Resmi açıklamayı okuyun

Alman Ekonomik Araştırmalar Enstitüsü (DIW Berlin) Almanya'nın önde gelen ekonomik araştırma enstitülerinden biridir. Biz ekonomik araştırma, hizmet ve politika önerileri yer alan bağımsız, kar amacı gütmeyen bir enstitü bulunmaktadır. Biz Berlin ve Brandenburg üniversiteler ile yakın işbirliği içinde olan ve uluslararası akademik ağlarda aktif durumdadır.

DIW Graduate Center (GC) size Berlin, doktora çalışmaları için heyecan verici bir şehir Ekonomi bir üst doktora programı sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından her yıl pek çok genç ve gelecek vaat eden bir ekonomik araştırmacılar bizim iyi tasarlanmış bir program, dünyaca ünlü öğretim üyeleri ve Almanya'nın en araştırma kurumları ve üniversitelerle bazı ortaklıklar tarafından çekilir.

Bizim program mükemmelliği ve alaka tarafından yönlendirilir. Biz akademik araştırma ve politika önerileri kendi kariyerleri için önünü, mümkün olan en iyi doktora eğitimi ile öğrencilere sunmak için kararlıyız. Biz Mezunlarımızın Cornell Üniversitesi, London School of Economics ve University College London gibi dünya çapında üniversitelerde yanı sıra Avrupa Komisyonu, Alman Federal Bakanlıkları, Deutsche Bundesbank gibi politika kurumlarında görev görmek gurur duyuyoruz. Bizim program hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi keşfedin. Sorularınız için, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

DIW Graduate Center

Akademik mükemmellik Almanya'nın en büyük ekonomik think-tank teşvik edici bir ortam karşılıyor DIW Graduate Center'da, uygula. ... [+]

İktisat Doktora - DIW Graduate Center'da tam zamanlı burslu

Biz Kimiz Alman Ekonomik Araştırmalar Enstitüsü (DIW Berlin) Almanya'nın önde gelen ekonomik araştırma enstitülerinden biridir. Biz ekonomik araştırma, hizmet ve politika önerileri yer alan bağımsız, kar amacı gütmeyen bir enstitü bulunmaktadır. Ek olarak ortak faaliyet Berlin ve Brandenburg üniversiteler ile yakından, biz de uluslararası akademik ağlarda faaliyet göstermektedir.

DIW Lisansüstü Merkezi'nin amacı, bir araştırma ortamı ve örnek bir şekilde yeteneklerini geliştirecek bir eğitim yapısıyla üstün doktora öğrencileri sağlamaktır. Onlara Almanya'nın önde gelen ekonomik düşünce birinin profesyonel araştırma ortamında bilgilerini uygulama fırsatı sunarken, ekonomik ve sosyal süreçlerin derin bir anlayış onları sağlar.... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku