Unicaf University (ZM)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir Bakışta UNICAF Üniversitesi

Unicaf Üniversitesi, uluslararası eğitimin en iyi unsurlarını bir araya getiren ve yüksek kalitede uluslararası kabul görmüş nitelikler sunan, Pan African bağımsız, tanınmış bir üniversitedir.

Üniversitenin Afrika'daki 9 farklı ülkede şube kampüsü ve öğrenim merkezi var ve Malawi'deki Yüksek Öğrenim Ulusal Konseyi (NCHE) ve Zambiya Yüksek Öğrenim Kurumu (HEA) tarafından tescillenmekte ve onaylanmaktadır.

Unicaf Üniversitesi, sürekli gelişen bir akademik çevrede öğretim, öğrenci başarısı ve memnuniyet konularında mükemmeli yakalamayı sürdürüyor. Üniversite, öğretme, öğrenme ve araştırmaya olağanüstü katkısı ile tanınan Sahra Altı Afrika'daki önde gelen üniversite olmayı hedeflemektedir.

Unicaf Üniversitesi kampüsleri, öğrencilere çok düşük bir maliyetle uluslararası nitelikte yüksek nitelikler kazanma fırsatı sunuyor. Unicaf Üniversitesi, öğrencilere bilgi ve kişisel becerilerini arttırma, kariyerlerinde ilerleme ve hayal ettikleri hayatları inşa etme şansını sunmayı amaçlıyor.

Unicaf Üniversitesi, kampüslerden ve öğrenim merkezlerinden birinde harmanlanmış öğrenme yoluyla sunulan programların yanı sıra tamamen çevrimiçi programlar da sunmaktadır. Ayrıca şubelerinde, öğrenciler yüz yüze görüşme ve dijital kütüphanelere erişim, kamuya açık konferanslar, seminerler ve bir dizi sosyal etkinlik gibi bir dizi hizmetten yararlanma imkânına sahiptir.

Üniversite UNICAF'ın , Güney Galler Üniversitesi, Lefkoşe Üniversitesi ve Marymount California Üniversitesi gibi uluslararası alanda akredite olmuş üniversitelerle, uygun fiyatlarla uluslararası çapta akredite edilmiş online derece sunmak için ortaklıklarından yararlanmaktadır. Öğrenciler ayrıca Unicaf Üniversitesi'nin kendisi tarafından sunulan kampüs derslerinden de yararlanmaktadır.

UNICAF, mevcut en cömert burs programlarından biridir. Program, Afrika'da ikamet eden öğrencileri destekliyor ve Avrupa, İngiliz ve Amerikan üniversiteleri tarafından verilen çeşitli uzaktan öğretim lisans programlarına yönelik çalışmalara fırsatlar sunuyor. Halen UNICAF, İngiltere'de Güney Galler Üniversitesi, AB'de Lefkoşa Üniversitesi ve ABD'de Marymount California Üniversitesi tarafından sunulan çevrimiçi programlar için burs sağlamaktadır.

Son yirmi yıldır, yardımcı kurumlarımız uluslararası öğrencilere burs imkânı sağlıyor. Başarılı öğrenciler, kendi memleket bölgelerine en üst düzeyde önemli bir katkı yapabildiler.

UNICAF Burs Programı, yeteneksiz ayrıcalıklı öğrencilere, uluslararası alanda akredite olmuş niteliklere çok daha düşük bir maliyetle eğitim alarak eğitimlerini arttırma fırsatı sunmak amacıyla kurulmuştur.

Vizyonumuz

Unicaf Üniversitesi, Afrika ülkelerinde yüksek öğretimde ve araştırmalarda mükemmellik için önde gelen bir katkıda bulunmak istiyor.

Görevimiz

Öğrencilerin eğitimli bireyler olmasına, akademik ve mesleki hedeflerine ulaşmasına ve değişen bir küresel bağımlılık dünyasında sorumlu rol üstlenmesine yardımcı olmak için; araştırma ve bilginin üretilmesini teşvik etmek; bilginin yaygınlaştırılması ve uygulanması yoluyla ve iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarıyla yenilikçi ortaklıklar vasıtasıyla topluma hizmet etmek.

Konumlar

Larnaka

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 Larnaka, Larnaka, Kıbrıs Cumhuriyeti

New York

Address
1745 Broadway
10019 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Atina

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Atina, Merkez Atina, Yunanistan

Bükreş

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bükreş, Bükreş, Romanya

Londra

Address
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Kahire

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kahire, Kahire Valiliği, Mısır

Akra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Akra, Büyük Accra Bölgesi, Gana

Lilongwe

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

Lilongwe, Merkezi Bölge, Malavi

Louis Limanı

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Louis Limanı, Port Louis Bölgesi, Mauritius

Nairobi

Address
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobi, Nairobi İlçesi, Kenya

Lagos

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nijerya

Mogadişu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadişu, Banaadir, Somali

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka Bölgesi, Zambiya

Irbid

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Valiliği, Ürdün

Kıbrıs Online

Address
Kıbrıs Online, Kıbrıs Cumhuriyeti