Resmi açıklamayı okuyun

Hector Fellow Academy Hoşgeldiniz

Disiplinlerarası Araştırmaları Geliştirmek için Sinerji Yaratıyoruz

Hector Fellow Academy genç bir bilim akademisidir. Hector Science Ödülü'nün ödüllü oyuncularına ağ oluşturma, disiplinlerarası değişim ve karşılıklı ilham için bir platform sunuyor. Ayrıca, Akademi gelecek vaat eden genç araştırmacıları da destekliyor.

Hector Fellow Academy Hakkında

İleri Araştırmalar için Disiplinlerarası Ağ

Hector Fellow Academy 2013 yılında kuruldu. Bugün bu ağ, 23 profesör ve doğa ve mühendislik bilimleri alanlarında çalışan 19 genç bilim insanından oluşuyor. Bu seçkin bilim insanlarını kurumlar ve bilimsel disiplinler arasında bir araya getirerek yeni araştırma konuları ve inovasyon başlatılmaktadır. Hector Fellow Academy , Almanya'daki araştırmaları güçlendirir ve sosyo-politik konulardaki farkındalığı artırarak küresel zorlukların çözülmesine katkıda bulunur.

Disiplinlerarası Araştırma

Hector Fellow Academy temel kaygısı, araştırma kurumları, disiplinler ve araştırma alanları arasında birlikte çalışan üyeleri arasında disiplinlerarası değişimin teşvik edilmesidir. Akademi üyeleri, Hector Fellows - STEM derslerinin profesörleri - ve Hector Fellow Academy tarafından desteklenen genç araştırmacılar. Yıllık sempozyumlar, Hector Fellow Academy içinde fikir alışverişinde bulunma ve halkla diyaloga girme fırsatı sunar. Ayrıca, Hector Fellows, akademi ortak yenilikçi multidisipliner bilimsel projeler ve konferanslar için finansal destek alabilir.

Temel Bir İlke Olarak Çok Disiplinli:

 • Doğa bilimleri, mühendislik, tıp alanından üst düzey araştırmacılar ağı
 • Kurumlar arası işbirliği
 • Arayüz alanlarında araştırma
 • Disiplinlerarası değişim
 • Yenilikçi araştırma yaklaşımları için darbeler

Genç Bilim İnsanlarının Tanıtımı

Hector Fellow Academy temel unsurlarından biri genç araştırmacıların desteğidir. Akademi Doktora sunar iddialı lisansüstü öğrencilere pozisyon. Başvurunun bir parçası olarak, Hector Fellow'lardan birinin araştırma alanındaki kendi geliştirdiği yenilikçi bir araştırma fikri sunulmalıdır. Bu fikir öğrenciler tarafından doktora üç yıl boyunca araştırılmalıdır. faz. Genç bilim adamları, doktora tezlerinin danışmanı olan ilgili Hector Fellow Enstitüsünde araştırma görevlisi olarak çalışıyorlar. Ayrıca, Akademi, Hector Fellows'un disiplinlerarası projelerinden birinde çalışan genç bilim adamlarını (genellikle postdoc) desteklemektedir.

Doktora öğrencileri ve postdoc'lar, Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü'nün HECTOR Mühendislik ve Yönetim Okulu, Teknoloji İşletme Okulu'ndaki derslere katılarak araştırma uzmanlıklarını genişletme ve yönetim bilgi birikimi kazanma fırsatına sahiptir. Ayrıca, Akademi, örneğin yıllık sempozyumlarda genç bilim adamlarının aktif uluslararası ağlarını teşvik etmektedir.

HFA Genç Bilim Adamlarının Avantajları:

 • Mükemmel bir araştırma ağına üyelik
 • Üst düzey araştırmacılarla işbirliği
 • Ek yönetim kursları
 • Son bilimsel konular hakkında araştırma
 • Vizyon sahibi fikirlere yer
 • Finanse edilen pozisyonlar ve malzeme giderleri

106811_pexels-photo-668137.jpeg

Program dili:
 • Ingilizce
 • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Hector Fellow Academy

Doktora Hector Fellow Academy öğrencileri üç yıl boyunca araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Maaş, ilgili Hector Fellow Üniversitesindeki iç düzenlemelere karşılık ... [+]

Doktora Öğrenciler

Hector Fellow Academy amacı, genç araştırmacıları Hector Fellows'un ortamında tanıtmak. HFA Doktora Öğrencilere, bir araştırma ağı kurarken deneyim zenginliğinden ve amirlerinin üstün bir uzmanlığından yararlanma fırsatı verilir.

Her yıl, birkaç doktora pozisyonlar HFA tarafından finanse edilmektedir. Dünyanın her yerinden yüksek lisans mezunları çok iyi derecede başvurabilirler. İddialı genç bilim adamları doktora yapma şansına sahipler. Hector Fellow çalışma grubunda kendi geliştirdiği bir araştırma projesi ile. Bunun için, genç bilim adamının denetleyici Hector Fellow'un enstitüsündeki üç yıllık doktora aşaması çerçevesinde üzerinde çalıştığı, yenilikçi, kendini geliştiren bir araştırma konusu sunulmalıdır. Hector Fellow'un araştırma fikriniz için danışman olarak nitelendirdiği başvuruya dahil edilmelidir. Ayrıca, seçkin Yüksek Lisans mezunları da ilan edilen doktora için başvurabilirler. Hector Fellow'un pozisyonları . Hector Fellow Academy bir üyesi olarak genç bilim adamları, disiplinlerarası bir lider araştırmacılar ağının bir parçası haline geldi.... [-]

Almanya Karlsruhe
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Schlossplatz 19
76131 Karlsruhe, Baden-Württemberg, Almanya