeşitli nedenleri olabilir. Örneğin, ajans Departman veya CHEA ile tanınmaya yönelik çalışıyor olabilir veya herhangi bir kuruluş tarafından tanınması için kriterleri karşılamayabilir. Sebep ne olursa olsun, kolej bilgilerini araştırırken bunu aklınızda bulundurmanız önemlidir.

Tanınmayan akreditasyon kurumlarını, itibarlarını değerlendirene kadar dikkatle görmelisiniz. Tanınmayan bir kuruluşun mutlaka düşük kalite standartlarına sahip olması gerekmez, ancak birçok ABD işvereninin yalnızca tanınmış bir kurum tarafından onaylanan kurumlardan dereceleri tanıdığını bilmek önemlidir.

Bu nedenle Üniversitemiz yalnızca profesyonel olarak kurulmuş öğrencileri kabul etmektedir. Öğrencilerimiz derecesi bulmak, iş bulmak için değil, zaten başarılı bir şekilde meşgul olan mesleki rollerini meşrulaştırmak için kullanırlar. Selinus Üniversitesi'nden bir derece ile saygınlık, saygı ve prestij kazanır ve genellikle bir kişinin sosyal duruşunu ve çalışmasını geliştirir.

126129_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Selinus'ta nasıl çalışılır

SUSL Ev Stüdyosu

Selinus Üniversitesi'nin derece dersleri, Selinus ve Pedagoji Üniversitesi tarafından oluşturulan "pedagoji" linkinde bulabileceğiniz kılavuzlara göre, verilen ders kitaplarının çalışılması ve yürütülen ders kitaplarının okunmasına ilişkin Raporların hazırlanmasından oluşur. Selinus Üniversitesi web sitesi.

Yetişkin öğrenciler APEL (Önceki Deneyimsel Öğrenimin Akreditasyonu) programına kaydolabilirler. Bu program profesyoneller, girişimciler, yöneticiler, yetkililer, yazarlar, sanatçılar, vb. İçin ayrılmıştır. Doktora için 30 yıl gerekir

pedagoji

Selinus Bilim ve Edebiyat Üniversitesi müfredat sistemi, her bir öğrenciye göre düzenlenmiştir ve metinler, çalışma notları ve dersler, video dersleri, e-kitaplardan oluşan “öğretim ünitelerine” dayanmaktadır. Sınavlar, mini bir tez olarak geliştirilen kısa bir öğrenme raporu (Sınav Ünitesi) ile değiştirilir.

Çalışma materyalleri, çalışma disipline göre, eleştirel düşünmeyi ve edinilen bilginin pratik uygulamasını teşvik etmek için seçilir ve seçilir. Pedagojik bir yöntem, çoğu zaman işe ve aileye katılan öğrencilerin, yetişkinlerin eleştirel düşünmelerine ve bir yandan önerilen kitaplara ve video derslerine bir yandan entelektüel yeteneklerini artırarak entegre yazma becerisini artırarak bilgili bir şekilde hitap edebilmelerini sağlamak için uygulanmaktadır. projeler.

Öğrenciyi, ardından Öğrenci Danışmanını takip eden ve zamanını tutması ve hedeflerine ulaşması için kişisel kazanımlara dayalı belirli bir öğrenme programını serbest bırakması için zorlamayan bir eğitim öğrenme sistemi. Selinus Üniversitesi'nde, öğrencinin derhal veya belirli tarihlerden önce öğrenme yükümlülüğü yoktur. Metinlerini okuyabilir ve her bir video dersini birçok kez inceleyebilir, kendi kişisel öğrenme yöntemlerini keşfedebilir. Ayrıca, yardım, açıklama ve destek için dilediği zaman Öğrenci Danışmanına danışabilir.

Müfredatın amacı açısından değerlendirilen, öğrenilen basit bir bilgi değildir, çünkü düşüncenin öğrencinin kavramsal konuyu basit bir bakış açısının ötesinde taşıması, her şeyden önce, çalışmanın bir bilinçli olmadığının bilincinin ve farkındalığının değerinin bir gücü olmalıdır. Sosyal ihtiyaçları için etkin bir şekilde kullanılabilir bir model olarak insan ve medeni olarak az çok yararlı kavramların basit bir şekilde işlenmesi.

Kısacası, Selinus Üniversitesi'nin pedagojik modeli, entelektüel kapasiteyi ve entelektüel ve mesleki becerilerini hızla elde edebilmek için potansiyel becerilerini global olarak kendi değerlendirmesini sağlayacak, öğrencinin gerçek deneyimini eğitim bağlamında "getirmektir". gol.

Selinus Üniversitesi'nden kredilerin tanınması, kısmen öğrencinin profesyonel eleştirmenlerinin “okunması” ve kısmen de geleneksel sınavların yerini alan öğrenci tarafından yürütülen rapor değerlendirilerek verilmektedir.

Selinus Üniversitesi öğrencileri emek ve meslek dünyasında yer alan yetişkinlerdir. Kayıt yaptırmak için, sıradan programlar için en az 23 yaşında ve profesyoneller için APEL programlarında en az 25 yaşında olmalısınız. Doktora yapmak üzere bir programa kaydolmak en az 30 yaş gerekir.

Konumlar

Londra

Address
71-75 Shelton Street
WC2H 9JQ Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Bologna

Address
Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122
Bologna, Emilia-Romagna, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: