Management Center Innsbruck

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Girişimcilik Okulu ®

Management Center Innsbruck , bilim, ekonomi ve danışmanlığın en iyilerini, uluslararası bir Girişimcilik Okulu ®'nun eşsiz konseptiyle bir araya getirir. 1995 / 96'da Innsbruck Açık Üniversitesi konseptinin temel dayanağı olarak kurulan Management Center Innsbruck , uluslararası yüksek öğrenim alanında en üst sıralarda yer almıştır.

Bugün, 3.400'den fazla öğrenci, 1.000 öğretmen, dünyanın her yerinden 276 ortak üniversite ve sayısız mezun ve işveren Girişimcilik Okulu ®'nun sunduklarına çok değer veriyor. "Kapsamlı Üniversite Innsbruck" konsepti çerçevesinde, MCI kişisel ve mesleki gelişimlerinde, hedef odaklı sürekli eğitim yoluyla geleceklerini inşa etmek isteyen motive olmuş kişilere danışmanlık yapmaya çalışır. MCI, tüm yönetim kademeleri ve branşlarından üst düzey ve genç yöneticilere en yüksek standartta yüksek lisans, yüksek lisans ve yüksek lisans eğitim programları sunmaktadır.

MCI programları kişiliğin tüm seviyelerine odaklanır ve iş ve toplumla ilgili bilim ve uygulamalardan gelen son teknoloji bilgi alanlarını içerir. Uluslararası odaklı bir bilgi ve iletişim merkezi olan MCI, yeni perspektiflere, yöntemlere ve projelere açıktır. Yapısal diyalog ve disiplinlerarası yetkinliklerin işbirlikçi gelişimi, MCI'da öğretme ve öğrenmenin temel taşlarından ikisidir. MCI, kuruluşların rekabet gücünü destekler ve iş, yönetim, politika ve kültürün profesyonelleşmesini etkiler. Uygulamalı araştırma ve geliştirme, yerel şirketlerde inovasyonun güçlendirilmesi ve kalite odaklı eğitimin sağlanması için MCI'da özellikle değerlidir.

Geniş bir kullanıcı, sponsor ve ortak ağına dahil olan MCI, Innsbruck, Tirol ve Avusturya'nın akademik ve uluslararası karşılaşmalar için bir merkez olarak konumlandırılmasında önemli bir motordur. Innsbruck Üniversitesi ile komşu işbirliğimiz, hareketli Innsbruck Eski Kenti'ne yakınlığı ve yerin güçlü mimarisi, bu uluslararası örnek yüksek eğitim merkezinin felsefesinin ve misyonunun bir ifadesidir.


Görevimiz

MCI Management Center Innsbruck , Girişimcilik Okulu ® kavramını izlemektedir. MCI, insanları üstün performans elde etmeye motive eder, derin akademik yeterlilik sağlar ve güçlü bir uluslararası ağda yenilikçi know-how transferi oluşturur.


Başarı faktörlerimiz

Kaliteli öğretim: Kaliteli öğretim, Almanca konuşulan dünyanın önde gelen akademik kurumları arasındaki konumumuzu güvence altına alır.

Entellektüel katkı: Entelektüel katkımız uygulamalı, işle ilgili ve çözüm odaklıdır.

Uluslararası yönelim: Güçlü uluslararası yönelimimiz müşterilerimiz için know-how, prestij ve katma değer üretir.

Müşteri ve servis odaklılık: Müşteri ve servis odaklılığımız örnek niteliğindedir.

İnsan ve kültür: Kurum kültürümüz karşılıklı güven, çalışanlarımızın bağlılığı, girişimci ruh ve topluma karşı sorumluluk üzerine gelişir.

Marka: MCI'nin markası uluslararası üne sahiptir ve performans, meslek, bilgi ve yetkinlik anlamına gelir.

Ağ: Uluslararası ağımız, paydaşlarımız için rekabet avantajı ve katma değer yaratır.

İnovasyon: Sürekli inovasyon pazar konumumuzun temelini oluşturur ve rekabet gücümüzü sağlar.

Altyapı: Mükemmel altyapımız çekici ve teşvik edici bir ortam yaratır.


kampus

Management Center Innsbruck (MCI), müşteri odaklılık ve tutarlı kalite yönetimi ile uluslararası düzeyde uygulamalı bilimler üniversitesi olarak ün kazanmıştır. Tirol Dağları'nı kavramak, bölgenin rakipsiz spor ve eğlence tesisleri, Almanya, İsviçre ve İtalya'ya yakınlığı ve Innsbruck'un uzun süredir devam eden akademik geleneği, öğrenciler için eşsiz bir ambiyansı garanti ediyor.

Merkezi konumlarında MCI, en son teknolojiye sahip iş istasyonları ve araştırma tesisleri, yakınlardaki öğrenci yurtları, çok çeşitli seçenekler sunan çekici ve iyi donanımlı konferans salonları, bilgisayar laboratuarları ve grup çalışma odaları ile olağanüstü bir altyapı sunmaktadır. Dışarıda yemek yiyebileceğiniz yerler, uygun otopark ve mükemmel toplu taşıma.

Konumlar

Innsbruck

Address
Universitätsstraße,15
6020 Innsbruck, Tirol, Avusturya
Telefon
+43 512 2070 – 2100

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: