Resmi açıklamayı okuyun

Kalp ve ruhla eğitim — ve dönüşüm gücü

Boston College şehrinde faaliyet gösteren ilk yüksek öğrenim kurumu olan Boston College , günümüzde ülkenin önde gelen üniversiteleri arasında, liberal sanatlarda, bilimsel araştırmalarda ve öğrenci oluşumunda lider konumdadır.

Cizvit kurucularımıza ilham veren idealleri temel alan Boston College , öğrencileri içeriye bakmalarını ancak her zaman dışarıya çıkmalarını ister - zihinlerini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmeye ve başkalarına hizmet etmek için kullanmaya çağırır.

109513_109379_052013JK452v1.jpg

Morrissey College hakkında

Robert J. Morrissey Fen Edebiyat Fakültesi, titiz bir entelektüel gelişim ve öğrencilerinin dini, etik ve kişisel gelişimini teşvik eder. Morrissey College fakültesi ve öğrencileri, ortak yararı arttırmak için hediyeler kullanarak dünyanın en acil sorunlarına doğrudan katılıyorlar.

Morrissey College, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve doğa bilimlerinde lisansüstü programlar sunmaktadır. Öğrenciler, geniş bir yelpazede kariyere yayılmaya hazırlanan ve yetenekli ve tutkulu liderler olarak hizmet vermeye hazır, dünyadaki topluluklarda iyilik için bir marangozluk olarak ortaya çıkıyorlar.

Boston College en eski ve en büyük bölümü olan Morrissey College, Cizvit, Katolik'in soruşturma derinliğine bağlılığı, akademik mükemmellik ve tüm kişiyi liberal sanatlarla biçimlendirici bir ilişki içinde eğitmekle somutlaşıyor.

109514_109380_053014GG077v1.jpg

Neden Boston College ?

Öğrenciler Boston College girdiğinde, entelektüel, kişisel, etik ve ruhsal gelişimlerini teşvik eden bir keşif yolculuğuna ilk adımlarını atıyorlar. Morrissey Fen Edebiyat Fakültesi'nin programları, öğrencilerden kendileri, toplulukları ve dünya hakkında bilgi almalarını, nereye giderse gitsin aramalarını ve yeteneklerini başkalarının hayatlarını iyileştirmek için kullanmalarını ister.

Ömür boyu sürecek bir eğitim arayanlar, anlamlı ve tatmin edici gelecekler inşa etmenin zorluğunu ve desteğini bulacaklardır.

1. Dinamik Bir Liberal Sanatlar Eğitimi

21. yüzyılda gelişmeye hazırlanan iyi eğitimli insanları şekillendiren disiplinleri keşfedin. Boston College liberal sanat eğitimi, eleştirel düşünme, etik karar verme, etkili iletişim ve insan deneyimini çeşitli açılardan görme kapasitesi dahil olmak üzere değerli beceriler geliştirir.

2. Fikri Titreşim

Morrissey College öğrencileri potansiyellerini keşfetmeleri ve kazanmaları için zorlar. Ünlü fakülte, yenilikçi kurslar ve kampüs dışı fırsatlar, öğrencilerin bilgi ve deneyimlerini arttırır.

109538_052013JK452v1.jpg

3. Cizvit, Katolik Gelenek

Entelektüel titizlik, bilgiyi bütünleştirme, öğrenci oluşumu, bireylere özen gösterme, eğitimimizi başkalarına hizmette kullanma - bu Jesuit, Katolik değerleri Boston College deneyimini tanımlar.

4. Disiplinler Arası Sorgulama

Burada, bilimsel işbirliği, geleneksel disiplin sınırlarının ötesinde araştırma ve öğretmeyi çizer. Çekirdek Müfredat, Liberal Sanatlar Enstitüsü, Entegre Bilim ve Toplum Enstitüsü ve çeşitli araştırma projeleri, öğrencileri ve fakülteleri farklı araştırma alanlarından bir araya getirir.

5. Boston'un Yararları

Büyükşehir bölgesinde 50'den fazla yüksek öğrenim kurumu olan Boston, gerçekten önde gelen üniversite şehirlerinden biridir. Aynı zamanda tarih, bilimsel ve teknik yenilikçiler, kültür ve staj olanakları ile dolu dünya standartlarında bir şehir.

6. Mezunlar Ağı

Öğrenciler, yaklaşık 180.000 Boston College mezununun sıkı sıkıya bağlı ve sadık ağının bağlantılarından ve desteğinden faydalanmaktadır.

109512_109378_022513LP003v1.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Boston College

Doktora program derinlemesine bir eğitim deneyimi sunar. Çekirdek ders çalışması hücre biyolojisi, biyokimya, moleküler biyoloji, genetik, biyoinformatik ve bilimsel yazı ... [+]

Boston College Biyoloji Fakültesinden bir mesaj

Araştırmanın doktora merkezinde yer aldığı Biyoloji Bölümüne hoş geldiniz. deneyim. Mezunlarımıza çok çeşitli kariyerlerde gelecekteki başarı için ihtiyaç duydukları teknik ve entelektüel eğitimi vermeye çalışıyoruz.

Bölümümüz modern moleküler, hücresel, genomik, proteomik, biyokimyasal, görüntüleme ve biyoinformatik araştırmaları için iyi donanımlıdır. Genomik araştırma, floresan ve yüksek çözünürlüklü canlı hücre görüntüleme ve akış sitometrisi, mükemmel hayvan tesisleri ve önemli hesaplama kaynakları için son teknolojiye sahip enstrümantasyona sahip temel tesislerimiz var. Temel çalışma alanlarımızı daha da güçlendiren yeni elemanlarla fakültemizi büyütmeye devam ediyoruz: hücre ve gelişim biyolojisi, mikrobiyoloji ve enfeksiyon ve biyoinformatikteki temel sorunları incelemek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Boston College

Bu programların önemli bir özelliği, her sömestr mezun öğrenciler için mevcut olan kapsamlı ve çeşitli kurslardır. Aşağıdaki alanlarda yoğunlaşmayı sağlayan felsefenin ta ... [+]

Boston College'daki Felsefe Bölümüne Hoş Geldiniz

Boston College’ın lisansüstü felsefe programları, dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli öğrencileri cezbetmektedir. Felsefe tarihindeki tüm dönemleri kapsayan ve çeşitli felsefi yaklaşımlarla yüksek lisans ve doktora dereceleri sunuyoruz.

Felsefe Bölümü, etik ve sosyal-politik felsefe dahil olmak üzere felsefe, çağdaş kıta felsefesi ve pratik felsefe tarihindeki gücü ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, bölüm iki disiplinlerarası program sunmaktadır: felsefe ve hukuk ve felsefe ve teoloji. Programda ayrıca Asya felsefesi ve diaspora çalışmaları yer alıyor.

Her Eylül ayında, doktora programımız araştırma görevlisi olarak kabul edilen küçük bir grup yeni öğrenciyi kabul etmektedir. Yerleşik bir bilginle çalışma deneyimi, öğrencinin felsefi araştırmanın bazı temel becerilerini öğrenmesine ve bir veya daha fazla fakülte ile mentorluk ilişkisi kurmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Programın esnekliği, Boston kolej çalışmasında felsefe bölümüne hoş geldiniz planı tasarlamada bireyselleştirilmiş ilgi sağlar. Tüm doktora Öğrencilerin, şartların başarılı bir şekilde yerine getirildiğini farz ederek programdaki beşinci yılı boyunca (MA'ya girdikleri dördüncü yıl) fonu vardır. Doktora öğrencileri, Üniversitenin iki dönem Kişi Zorunlu Ders Felsefesi bölümünde deneyim öğretimi kazanırlar. Programın ilk iki yılında, doktora öğrencilerinin kendi müfredatlarını tasarlamalarına ve öğretime ilişkin geri bildirim vermelerine yardımcı olacak bir öğretim semineri vardır; devam eden sınıf ziyaretleri daha sonra gerçekleşecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Boston College

Bölüm, öğrencilerin topluluğun hayati bir bölümünü oluşturan yüksek işbirliğine dayalı bir yaklaşıma odaklanmıştır. BC fizik fakültesi ile çalışmaya ek olarak, öğrenciler ... [+]

Boston College Fizik Bölümüne Hoş Geldiniz

Boston College Fizik Bölümüne hoş geldiniz. Bölümümüzün odak noktası deneysel ve teorik yoğunlaştırılmış madde fiziğine odaklanan en yeni araştırmalardır. Nispeten kısa bir süre zarfında, ülkenin önde gelen yoğunlaşmış madde departmanlarından biri olduk. Mevcut özel ilgi alanları arasında süper iletkenlik, fotovoltaik, meta materyaller, termoelektrikler, nanoyapılar ve biyosensiyon için nanomalzemeler, plazmonik, plazmalar, topolojik yalıtıcılar, yeni elektronik malzemeler ve diğer güçlü şekilde ilişkili elektron sistemleridir.

Yüksek lisans öğrencileri bu araştırmayı paylaşır, seçtikleri kariyer yollarında gelecekteki başarı için gerekli teknik ve entelektüel eğitimi kazanır. Bölümde, tümü öğretim görevlisi veya araştırma görevlisi tarafından desteklenen 17 fakülte, çok sayıda doktora sonrası ve yaklaşık 50 yüksek lisans öğrencisi vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Boston College

Boston College Matematik bölümü, üç geniş araştırma alanında uzmanlaşmış yetenekli öğrenciler için seçici ve odaklanmış bir doktora programı sunar: Geometri / Topoloji, S ... [+]

Matematik Bölümüne Hoşgeldiniz

Boston College Matematik Bölümü, araştırma, öğretim ve topluma hizmette mükemmeliyet taahhüdü ile matematiği ilerletmeyi amaçlamaktadır. Fakülte, Cebirsel Geometri, Geometri, Sayı Teorisi, Temsil Teorisi ve Topoloji alanlarında saygın araştırma gruplarıyla güçlü bir araştırma ününe sahiptir.

Anabilim Dalı Doktora 2010 yılında başlatılan program, ulusal ve uluslararası alanda en iyi programlardan doktora öğrencilerinin ilgisini çeken, 25 ila 30 lisansüstü öğrenciyi destekliyor. Hizmet katkıları arasında üniversite öncesi matematik öğretmenleriyle kapsamlı çalışma, devlet ve ulusal düzeylerde matematik politika sorularının katılımı ve uluslararası bilimsel toplantıların düzenlenmesi ve yüksek kaliteli dergilerin düzenlenmesi yoluyla matematikte burs desteği yer almaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Boston College

Bölümün kurs önerileri dört alanda düzenlenmiştir: Siyaset Teorisi, Amerikan Siyaseti, Uluslararası Politika ve Karşılaştırmalı Siyaset. ... [+]

Boston College Siyaset Bilimi Bölümüne Hoş Geldiniz

Siyasi bilim araştırmalarını vatandaşlar ve politik aktörlerle ilgili sorulardan uzaklaştıran eğilime direnen alışılmadık bir departmanız. Politikaya karşı insancıl ve nitel yaklaşımlarda özellikle güçlü olsak da, metodolojik çeşitliliği kutluyoruz. Yirmi altı tam zamanlı öğretim üyesi (hem kıdemli hem de küçük) bölüme ders verir. Ayrıca, çeşitli araştırma ve uygulama pozisyonlarında meslektaşlarımız olduğu için şanslıyız. Bu, konu ve akademik yaklaşımda önemli bir aralık ile sonuçlanır. Ulusal olarak tanınan fakültemizi birleştiren, politik sorunların önceliğinin tanınması ve bu sorunların her durumda uygun olan metodolojiyi belirlemesi gerektiğine inancıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Boston College

Doktora Ortaçağ Tarihi, Erken Modern Avrupa Tarihi, Modern Avrupa Tarihi, Amerikan Tarihi ve Latin Amerika Tarihi bölümlerinde yoğunlaşmıştır. Bölüm ayrıca Orta Doğu Tari ... [+]

Boston College Lisansüstü Tarihine Hoş Geldiniz

Boston College tarihteki lisansüstü programları, dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli öğrencileri cezbetmektedir. Yüksek Lisans ve Doktora birkaç bölgesel ve tematik uzmanlık alanında eğitim veren programlar; İngiliz, ortaçağ, ABD ve modern Avrupa tarihi, bölümün güçlü yanlarından biri olmuştur. Gelişmekte olan fakülte uzmanlığı ve lisansüstü öğrenci ilgisi Güney Asya, Doğu Asya ve Latin Amerika tarihini içerir. Buna ek olarak, bölüm din tarihine, imparatorluklara ve miraslara, Atlantik dünyasına, kent tarihine ve ulusötesi tarihe özel bir ilgi duyan bir dizi karşılaştırmalı ve ulusötesi alanda eğitim vermektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Boston College Gasson Hall 108 140 Commonwealth Avenue Chestnut Hill, MA 02467
02467 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
gsasinfo@bc.edu.