Medaille College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Burası Medaille College

Medaille College , Buffalo, Rochester ve online kampüsleri olan, özel, uluslararası olmayan, dört yıllık bir kolejdir. Medaille, öğrenci olarak ve gelecekteki bir profesyonel olarak başarınızı, kampüste ve Western New York topluluğunda uygulamalı, uygulayıcı tabanlı öğrenme ortamlarında lisans ve lisansüstü derece programları sunarak odaklanır.

Neden Medaille?

Kariyer eğitimine erken erişim sağlayarak sizi sivil sürdürülebilirliğe ve mesleki başarıya olan bağlılığınız için hazırlıyoruz. Ders kitaplarından öğrenmekten daha fazlasını yapıyorsun. Yaparak öğrenirsiniz. Psikoterapi uygulamalarının nasıl uygulanacağını okumak yerine, oturumdaki gerçek profesyonelleri gözlemlersiniz. Eski iş planlarını incelemek yerine, Buffalo'daki gerçek işletmeleri kurtaracak yeni planlar geliştirmek için bir ekiple çalışıyorsunuz.

Topluluğunuz, Medaille College sınıfınız. Öğrenme, konferans salonunun dört duvarının ötesine uzanır. Sahaya giriyorsunuz ve yerel topluluğunuzla ilgili gerçek sorunları çözüyorsunuz. Big Brothers Big Sisters'ta gençlerle mentorlarla daha iyi eşleşen bir algoritma oluşturun. Medaille sizi bu şekilde tüm hayatınız boyunca ahlaki ve sosyal sorumluluk sahibi bir birey olarak eğitiyor.

Medaille'de kurduğunuz ilişkiler de ömür boyu sürüyor. Kampüse vardığınız gün profesyonel bir ağ kurmaya başlarsınız. Eğitmenleriniz size daha az öğrenci gibi ve daha çok gelecekteki bir meslektaşı gibi davranır. Mezunlarımız her zaman özel konuşmacı dizileri, panel tartışmaları veya sadece "Merhaba" demek için kampüse dönüyorlar. Medaille ailesinin bir üyesi olduğunuzda, Medaille sınıfları tüm dünyada fark yaratırken Buffalo kampüsümüzün ötesine uzanan bir destek sisteminiz var.

Öğrenci etkinliklerine, kulüplere, organizasyonlara ve atletiklere katılarak fark yaratabilirsiniz. Medaille'in hemen hemen her kariyer ilgisi ve akademik programı için bir kulübü var. Medaille, erkekler ve kadınlar için başarılı NCAA Division III atletizm takımları oluştururken, toplulukta veya spor salonunda bir takım oyuncusu olun. İlgi alanlarınız ne olursa olsun, hepimiz Medaille'de aynı takımda oynarız. Hepimiz Mavericks'iz.

Ne tür bir öğrenci olduğunuza bakılmaksızın, Medaille College sizi gelecek olan için hazırlar. Medaille, ilgi odağı olduğunuz yerdir. Başarıya odaklandığımız yer. Üniversitenin bir kariyerle buluştuğu yer.

Misyon

Medaille College misyonu, akademik başarı, kariyer başarısı ve sivil katılım için güçlendirilmiş bireyler yetiştirmek ve geliştirmek, böylece sağlıklı ve çeşitli bir demokrasiye katkıda bulunmaktır.

Vizyon

Medaille College , akademik gelişmeyi, olumlu kişisel dönüşümü ve güçlü bir sivil fikir duygusunu destekleyerek öğrenciler, öğretim üyeleri, personel, mezunlar ve toplum için ilham ve fırsat sağlamada lider olarak bilinecektir.

Değerler

Merak

Entelektüel meraktan ilham almaya kendimizi adadık ve akademik, profesyonel ve sivil başarı için bir temel olarak merak ediyoruz. Eğitim, yaratıcılık, tutku ve yenilik ortamını korumak ve desteklemek için varız.

mükemmellik

Entelektüel ve kişisel gelişim kültürünü sürdürmeye ve desteklemeye çalışıyoruz. En yüksek düzeyde akademik, sivil ve kişisel başarı arayışını teşvik ediyoruz.

Bütünlük

Bir güven atmosferi sağlamaya kendimizi adadık ve dürüstlük, saygı, sorumluluk, onur ve merhamet ile dünyayı aktif olarak meşgul edeceğiz. Kendimizi en yüksek etik standartlarına ve kişisel sorumluluklara bağlıyoruz.

Topluluk

Topluluğa, kapsayıcı, destekleyici ve işbirlikçi bir toplum yaratmaya çalışan çeşitli bireylerin bir araya gelmesi olarak değer veriyoruz.

Kolej Kariyerle Buluştuğu Yer

Medaille öğrencileri yaparak öğrenir. Hastalıkları nasıl tedavi edeceğinizi okumaktan daha fazlasını yaparsınız, son teknoloji bir laboratuarda canlı hayvanlar üzerinde tedaviler uygularsınız. Sadece bir televizyon yayını için senaryo yazmazsınız, stüdyoda canlı yayınlarsınız. Medaille size paha biçilmez pratik deneyim sağlayan etkileşimli laboratuarlara sahiptir.

Gelecekteki kariyerinize hazırlanmak için gerçek profesyoneller yanında işyerinde öğrenmekten daha iyi bir yol var mı? Stajyerlik, ön hazırlık ve öğrenci öğretim görevlerini yerine getirdiğiniz için, deneyimsel öğrenme Medaille Advantage'ın merkezindedir. Daha fazla zenginleştirme konuşmacı serisi, takım ve kohort öğrenme ortamları ve gözlemlerden gelir. Capstone projesi, hepsini özetleme ve alanınızdaki gerçek sorunlara anlamlı çözümler oluşturma fırsatınızdır. Hayalinizdeki mesleği yarışmaya göre daha iyi hazırlamaya başlayacaksınız, çünkü işyerinde nasıl bir şey olduğunu ve gerçek dünyadaki problemleri nasıl çözeceğinizi biliyorsunuz.

Uygulayıcı temelli, öğrenci merkezli ve deneysel öğrenme, Medaille'i kolej kariyeriyle buluştuğu yer yapar.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg Dylan Gillis / Unsplash

Temel Yapımız - Öğrenci Başarısı

Yükseköğretimde çalıştığınız temel başarı bir derecedir. Medaille College , akademik başarınızı ve zamanında mezun olmanızı sağlamak için kanıtlanmış bir sisteme sahiptir. Akademik Destek Merkezi, Engellilik Hizmetleri, Danışma Merkezi ve Kariyer Planlaması, Medaille Öğrenci Başarı Merkezi'nin temel direkleridir. Bu one-stop-shop aynı hedefe doğru çalışır: İstediğiniz derecede mümkün olan en kısa sürede olsun.

Bu nasıl başarılır? Yakın mentorluk ve rehberlik yoluyla. Fakülte ve danışmanlar, akademik başarı planları geliştirmenize, sınıfta başarılı olmanız için gereken desteği sağlamanıza, sınıf programlarında yardımcı olmanıza, ulaşılabilir hedefler belirlemenize ve zamanında mezun olmanıza yardımcı olur. Medaille, sizi başarılı olmak için mümkün olan en iyi pozisyona sokan sistemlere sahiptir. Asla rehberlik için başvuracak biri olmadan gitmedin. Akıl hocaların hala profesyonelleri çalışıyor. İşyerinde tüm potansiyelinizi gerçekleştirmeniz için gerekenlere dair size bilgi sağlarlar. Medaille sizi akademik ve profesyonel başarıya götürüyor.

Eğitim Seçenekleri ve Fırsat

Medaille College size istediğiniz derece hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde alır. Hiçbir şeyin potansiyelinize ulaşma yolunda gitmesine izin vermeyin. Nerede yaşıyor olursanız olun, Medaille'in çeşitli eğitim seçenekleri ve fırsatları bulunmaktadır. Sizin için işe yarayan bir program ve format tanımlayabilirsiniz. Günün sonunda, hepimiz aynı hedefe doğru çalışıyoruz: Mezuniyetiniz.

Eğitiminiz için çok az zaman olduğunu düşünebilirsiniz. Yaşamın yoluna girebileceğini biliyoruz. Bu nedenle Medaille, günlük sorumluluklarınızı yerine getirirken istediğiniz dereceyi almanıza yardımcı olacak çeşitli teslimat modları sunar. Medaille, derslere kaydolmanızı ve her kursa ayrı ayrı hazırlanmanızı kolaylaştırır. Her bir sınıfınızda tam olarak ne olacağını biliyorsunuz. Sürpriz yok. Bir Medaille eğitiminin melezliği, kampüste veya çevrimiçi dersler alırken aynı öğrenci merkezli, deneyimsel, uygulayıcı temelli öğrenim aldığınız anlamına gelir.

Topluluk Sizin Sınıfınız

Toplulukta deneyimlediğiniz ve yaptığınız şeyler sadece geleceğinizi değil, başkalarının geleceğini de şekillendirir. Medaille öğrencileri sınıfın dört duvarı ötesinde öğrenirler. Topluluğunuz, öğrenme ortamınızdır. Aktif öğrenme ve EQUIP sayesinde, Medaille College sivil sürdürülebilirliğe odaklanmaktadır. EQUIP, kendi topluluklarındaki gerçek sorunların nasıl tanımlanacağını, değerlendirileceğini ve çözüleceğini öğretir. Her öğrenci büyük bir değişim yeteneğine sahiptir ve fakülte, kampüs içi öğrenmeyi gerçek dünyadaki problem çözme ile ilişkilendirir. Bugün öğrendikleriniz yarın uygulanır ve topluluğunuz üzerinde etkili olur. Medaille eğitiminiz, çevrenizi olumlu yönde doğrudan etkiler.

Örneğin, matematik öğrencileri, Big Brothers Big Sisters'in gönüllülerle daha iyi eşleşmesi ve daha güçlü tahviller yaratması için uyumluluk algoritmaları geliştirdi. Master of Business Administration öğrencileri, Buffalo'daki yeni veya mücadele eden işletmeler için iş planları geliştirir. Örneğin Osteria 166, başarısını başlatan yaratıcı bir iş stratejisi geliştiren yenilikçi Medaille öğrencileri sayesinde artık şehir merkezindeki bir restorandır.

Gerçek başarı, ne kadar etkili olabileceğinizi farkettiğinizde gerçekleşir. Medaille öğrencilerine ilk günden itibaren sivil sorumluluk öğretilir. Topluluğunuzu keşfedin, ana dalınızı anlayın, kendinizi dahil edin ve yeni bilgiler üretin. Bu, üniversitenin bir kariyere kavuştuğu Medaille'deki topluluğunuzda nasıl bir fark yarattığınızı gösteriyor.

Medaille Buffalo hakkında

Medaille College Buffalo kampüsü şehrin kalbinde yer Medaille College ve Buffalo'nun kültürel çeşitliliği ve yeniden diriliş ruhunu paylaşmaktadır. Route 198 ile Parkside Bulvarı'nın kesiştiği noktada elverişli bir konuma sahip olan kampüs, ünlü peyzaj mimarı Frederick Law Olmsted'in dünyaca ünlü park ve park sistemlerinin en büyük merkezi olan Delaware Park'tan sadece bir adım ötededir.

Medaille, Buffalo şehir merkezindeki profesyonel spor, sanat ve kültürden sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Alanda yeni veya Batı New York'ta hayatınız boyunca yaşadıysanız, Üniversite ve Buffalo'nun sunduğu her şeyden yararlanmak kolaydır.

Delaware Park'a ek olarak, Buffalo kampüsü Buffalo Hayvanat Bahçesi'ne bitişiktir ve Albright-Knox Sanat Galerisi, Buffalo Bilim Müzesi ve şehir koridorunun Canalside olarak bilinen canlandırılmış sahili yakınında bulunmaktadır. Ek olarak, Niagara Şelaleleri ve Toronto arabayla 30 ila 90 dakikalık mesafededir.

Medaille'in kampüsünü keşfettikten sonra daha da fazla seçenek keşfedeceksiniz. Commons Café'de bir kahve kapıp gevşeyin, 3000 metrekarelik Fitness Merkezinde spor yapın ya da Fireside Lounge'da eğitim alın. Ayrıca, sınıflarımızın tümü size gerçek dünyadaki başarı için gerekli olan becerileri ve deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Geniş otopark imkanı sunan kampüse araba, otobüs veya Metro Demiryolu ile kolayca ulaşılabilir. Medaille College , Humboldt-Hospital NFTA hızlı transit istasyonu tarafından sunulmaktadır ve Buffalo Hayvanat Bahçesi ile kampüsteki yardımcı otopark arasında sık sık sirkülasyon hizmeti verilmektedir.

Medaille Rochester hakkında

Brighton'daki Rochester's Outer Loop'un (I-390/590) yakınında elverişli bir konumda bulunan Medaille Rochester kampüsü, öğrencilere akademik başarı için gereken araçları ve teknolojiyi sağlamak için tasarlanmıştır.

Tesiste, her biri 24 öğrenci kapasiteli ve kendi teknoloji paketine sahip dokuz sınıf bulunmaktadır. Sınıflar görsel-işitsel malzemelerle donatılmıştır ve İnternet erişimi için hazırlanmıştır. Her öğrenci topluluğunun sınıf kanadında bir posta kutusu vardır.

700 metrekarelik bir kütüphanede bilgisayar iş istasyonları ve 60 kişiye kadar toplantı ve atölye çalışmaları için alan sağlayan çok amaçlı bir oda bulunur. Sınıf oturumlarından önce ve sonra öğrencinin kullanımına açık olan kütüphane, güncel süreli yayınlar, iş referans kitapları ve yönetim, insan kaynakları ve liderlik konularından popüler seçimler gibi çeşitli faydalı kaynaklar sunar.

Kampüs idari ofisleri arasında Öğrenci Hizmetleri, Akademik Hizmetler ve Kabuller bulunmaktadır.

Konumlar

bizon

Address
Agassiz Circle,18
14214 bizon, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Rochester

Address
South Winton Road,1880
14618 Rochester, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin