Resmi açıklamayı okuyun

Enstitü Hakkında

Clarkson anda, yenilik etkisidir. lisans ve profesyonel programlar için Clarkson seçen öğrenciler amacı ile buraya gelmek:, bilgi ilerlemek için toplumu itmek fikirleri keşfetmek için, ve anlamlı kariyer inşa etmek. sanayi, iş ve eğitim liderleri ile dünya ilgili müfredat ve nişan sayesinde, karmaşık sistemlerin mantıklı insanlar ve alanları arasında bağlantıları kurmak ve günümüzün en can sıkıcı sorunlarından bazılarına yaratıcı çözümler bulmak için hazır olacaktır. Harika ürünler ve etkiye sahip kurşun örgütleri içine fikirlerinizi hızlandırmak için bilgi tabanını derinleşecektir.

Bağlantılar fark yaratır. Clarkson mezunlar ağı 40.000'den fazla insanın güçlü ve etkili organizasyonlar ilham liderler dolu, insanların yaşadığı şekilde değiştirmek fikirler üretmek ve anlamlı biçimlerde mevcut öğrenci vücut ile meşgul. Bizim dekanlar ve öğretim akademik düşünce kuruluşu konsorsiyum üyeleri ve akranları, kendi endüstri liderleri oluşan danışma konseyleri, mezunlar işverenler, araştırma ortakları ile düzenli olarak görüşmeli. Kayıtlı bir yüksek lisans öğrencisi olarak, sizin mesleki gelişim ilerlemek için Clarkson 'Mezunlar Derneği programlarına girmeleri ve Kariyer Merkezi servislerine erişebilirsiniz.

Titiz ve kişisel. Fulbright ve Ulusal Bilim Vakfı Alimler itibaren sektörde düşünce liderleri ile işbirliği son derece credentialed çalışan profesyoneller ve araştırmacılara, Clarkson fakülte öğretim ve danışmanlık içine kendi deneyimlerini ve ağlar getirmek. Eğer bir çalışma ebeveyn, kariyer STRIVER veya toplum hizmeti gönüllüsü olup olmadığınızı Onlar, sınıf dışında yaşam taleplerine ilgili olabilir. online yerinde, tam zamanlı ve yarı zamanlı: Sen sınıflar öğrenme tüm modlarda genelinde kasten küçük kişisel olarak fakülte tanımak olacaktır.

Buna değer. Clarkson eğitim yaklaşımı sonuçlar verir. Brookings Enstitüsü göre, Clarkson derecesi daha fazla% 40 oranında mezunlar orta kariyer kazanç artırır. PayScale A.Ş. Clarkson maaş potansiyeli ile en iyi Yüksek Lisans sağlaması Programları üst 12 sırada yer alıyor. Ve beş Clarkson mezunları biri zaten bir CEO, bir şirketin sahibi ya da üst düzey bir yönetici konumda.

Övgüler

  • Eğitim Programı% 95 Mezuniyet Sonrası 3 Ay Yerleştirilen mezunları
  • MBA Programı% 90'ından fazlası Mezuniyet Sonrası 3 Ay Meydana Mezunlar
  • En-20 Tedarik Zinciri Yönetimi Programı, US News & World Report, 2016 Amerika'nın en iyi Kolejler
  • Gaziler, US News & World Report, 2016 Amerika'nın En İyi Kolejleri için en iyi Kolejler.
  • Online MBA programı ülkenin en iyi 40 biri 2015 US News & World Report olarak sıralanır.
  • Top 50 Amerika'nın En Girişimci Üniversiteleri, Forbes

Enstitü Misyon

lisans programları ve bilgi ve yetkinlikler işverenlerle umut verici öğrencileri istiyorum ve öğrencilerin başarılı bir kariyere şekillendirmek gerekir mesleki eğitim olanakları sağlamak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Clarkson University Graduate School

Bilgisayar Bilimleri Bölümü Bilgisayar Bilimleri alanında bir Felsefe Doktoru sunar. Program, öğrencinin temel bilgilerini arttırmak ve araştırmada öğrenciye rehberlik ve ... [+]

Bilgisayar Bilimleri Bölümü Bilgisayar Bilimleri alanında bir Felsefe Doktoru sunar. Program, öğrencinin temel bilgilerini arttırmak ve araştırmada öğrenciye rehberlik ve deneyim kazandırmak için tasarlanmıştır. Bir yüksek lisans öğrencisi, ileri düzey dersler alarak, seminerlere katılarak ve araştırma projelerini gerçekleştirerek ve raporlayarak bu hedefleri takip eder. Bölüm, lisansüstü öğrenciler ve öğretim üyeleri arasında bireysel ihtiyaç ve ilgilere özel önem veren yakın kişisel ilişki avantajı sağlar.

Müfredat

Doktora Bilgisayar Bilimleri derecesi en az üç yıl ve en fazla yedi yıl lisansüstü eğitimin sonunda tamamlanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Potsdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 7 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Clarkson University Graduate School

Yüksek lisans düzeyinde, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü, elektrik ve bilgisayar mühendisliğinde felsefe doktora (Ph.D.) önde gelen çalışma programları sunmakt ... [+]

Programımız

Yüksek lisans düzeyinde, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü, elektrik ve bilgisayar mühendisliğinde felsefe doktora (Ph.D.) önde gelen çalışma programları sunmaktadır. Clarkson Üniversitesi ayrıca kampüs dışı bir Ph.D. Yetkili olmayan yerleşik adaylara Clarkson Üniversitesi'nde doktora dereceleri olarak matriculate yardımcı olmak için tasarlanmış seçenek.

MüfredatLisans Derecesi GereksinimleriEn az üç akademik yıl tam zamanlı öğrenime karşılık gelen minimum 90 kredi saati (BS dışında), bunlardan ikisi Clarkson'da ikamet ediyor olmalıdır. Bir yüksek lisans derecesi en fazla 30 kredi saatinin yerine kabul edilebilir.En az 6 kredi saatlik seminer çalışması.Asgari kurs: Toplam 39 kredi, küçük bir alanda 9 kredi, bölüm dışında 6 kredi ve Clarkson'da ikamet edilen 9 kredi saati. Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile en az 21 saat ders yapılmalıdır.Tez danışmanı bölümünün dışından en az bir komite üyesi bulunan beş öğretim üyesinden oluşan bir komite huzurunda bir yazı sunulmalı ve savunulmalıdır.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Potsdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 7 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Clarkson University Graduate School

Kabul için İnşaat ve Çevre Mühendisliği veya diğer mühendislik disiplinindeki bir programda yüksek lisans derecesi gereklidir. Mühendislik dışındaki disiplinlerde hem lis ... [+]

Kabul şartları

Kabul için Sivil ve Çevre Mühendisliği veya diğer mühendislik disiplininde bir programdan bir MS derecesi gereklidir. Mühendislik dışındaki disiplinlerde hem BS hem de MS derecesine sahip adaylar, bölüm lisansüstü kurulu tarafından belirlenen ek lisans dersleri yoluyla yeterliliği göstermek için gerekli olabilir. Bu, mezun kredisinin verilemeyeceği ek bir çalışma dönemini içerebilir.

Kabul için asgari not ortalaması gerekli değildir. Bununla birlikte, tüm başvuru sahiplerinin akademik başarılarının üstün bir notu beklenmektedir.

Aşağıdakiler minimum gereksinimlerdir:BS dışında 90 kredi saat39 kredi saatlik dersAna alanda 15 kredi saatiKüçük alanda dokuz kredi saatiÖğrencinin bulunduğu bir bölümden altı kredi saatleri (CE'de iki kez listelenen kurslar ve başka bir departman bu altı kredi saatine dahil değildir.)En fazla 30 kredi aktarım kredisi (B veya daha iyi not).Tüm çalışmalar adaylık prosedürü tamamlandıktan sonra yedi yıl içinde tamamlanmalıdır.Tüm öğrenciler, aşağıdaki uzmanlık alanlarından birinde bir grup temel dersleri geçirmelidir: Çevre, Jeoteknik, Yapısal, Ulaştırma ve Su Kaynakları Mühendisliği.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Potsdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 7 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku