NIVA Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ve misyonu İş Sağlığı Gelişmiş Eğitimi Nordic Enstitüsü tarafından ayarlanır. kısaltması NIVA İsveççe dil başlığı kaynaklanır Nordiska Institutionen för Vidareutbildning Inom Arbetsmiljöområdet.

NIVA İskandinav ülkelerinden gelen üst uzmanları ve bilgiyi toplar ve İskandinav ülkeleri ve dünya çapında hem de araştırmacılar ve uygulayıcılar için iş sağlığı ve güvenliği alanında gelişmiş kurs ve seminerlere içine araştırma bulgularını dönüştürür.

Bizim Hikayemiz

NIVA İş Sağlığı Fince Enstitüsü (FIOH) ile birlikte Helsinki, Finlandiya'da 1982 yılında kuruldu. Zaten anda ortak Nordic iş sağlığı ve güvenliği konuları tartışırken önemine ve alanda Nordic uzmanları toplayarak gücüne güçlü bir inanç vardı.

NIVA üzerinde 30 yıldır iş sağlığı ve güvenliği eğitimi alanında aktif bir oyuncu olmuştur. Bu süre zarfında, 40 ülkeden 500 üzerinde 12 uzman ve uzman katıldı ve NIVA içinde ağ. katılımcıların% 25'i dışında Nordic'lerin ülkelerinden gelmektedir.

Kursiyerler ne olursa olsun dünyanın nereden geldiğini kabul edilir - Bugün NIVA yalnızca mesleki eğitimin uluslararası ve ileri düzeyde odaklanan Avrupa'da sadece kurumudur.

Bizim felsefemiz

Biz öncelikle İskandinav ülkelerinde değil, aynı zamanda dünyadaki diğer yerlerden araştırma kurum ve kuruluşları boyunca iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarından oluşan geniş bir ağ üzerinde güveniyor. Biz ağ ve insanların birbirleriyle toplantı gücüne inanıyorum. Biz katılımcı ve öğretim hem elde geribildirim bize karşılamak ve fikir alışverişinde bir platform sunan kazanan konsepti ile devam neden verir.

Genel olarak bizim ders hard core madde bilgi veren ve mükemmel ağ fırsatları sunan (bazı istisnalar dışında) Nordic başkentleri ve son 2-3 gün içinde gerçekleşecek. 2017 yılında bizim ilk on-line kursu başlattı ve biz bu yeni çaba bizi nereye götüreceğini görmek için heyecanlıyız.

Konumlar

Helsinki

Address
Arinatie 3A,
FI-00370

Helsinki, Finlandiya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: