Resmi açıklamayı okuyun

Paris'in kalbinde bulunan IPAG Business School , uluslararası öğrencilere akademik çalışmaların yanı sıra canlı bir şehir ortamı deneyimi için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Kampüs, popüler bir kafe kültürünün bulunduğu 6. bölgede bulunmaktadır; Boulevard Saint-Germain ve Saint-Michel'deki açık kafe ve restoran sahnesi, Latin Mahallesinde barlar ve barlar, tarihi eserler, butik alışveriş bölgeleri ve çeşitli sanat sahneleri. Akademik olarak IPAG, mezunlarını en fazla karşılayan Fransız yüksek lisans okullarından biri olan bir kurumdur (l'Etudiant 2013 ve 2014). Bunların hepsi, IPAG Business School Yurtdışı Eğitim Yeri olarak mükemmel bir seçim olmasının nedenlerinden IPAG Business School .

IPAG'de Uluslararası

Uluslararası entegrasyon tarihimizin bir parçasıdır. Her yıl 2,400 öğrenci, hem Fransızca hem de İngilizce öğretilen çok çeşitli derslerle küresel olarak çalışma fırsatı buluyor.
35 Ülkedeki 118 Ortak Kurum ile, öğrenciler değişim programları, ikili diplomalar, üçlü diplomalar, MBA programları ve stajyerlik üzerine keşfetmek için çok çeşitli ülke ve kültürlere sahiptir. Programlarımız, günümüzün zorlu ve hızla değişen iş ortamında ilerlemek için gerekli sosyal ve mesleki becerileri öğrencilere donatmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, IPAG Business School kentteki varlığı, öğrencilerimizin çalışmalarını işe yerleştirmelerle bütünleştirmeleri için mükemmel fırsatlar da sunmaktadır.

yenilik

IPAG Business School , yönetimindeki kaliteli araştırmalara olan çabalarını IPAG Business School ve en büyük başarımız, Fransa'daki en iyi araştırma laboratuarlarından biridir. Yönetim araştırmalarında Bac sonrası en meşhur 2 okul olarak konumumuzu sürdürüyoruz. IPAG Lab, kuruluşundan bu yana çekirdek bir yatırım olmuştur; ekonomi ve yönetim alanlarında teorik ve uygulamalı bilgi geliştirmeye odaklanmaktadır. 70'den fazla profesör veya bağlı üyeyle Lab, yıllık olarak ekonomik ve yönetim değerlendirmelerinde 150 yayın üretti. Ayrıca, Lab önde gelen uluslararası dergilerin editör kurullarının üyelerine ve en büyük uluslararası üniversitelerin bazılarını ziyaret eden profesörlere ev sahipliği yapıyor.

Kariyer

IPAG'li genç mezunların% 85'inden fazlası 3 aydan kısa sürede bir iş bulurken, öğrencilerin% 54'ü profesyonel kariyerine büyük şirketlerde başlamış veya girişimci olmuşlardır.
Öğrencilere, hem işverenleri hem de öğrencileri birbirine bağlayan IPAG İş sayfasını içeren geniş bir yelpazede destek verilir; bu özel servis, ortak şirketlerimiz içinde fırsatlar sağlar.
Ek olarak, IPAG Business School pek çok öğrenciye, final stajlarının sonunda kalıcı bir sözleşme sunulmaktadır.

Programlar

İngilizce öğretilen programlar şunları içerir:

  • Uluslararası Yönetim Lisans
  • Lisans İşletme
  • Uluslararası İşletme ve Yönetim Programı
  • MBA Uluslararası Ticaret
  • MBA Lüks Marka Yönetimi
  • MBA Enerji ve Sürdürülebilirlik
  • MBA Avrupa Yönetimi
  • MBA Gıda İşyeri Yönetimi
Program dili:
  • Ingilizce
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

DBA

IPAG Business School

İşletme Yönetimi (DBA), iş idaresi alanında yönetici, araştırma odaklı bir doktoradır. ... [+]

Sabi Üniversitesi ve İşletme Enstitüsü ve IPAG Business School , IPAG Business School karma bir çift diploma programı sunmak için bir anlaşma imzaladı. İşletme Yönetimi (DBA), iş idaresi alanında yönetici, araştırma odaklı bir doktoradır.

DBA programı ağırlıklı olarak seçilmiş bir konu ve bir tez yazımı hakkında bağımsız araştırma yürütmekten ibarettir. Programda uzmanlaşan araştırma daha sonra iş uygulamalarına doğrudan katkı sağlamak için uygulanacaktır. Program süresince öğrenciler seçtikleri bir konu hakkında bağımsız bir çalışma yürütecek ve onlara rehberlik ve destek sağlayacak bir süpervizör ile birlikte çalışacaklardır. Çalışmaları tamamlandığında ve öğrenciler sonuçlarını sunan bir tez yazmış olduklarında, tezlerini bir jüri önünde bir viyana (sözlü) sınav yaparak savunmak zorunda kalacaklardır. DBA öğrencileri, derslerinin ilk yarıyılında kursu, seminerleri ve atölyeleri tamamlamalıdırlar.... [-]

Fransa Paris Nice
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Happy (From Paris to Nice) - We are from Ipag BS

IPAG Business School - Paris Campus
Address
184, bd Saint-Germain
75006 Paris, Île-de-France, Fransa
web sitesi
Telefon
+33 1 53 63 36 24
Address
4, bd Carabacel
06000 Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa