Boston College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kalp ve ruhla eğitim — ve dönüşüm gücü

Boston College şehrinde faaliyet gösteren ilk yüksek öğrenim kurumu olan Boston College , günümüzde ülkenin önde gelen üniversiteleri arasında, liberal sanatlarda, bilimsel araştırmalarda ve öğrenci oluşumunda lider konumdadır.

Cizvit kurucularımıza ilham veren idealleri temel alan Boston College , öğrencileri içeriye bakmalarını ancak her zaman dışarıya çıkmalarını ister - zihinlerini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmeye ve başkalarına hizmet etmek için kullanmaya çağırır.

109513_109379_052013JK452v1.jpg

Morrissey College hakkında

Robert J. Morrissey Fen Edebiyat Fakültesi, titiz bir entelektüel gelişim ve öğrencilerinin dini, etik ve kişisel gelişimini teşvik eder. Morrissey College fakültesi ve öğrencileri, ortak yararı arttırmak için hediyeler kullanarak dünyanın en acil sorunlarına doğrudan katılıyorlar.

Morrissey College, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve doğa bilimlerinde lisansüstü programlar sunmaktadır. Öğrenciler, geniş bir yelpazede kariyere yayılmaya hazırlanan ve yetenekli ve tutkulu liderler olarak hizmet vermeye hazır, dünyadaki topluluklarda iyilik için bir marangozluk olarak ortaya çıkıyorlar.

Boston College en eski ve en büyük bölümü olan Morrissey College, Cizvit, Katolik'in soruşturma derinliğine bağlılığı, akademik mükemmellik ve tüm kişiyi liberal sanatlarla biçimlendirici bir ilişki içinde eğitmekle somutlaşıyor.

109514_109380_053014GG077v1.jpg

Neden Boston College ?

Öğrenciler Boston College girdiğinde, entelektüel, kişisel, etik ve ruhsal gelişimlerini teşvik eden bir keşif yolculuğuna ilk adımlarını atıyorlar. Morrissey Fen Edebiyat Fakültesi'nin programları, öğrencilerden kendileri, toplulukları ve dünya hakkında bilgi almalarını, nereye giderse gitsin aramalarını ve yeteneklerini başkalarının hayatlarını iyileştirmek için kullanmalarını ister.

Ömür boyu sürecek bir eğitim arayanlar, anlamlı ve tatmin edici gelecekler inşa etmenin zorluğunu ve desteğini bulacaklardır.

1. Dinamik Bir Liberal Sanatlar Eğitimi

21. yüzyılda gelişmeye hazırlanan iyi eğitimli insanları şekillendiren disiplinleri keşfedin. Boston College liberal sanat eğitimi, eleştirel düşünme, etik karar verme, etkili iletişim ve insan deneyimini çeşitli açılardan görme kapasitesi dahil olmak üzere değerli beceriler geliştirir.

2. Fikri Titreşim

Morrissey College öğrencileri potansiyellerini keşfetmeleri ve kazanmaları için zorlar. Ünlü fakülte, yenilikçi kurslar ve kampüs dışı fırsatlar, öğrencilerin bilgi ve deneyimlerini arttırır.

109538_052013JK452v1.jpg

3. Cizvit, Katolik Gelenek

Entelektüel titizlik, bilgiyi bütünleştirme, öğrenci oluşumu, bireylere özen gösterme, eğitimimizi başkalarına hizmette kullanma - bu Jesuit, Katolik değerleri Boston College deneyimini tanımlar.

4. Disiplinler Arası Sorgulama

Burada, bilimsel işbirliği, geleneksel disiplin sınırlarının ötesinde araştırma ve öğretmeyi çizer. Çekirdek Müfredat, Liberal Sanatlar Enstitüsü, Entegre Bilim ve Toplum Enstitüsü ve çeşitli araştırma projeleri, öğrencileri ve fakülteleri farklı araştırma alanlarından bir araya getirir.

5. Boston'un Yararları

Büyükşehir bölgesinde 50'den fazla yüksek öğrenim kurumu olan Boston, gerçekten önde gelen üniversite şehirlerinden biridir. Aynı zamanda tarih, bilimsel ve teknik yenilikçiler, kültür ve staj olanakları ile dolu dünya standartlarında bir şehir.

6. Mezunlar Ağı

Öğrenciler, yaklaşık 180.000 Boston College mezununun sıkı sıkıya bağlı ve sadık ağının bağlantılarından ve desteğinden faydalanmaktadır.

109512_109378_022513LP003v1.jpg

Konumlar

Boston

Address
Boston College
Gasson Hall 108
140 Commonwealth Avenue
Chestnut Hill, MA 02467

02467 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin