Resmi açıklamayı okuyun

Bölüm, Endüstri Mühendisliği sektörlerinde, özellikle Mekanik, Mekatronik, Malzeme Mühendisliği, Elektronik ve Mikro Elektronik Sistemler, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Karar Verme Yöntem ve Modellerinde karar vermeyi desteklemek için araştırma, eğitim ve öğretim yapmaktadır.

Bölümün araştırma hedefleri, malzemelerin yapısını dikkate alır; özellikleri ve uygulamaları; yeni materyaller ve teknolojiler; süreç ve makina otomasyon sistemleri; enerji üretimi ve depolanması; yenilikçi uygulamalarda belirli işlevlere sahip mekanik / elektronik entegre cihazların tasarımı ve uygulanması; Ürün ve süreçlerin optimizasyonu.

Bölüm, çeşitli ulusal ve uluslararası araştırma kurumları ile işbirliği yapmakta ve endüstri dünyasına güçlü bir bağlantı ile temel ve uygulamalı araştırma projeleri yürütmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

University of Trento The Department of Industrial Engineering

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği: Biyomateryaller ve biyomedikal teknolojiler, Kaplamalar ve yüzey işlemleri, Korozyon ve aşınma, Malzeme davranışının deneysel karakterizas ... [+]

MALZEME, MEKATRONİK VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ DOKTORA PROGRAMI SEÇİMLERİME ANONS: 35 inci döngüsü - Akademik Yıl 2019/2020

İKİNCİ ÇAĞRI 2019

UYGULAMALAR İÇİN DEADLINE: 22 AĞUSTOS 2019, saat. 4.00 (2 GMT) On line Uygulamaya Link

Başvurunun doldurulması sırasında çevrimiçi adaylar, başvurmak istedikleri Araştırma alanlarını (en fazla 2, tercih sırasını belirleyerek) seçmelidir.

Bu ikinci görüşme için başvurular, ilk görüşme katılımcıları tarafından da kabul edilecek, ancak ilk görüşme seçiminde ve ikinci görüşme için kazanan olacak olanlar, kazandıklarından bu yana ikinci olandan otomatik olarak kaldırılacaktır. ilk görüşme aday için ilk seçenek olarak kabul edilir ve bu nedenle bağlayıcı... [-]

İtalya Povo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
DII - Department of Industrial Engineering via Sommarive
38123 Povo, Trentino-Güney Tirol, İtalya