GSSI - Gran Sasso Science Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GSSI uluslararası bir doktora dir. okul ve L'Aquila (İtalya) bulunan Fizik, Matematik, Bilgisayar Bilimleri ve Sosyal Bilimler, ileri çalışmalar için bir merkez. 2012 yılında Ulusal Nükleer Fizik Enstitüsü (INFN) İleri Araştırmalar Merkezi olarak kuruldu ve daha sonra Mart 2016'da yüksek lisans eğitimi veren İleri Araştırmalar Okulu olarak kuruldu. GSSI, L'Aquila'da, halihazırda mevcut olan, INFN'nin Gran Sasso Ulusal Laboratuarları ve L'Aquila Üniversitesi gibi ilgi çekici yapıları teşvik eden yeni bir bilimsel mükemmeliyet merkezi yaratmayı amaçlamaktadır. Doğal ve sosyal bilimler alanlarında üst düzey kaynaklar. Amacı, eğitim ve araştırmayı disiplinler arası bir çevrede bütünleştirerek üst düzey insan sermayesi oluşturmaktır.


Gran Sasso Bilim Enstitüsü 30 Ph.D. Fizik, Matematik, Bilgisayar Bilimi ve Sosyal Bilimler bursları.

href = "http://www.gssi.it/phd/


GSSI - Gran Sasso Science Institute 30 Ph.D. Aşağıdaki alanlarda shcolarships: Astroparticle Fizik (8 burs), Doğa, Sosyal ve Yaşam Bilimleri Matematik (8), Bilgisayar Scicence (7), Bölge Bilimi ve ekonomik Coğrafya (7).

Tüm doktora dersleri için resmi dil İngilizcedir. Burslar 4 yıl için verilir ve yıllık tutarı 16.159,91 € brüttür. Tüm doktora öğrencileri GSSI tesislerinde ücretsiz konaklama ve bahçeyi kullanma imkanına sahip olacaklar.

Başvuru , 11 Haziran 2020, 17.00 (İtalya saat dilimi) tarihine kadar www.gssi.it/phd/ adresindeki çevrimiçi form aracılığıyla sunulmalıdır .

GSSI uluslararası bir doktora okulu ve Fizik, Matematik, Bilgisayar Bilimi ve Sosyal Bilimler alanlarında araştırma ve yüksek öğrenim merkezidir. 2012 yılında L'Aquila'da (İtalya) INFN - Ulusal Nükleer Fizik Enstitüsü İleri Araştırmalar Merkezi olarak kurulmuş ve 2016 yılında yüksek lisans eğitimi veren İleri Araştırmalar Okulu olarak kurulmuştur. Günlük işbirliği ve etkileşim sayesinde, araştırmacılar ve öğrenciler araştırma yöntemleri hakkında sağlam bir bilgi edinme ve tüm GSSI faaliyetlerinde ilgi alanlarını, yenilikçi yaklaşımları ve çok kültürlü alışverişleri deneyimleme fırsatına sahiptir. Günümüz dünyasının karmaşıklığına değinirken, disiplinlerarasılığın ve çapraz gübrelemenin yaptığımız her şeyin altında olduğu GSSI çalışma ve araştırma alanları arasındaki tüm engelleri kaldırmaya kararlıyız.

Hedeflerimiz arasında topluma yönelik bilimsel sonuçların yaygınlaştırılması ve genel halk, vatandaşlar ve okullar için kültürel etkinliklerin teşvik edilmesi bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için, en Uygulamalar için Çağrı danışın www.gssi.it/phd/ veya bir e-posta yazma applications@gssi.it veya +39 0862 4280433 arayın.

Konumlar

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Address
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Abruzzo, İtalya
Telefon
+39 0862 4280262

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin