Resmi açıklamayı okuyun

d

Hanken Eğer

Hanken ekonomi eğitimde tecrübe ve araştırma, 100 yılı aşkın bir lider, uluslararası akredite bir üniversitedir. Araştırma, uluslararası yüksek standart ve tüm eğitim temelidir. Hanken iş sektörü ve 60 farklı ülkede faaliyet gösteren 12.000 mezunları aktif mezunlar ağı ile yakın bir işbirliği vardır. Okul Helsinki ve Vaasa hem de faaliyet göstermektedir.

Hanken araştırma gücü dört seçilmiş alanlarda özel profil ile, beş kurumlarda yapılır. Birçok durumda, bizim araştırmacılar mutlak teknolojisini temsil etmektedir. iş dünyası ile iyi bir işbirliği üniversitenin etkileşim ortağı programı içerir ortak araştırma hem de yansır ve aynı zamanda bizim bağış aldıkları destek.

Hanken derece ayrılmaz bir parçası olarak yurt dışında bir konaklama tanıttı Finlandiya'da ilk üniversitedir. Öğrenciler yurt dışında bir değişim veya staj giderek yaşam için kendi uluslararası ağ oluşturmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Hanken de hem de uluslararası bağlantılı bu yaşam boyu rehber çalışmaları nüfuz ve işgücü piyasasında Hankenalumnernas uluslararası iyi bir pozisyon katkıda biridir. Mezunlarımızın sayesinde, Hanken dan onunla olsun ağ kırık ama genişledi ve üniversite mezun olduktan sonra da devam bağlı değildir garanti.

kolej Hanken uluslararası araştırma mükemmellik ve rekabetçi eğitime destek vermek uluslararası akreditasyonları, sağlam bir mali temel ve değerli ulusal ve uluslararası ağlar yansıyan küresel üne sahip sağlam bir temel olduğu gibi. Biz akademi ve endüstri ortaklarımızı değer ve kaliteli bir eğitim almak ve anlamlı mesleki ve kişisel ağlar kurmak mümkün bizimle araştırmacılara ve öğrencilere kendimizi adamak.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Fince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Hanken School of Economics

Hanken Doktora Programı, doktora tezi (180 kredi puanı) ürettiğiniz ve 60 ECTS kredisini tamamladığınız dört yıllık tam zamanlı çalışmalara karşılık gelir. ... [+]

İşletme ve Ekonomi Doktora

Yarının ve sonrasının bilgi üreticisi ol

Sizde var mı:

İş dünyasına ve ekonomiye olağandışı bir ilgi mi?Bir yüksek lisans derecesi ve bilgi yaratma tutkusu?Hem kendiniz hem de toplum için önemli olan konularla çalışma isteği?Yarın ve ötesi küresel ekonomide istihdam edilebilirliğinizi korumak için bir dilek mi?

Hanken , tüm yeni doktora öğrencileri ile iş sözleşmesi imzaladı. İş sözleşmeleri, iyi bir çalışma ilerlemesi olması koşuluyla, 12 aylık bir ek seçeneğiyle 12 aydır.

Program Yapısı

Hanken Doktora Programı, doktora tezi (180 kredi puanı) ürettiğiniz ve 60 ECTS kredisini tamamladığınız dört yıllık tam zamanlı çalışmalara karşılık gelir.... [-]

Finlandiya Helsinki Vaasa
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Masters Degree Student in Corporate Governance at Hanken School of Economics

Masters Degree Student in Intellectual Property Law at Hanken School of Economics

Masters Degree Student in Economics at Hanken School of Economics

Hanken School of Economics
Address
Arkadiankatu 22
FIN-00101 Helsinki, Finlandiya
web sitesi
Telefon
+358 9 431331