Resmi açıklamayı okuyun

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) finans için bir mükemmeliyet merkezidir. Viyana'da (Avusturya) bulunan, İleri Araştırmalar Enstitüsü (IHS), Viyana Üniversitesi ve WU (Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi) tarafından kurulmuştur. Bu üç kurum, uluslararası alanda tanınmış araştırmalar üretmeyi ve rekabetçi bir doktora eğitimi sağlamayı amaçlayan Viyana'da bir merkez oluşturmak için güçlerini ve uzmanlıklarını birleştirdi.

VGSF, Finans alanında yapılandırılmış, tam zamanlı bir doktora programı sunmaktadır. Tüm dünyadan seçkin öğrencilere teşvik edici bir öğrenme ve araştırma ortamı ve finansal destek sunuyoruz. Fakültemiz IHS, Viyana Üniversitesi ve WU'dan profesörler ve genç öğretim üyelerini içermektedir. Onlar, önde gelen dergilerde yayınlayan araştırma alanlarında seçkin profesyonellerdir. VGSF düzenli olarak önde gelen akademisyenleri kursları öğretmeye ve mevcut çalışmalarını sunmaya davet ediyor. Mezunlarımız önde gelen akademik kurumlarda ödüllendirici bir kariyer bekleyebilirler.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF), gelecek vaat eden öğrencilere Finans alanında doktora programımıza başvurmak için seçkin akademik profiller davet ediyor. VGSF, ... [+]

Finans Doktora - Maliye Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF), gelecek vaat eden öğrencilere Finans alanında doktora programımıza başvurmak için seçkin akademik profiller davet ediyor. VGSF, üç kurum arasındaki işbirliğinin sonucudur: İleri Araştırmalar Enstitüsü (IHS), Viyana Üniversitesi ve WU (Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi).

Programın güçlü yönleri:

Doktora programı, kurs ve araştırma olarak yapılandırılmış 5 yıllık, tam zamanlı bir programdır. Doktora öğrencileri teşvik edici bir araştırma ve öğrenme ortamından yararlanır ve program süresince fakülteden sürekli rehberlik alırlar. VGSF'de bir öğrenciden daha fazlasısınız; sen bir meslektaşın ve topluluğumuzun birisin. Öğretim üyeleri kendi alanlarında uzman kişilerdir ve düzenli olarak konuk konuşmacılar veya seminerler için VGSF'e davet edilen tüm dünyadan ünlü profesyoneller ve akademisyenlerle işbirliği yaparlar.... [-]

Avusturya Vienna
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku