Management Center Innsbruck

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Girişimcilik Okulu®

Management Center Innsbruck , en iyi bilim, ekonomi ve danışmanlık hizmetlerini birbirine bağlar Eşsiz Innsbruck Açık Üniversitesi konseptinin temeli olarak 1995 / 96'da kurulan uluslararası bir Girişimcilik Okulu®'nun eşsiz konseptine danışmanlık hizmeti vermektedir. Management Center Innsbruck , uluslararası yüksek öğretim manzarası. Bugün, 3.200'den fazla öğrenci, 1.000 öğretmen, dünyanın dört bir yanından 240 ortak üniversite ve sayısız mezun ve işveren, Girişimcilik Okulu'nun sunduğu şeylere büyük değer veriyor. "Kapsamlı Üniversite Innsbruck" konsepti çerçevesinde, MCI, geleceğe yönelik hedef odaklı sürekli eğitim yoluyla kendi kişisel ve mesleki gelişimlerini geliştirmek isteyen motivasyonlu insanları hedefliyor. MCI, tüm yönetim kademelerinden ve şubelerden üst düzey ve genç yöneticilere en yüksek standardın lisansüstü, lisansüstü olmayan ve lisans üstü eğitim programları sunmaktadır. MCI'nin programları, kişiliğin tüm seviyelerine odaklanır ve işletme ve toplumla ilgili bilim ve uygulamalardan en son teknolojiye sahip bilgi alanlarını içerir. Uluslararası odaklı bir bilgi ve iletişim merkezi olan MCI, yeni bakış açılarına, yöntemlere ve projelere açıktır. Yapıcı diyalog ve disiplinlerarası yetkinliklerin işbirliğine dayalı gelişimi, MCI'daki öğretme ve öğrenme unsurlarından ikisidir. MCI kuruluşların rekabetçiliğini destekler ve işletme, yönetim, politika ve kültürün profesyonelleşmesini etkiler. Uygulamalı araştırma ve geliştirme, yerel şirketlerdeki yeniliğin güçlendirilmesi ve kalite odaklı eğitimin sağlanması için MCI'da özellikle değerlenmektedir. Geniş bir kullanıcı ağı, sponsor ve ortak ağına yerleştirilen MCI, akademik ve uluslararası buluşmalar için bir merkez olarak Innsbruck, Tyrol ve Avusturya'nın konumlanmasında önemli bir motordur. Komşu olarak Innsbruck Üniversitesi ile işbirliğimiz, hareketli Innsbruck Eski Kenti'ne olan yakınlığımız ve konumun güçlü mimarisi, felsefenin bir ifadesi ve bu uluslararası örnek teşkil eden yüksek öğretim merkezinin misyonu.


Görevimiz

MCI Management Center Innsbruck , Girişimcilik Okulu® kavramını takip ediyor. MCI, insanları üstün performans elde etmeleri için motive eder, derin akademik yeterlilik sağlar ve güçlü bir uluslararası ağ içinde yenilikçi teknik bilgi transferi yaratır.


Başarı faktörlerimiz

Kaliteli öğretim Almanca konuşulan dünyanın önde gelen akademik kurumları arasındaki yüksek kaliteli öğretim konumumuzu güvence altına alıyor Entelektüel katkılar Entelektüel katkılarımız uygulanmaktadır, işle ilgili ve çözüm odaklı Uluslararası Oryantasyon Güçlü uluslararası oryantasyonumuz, know-how, prestij ve katma değer üretir. Müşterilerimiz Müşteri ve Hizmet Oryantasyonumuz Müşteri ve hizmet oryantasyonumuz örnek niteliğindedir İnsan ve kültür Kurumsal kültürümüz, karşılıklı güven, çalışanlarımızın bağlılığı, girişimci ruhu ve topluma karşı sorumluluğuyla büyür. Marka MCI markasının uluslararası alanda tanınması, performans, meslek, bilgi birikimi, ve yetkinlik Ağı Uluslararası ağımız paydaşlarımız için rekabet gücü ve katma değer yaratmaktadır. İnovasyon Devam eden inovasyon, pazar konumumuzun temelini oluşturur ve rekabet gücümüzü sağlar Altyapı Mükemmel altyapımız çekici ve teşvik edici bir ortam yaratır. ironment


kampus

Management Center Innsbruck (MCI) uluslararası odaklı bir uygulamalı bilimler üniversitesi olarak müşteri odaklılık ve tutarlı kalite yönetimi ile ün kazanmıştır. Avludaki Tirol Dağları, bölgenin rakipsiz spor ve eğlence tesisleri, Almanya, İsviçre ve İtalya'ya yakınlığı ve İnnsbruck'un uzun süredir devam eden akademik geleneği, öğrenciler için benzersiz bir ortam sağlamaktadır. Merkezi konumdaki MCI, cazip ve iyi donanımlı konferans salonları, bilgisayar laboratuvarları ve grup çalışma odaları, son teknoloji ürünü iş istasyonları ve araştırma olanakları, civardaki öğrenci yurtları ve geniş bir yelpazedeki iyi seçenekleriyle olağanüstü bir altyapı sunmaktadır. dışarıda yemek yiyebileceğiniz yerler, uygun park yerleri ve mükemmel toplu taşıma araçları.

Konumlar

Innsbruck

Address
Universitätsstraße,15
6020 Innsbruck, Tirol, Avusturya
Telefon
+43 512 2070 – 2100

Akreditasyonlar

AACSB Accredited

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: