Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Yönetim Okulu (ISM) , beş farklı kıtada programları bulunan, Paris, Fransa merkezli uzmanlaşmış, akredite bir işletme okulu.

Öğrencilere modern işletme liderleri olarak gelişmeleri için ihtiyaç duydukları küresel bakış açısını veriyoruz. Bunu sınıflarımızı küçük, seçkin ve kültürel açıdan çeşitliliği koruyarak ve dünyadaki belli başlı ticaret merkezlerinde programlar sunarak yapıyoruz.

IMBA'mız yarının global iş liderlerini geliştirirken, DBA'mız üst düzey liderliğin zorluklarını uluslararası düzeyde ele almak isteyen deneyimli yöneticilere yöneliktir. Kanıtlanmış kıdemli pratisyenler için, doktora programımız iş dünyasına geri dönmek ve yeni nesil liderleri biçimlendirmek için gereken öğretim ve araştırma becerilerini geliştirmektedir.

Global değerler üzerine kurulu

Kurucumuz Jack Forget, geleneksel işletme okulu modeline meydan okumak için ISM'yi açtı.

Vizyonu, inovasyonu ve yeni öğretim yöntemlerini savunan dışa dönük bir okul içindi. Dünyada gelişmekte olan pazarlarda ortaklıklar ile gerçek bir küresel kurum olacaktır. Tüm kıtalardan gelen öğrenciler, en yüksek derecedeki profesörlerden ders alır ve çalıştıkları sırada değerli bir profesyonel ağ kurarlar.

Bugünün ISM'si bu kurucu felsefenin gücünü ve çevikliğini koruyor. Halen Paris'te merkezi bir şirket olarak, artık New York , Şangay , Yeni Delhi , São Paulo ve Cape Town'da ortak kuruluşlarımız var . Öğrencilere, lider olarak gelişmeleri için ihtiyaç duydukları niş becerileri, küresel perspektifi ve yaşam boyu temasları vermeye devam ediyoruz.

Gerçek dünyadaki pratiklere dayanan

Öğrencilerimiz hırslı. Zirveye ulaşmaya çalışıyorlar. Bu nedenle, sağlam bir teorik bilgi tabanı önemli olsa da, işlem yapılabilir içgörü ve deneyim esastır.

Profesörlerimizi hem öğretmenlerin mükemmelliği hem de yerdeki iş zekası için seçiyoruz. ISM'de olmadıklarında, dünyanın önde gelen işletme okullarında ders veren ve uluslararası işletme uygulamalarının yönünü etkileyen lider şirketler bulunabilir.

Küçük, etkileşimli sınıflarımız, profesörlerimizin uzmanlığına yakın erişim sağlar. Ve öğrencilerimiz kendi başlarına uzmanlar olduklarından, orijinal görüşleri paylaşma ve sınıfta neler olduğunu bilme şansına sahipler.

Çalışan yöneticiler için üretildi

ISM öğrencileri, zorlu programları olan üst düzey yöneticilerdir. Zamanları değerli bir kaynaktır ve çalışmalarına kariyerlerine ve yaşam tarzlarına uyacak şekilde ihtiyaçları vardır.

Esnekliğe olan bu ihtiyaç, sunduğumuz her şeye ilham veriyor. Öğrenciler Paris'teki yüz yüze kursları e-öğrenme ile birleştirebilir ve dünyadaki beş ortak kurumumuzdan birinin yurtdışı programlarına katılabilirler.

Ayrıca öğrencilerin çalışmalarını özelleştirmelerine ve kariyerleri için en önemli olan şeylere odaklanmalarına izin veriyoruz. Seçtikleri dereceye bağlı olarak, uluslararası işletme yönetiminde genel bir Pathway izleyebilir veya finans, girişimcilik ve yenilikçilik veya yüksek öğrenim konularında uzmanlaşabilirler.

Kalıcı bir profesyonel ağ

Öğrencilerimiz için ISM'de okumanın yararları mezuniyet gününün çok ötesinde devam ediyor.

Okuldaki zamanlarında karşılaştıkları sınıf arkadaşları ve profesörler, iş sektörlerini ve coğrafi sınırları aşan fikirleri, destekleri ve fırsatları ile ömür boyu profesyonel bir ağ oluşturur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


ISM - International School of Management

Bizim doktora yeni bakış açıları teşvik ve gelecek nesil iş liderleri ilham vermek için gereken araştırma ve öğretim becerilerini geliştirir. Program, deneyimli ve son de ... [+]

Uluslararası İşletme Yönetiminde Kendini Temelli Doktora

Doktora programımız, yeni bakış açıları geliştirmek ve yeni nesil işletme liderlerine ilham vermek için ihtiyaç duyduğunuz araştırma ve öğretim becerilerini geliştirir.

Doktora esnek yapısı, işinizi uzun süre bırakmadan ders çalışmanıza olanak sağlar. Paris'teki yüz yüze kursları dünyadaki beş ortak kurumumuzdaki özel programlarla birleştirir ve isteğe bağlı e-öğrenmeden yararlanmanıza olanak tanır. Bu size kariyeriniz ve yaşam tarzınıza uygun zamanlarda dünyanın herhangi bir yerinde ders çalışma özgürlüğü verir .

Aday profili

Akredite bir lisans kurumundan lisans derecesi veya eşdeğeri ve yüksek lisans düzeyinde bir programın tamamlanmasıOn yıllık üst düzey yönetim tecrübesi ortalamasıYazılı ve sözlü İngilizceyi iyi kavramak gerekir... [-]
Fransa Paris Amerika Birleşik Devletleri New York Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town Hindistan New Delhi  + 4 Daha fazla
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 7 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
ISM - International School of Management

İşletme Doktoru (DBA), üst yönetimin zorluklarını uluslararası düzeyde ele almak için gerekli liderliği geliştirmek için tasarlanmıştır. Mesleğiniz hakkında daha derin bi ... [+]

Kendi Hızlandırılmış DBA

Mesleğiniz hakkında daha derin bir anlayış ya da sadece yeni bir kişisel zorluk arayışındaysanız, DBA, bilginizi genişletmek ve uluslararası iş uygulamalarında fark yaratmak için bir platform sunar .

İşletme Doktoru (DBA), üst yönetimin zorluklarını uluslararası düzeyde ele almak için gerekli liderliği geliştirmek için tasarlanmıştır. Yönetsel alaka düzeyine sahip bir doktora derecesi, üst düzey yöneticilerin uzmanlıklarını derinleştirmelerine, mesleklerinin bilgisine katkıda bulunmalarına ve üst yönetimin gerektirdiği karmaşık analizler ve karar alma için kendilerini hazırlamalarına olanak sağlar. Program, bir sistem olarak yönetim anlayışını vurgulamaktadır; örgütler, sektörler ve kültürler arasında faaliyet gösterdiği anlaşıldı.... [-]

Fransa Paris Amerika Birleşik Devletleri New York Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town Hindistan New Delhi  + 4 Daha fazla
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 - 6 yıl
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Welcome to ISM

ISM MBA Program

ISM DBA

ISM PhD

International School Of Management
Address
ISM Paris 17, boulevard Raspail
75007 Paris, Île-de-France, Fransa
web sitesi
Telefon
+33 1 45 51 09 09
Address
ISM - International School of Management
Shanghai, Shanghai, Çin Halk Cumhuriyeti
Address
ISM - International School of Management
São Paulo, State of São Paulo, Brezilya
Address
101 astor place
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Address
ISM - International School of Management
Cape Town, Western Cape, Güney Afrika Cumhuriyeti
Address
amity university campus
New Delhi, Delhi, Hindistan