The European Wellness International Institute (EWII)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

142679_EWII-banner-intro.png

Avrupa Sağlık Uluslararası Enstitüsü (EWII)

European Wellness International Institute [EWII], tamamen European Wellness Academy'ye ait profesyonel bir kuruluştur. EWII, önceki öğrenmeyi tanımaya çalışan bir organizasyondur. Son zamanlarda, mesleklere veya disiplinlere özgü olmayan ve kıdemli pratisyenler tarafından mesleki gelişim ve karmaşık iş veya katkı konularını ele almak için araç olarak kullanılan doktora formları ortaya çıkmıştır.

142689_EWII-banner-6.png

The European Wellness International Institute (EWII) , bilgi ve becerilerin geniş bir öğrenme yelpazesinden elde edilebileceğini kabul eder. Bu nedenle Enstitü, uygun olduğu durumlarda, iş tecrübesi, yaşam deneyimi, sürekli mesleki gelişim (CPD) veya önceki yeterlilikler yoluyla kazanılan bilgi ve becerilerin, ilgili ilgili androgojik ve profesyonel değerlendirmelerle tanınmasını sağlamayı taahhüt eder.

Neden European Wellness International Institute'ta Eğitim?

  • Resmi bir ortamın dışında öğrenmenin değerini bilir ve işyerinde aktif öğrenmeyi tanır.
  • Öğrencilerin kendi çalışma alanlarında yıllarca biriktirdikleri ve biriktirdikleri öğrenmenin değerini doğrular.
  • Öğrencilere aşina olan materyallerin gereksiz tekrarını ve çoğaltılmasını ortadan kaldırarak öğrencilerin zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olur.
  • Kariyer gelişiminde fırsat ve pratikte daha fazla eşitlik sağlayarak, mesleki başarılarına dayanarak öğrencinin benlik saygısını arttırın.

Konumlar

Edenkoben

Address
67480 Edenkoben, Rheinland-Pfalz, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: