Resmi açıklamayı okuyun

BİT Uluslararası Doktora Okulu 2001 yılında kurulmuş ve resmi dil İngilizce'dir. Doktora programı, bilimsel ve teknolojik ilerlemeyi ilerletmek ve üst düzey bir mesleki kültür ve ilgili uluslararası bir açıklıkla yönetsel bir sınıf oluşturmak amacıyla üniversitelerde, kamu kurumlarında veya özel kuruluşlarda ileri araştırma yapmak için gerekli becerileri sunar.

Doktora programının özel hedefi, karmaşık problemleri çözmek için yüksek kaliteli ve yenilikçi bilgi ve telekomünikasyon sistemleri geliştirebilen profesyoneller yetiştirmektir. Ayrıca, staj yapmak için özel eğitim ve fırsatlar sunarak doktora öğrencilerinin girişimcilik yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

BİT Uluslararası Doktora Okulu , öğretim kadrosunun çok disiplinli doğasını ve ileri düzey laboratuvarların kullanılabilirliğini kullanan geniş bir eğitim programı sunmaktadır. Eğitim programı, BİT Uluslararası Doktora Okulunun , öğrenci değişim anlaşmalarını ve dünya genelindeki benzer kurumları içeren öğretim modüllerini etkinleştirmesini sağlar.

Şimdiye kadar, Bölümün yaptığı araştırma çalışmaları, Okul ve iş dünyası arasında, bölgenin Araştırma Merkezleri dahil, sağlam bir bağlantı ağı sayesinde, 2001'den bu yana 700'den fazla doktora öğrencisi için önemli eğitim fırsatları sağladı. Doktora öğrencileri uluslararası ve dünyanın her yerinden geliyor.

Okul kurulduğundan beri, 500'den fazla Araştırma Doktoru üretti; hepsi şu anda küresel ölçekte araştırma merkezleri, üniversiteler ve / veya işlerde çalışıyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

ICT International Doctoral School University of Trento

Doktora Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) programı, bilimsel ve teknolojik ilerlemeyi ilerletmek ve üst düzey bir meslek kültürü ile yönetimsel bir sınıf oluşturmak a ... [+]

Dil

Doktora programı, bilimsel ve teknolojik ilerlemeyi ilerletmek ve üst düzey bir mesleki kültür ve ilgili uluslararası bir açıklıkla yönetsel bir sınıf oluşturmak amacıyla üniversitelerde, kamu kurumlarında veya özel kuruluşlarda ileri araştırma yapmak için gerekli becerileri sunar. Doktora programının özel hedefi, karmaşık problemleri çözmek için yüksek kaliteli ve yenilikçi bilgi ve telekomünikasyon sistemleri geliştirebilen profesyoneller yetiştirmektir. Ayrıca, staj yapmak için özel eğitim ve fırsatlar sunarak doktora öğrencilerinin girişimcilik yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

"ICT International Doctoral School" , en yeni ve en heyecan verici araştırma alanlarında bazı doktora programları sunmaktadır:... [-]

İtalya Trento
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

ICT School