Resmi açıklamayı okuyun

RISEBA Tam Eğitim ve Letonya Cumhuriyeti Bilim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş bir üniversite tipi özel yüksek öğretim kurumudur. Olmak Letonya ilk özel yüksek öğretim kurumlarından biribugün RISEBA Arasında Letonya'da en büyük 10 yüksek öğrenim kurumları ile (kamu ve özel) neredeyse 3000 öğrenci, dahil olmak üzere 200 uluslararası öğrenciKim katılmak farklı düzeylerde ve yön 19 çalışma programlarıVe fazla 8000 mezunları. Son yirmi yılda RISEBA "Iş sanatları buluştuğu yerde" bu nedenle içine kurumu dönüştürerek, iş ve yönetim programları, çalışmalarda iletişim, görsel-işitsel medya sanat ve mimarlık ek olarak sağlar üniversiteye küçük iddialı iş okuldan önemli bir dönüşüm geçirdi.

RISEBA net uluslararası odağa sahip biri olarak diğer yükseköğretim kurumlarından sıyrılıyor ve sunulan ve eğitim dili çeşitli çalışma programları ayrıcalığına göre ayırt edilir.

RISEBA pazarda benzersiz olan veya ilk piyasaya sunuldu programları sağlar RISEBA. Letonya İngilizce ve Rusça - üç dilde tam lisans programları sunan birkaç kuruluşlarından biridir.

RISEBA Beş siteler arasında yayılır: üç bina RISEBA Ana kampüs bulunan Riga (Başkent), bir bölgesel şube dayanır Daugavpils (Letonya ikinci büyük kenti).

RISEBA Misyon, Vizyon ve Değerler

1992 yılında kuruluşundan bu yana, RISEBA için "misyonuna üniversite kendi öğrencileri hazırlamak amacı ve uluslararası kariyer için mezunları vurgulayarak ve öğrencilerin öğretilir anlamına gelmez vurgulayan" uluslararası kariyer için bir ağ geçidi olarak "rehberlik edilmiştir ihracat".

misyon ardındaki ana fikir RISEBA veya yurt dışında başarıyla uluslararası takımlarda ya kendi ülkelerinde çalışmak global piyasalarda rekabet edebilecek, onun öğrencileri, uluslararası piyasalarda rekabetçi kültürel farkında olduğundan emin olmak istiyor olmasıdır.

RISEBA, Letonya, Avrupa ve küresel ekonomik büyümeye katkıda bulunacak potansiyel işverenler olarak mezun görür, uluslararası şirketler Letonya ve yurtdışında çalışmak mümkün, kültürler arası farklılıklara duyarlı ve hoşgörülü ve çok uluslu takımların aktif katkıda bulunmaktadır.

Dış ortamdaki değişikliklere yanıt verme ve yeni alanlara faaliyetlerini genişletti RISEBA yeni fırsatları takip - gelecekte yaratıcı endüstriler, yani iletişim, medya ve mimari ve iş, sanat ve teknolojinin bir mali açıdan sürdürülebilir, uluslararası tanınmış bir üniversite "olarak görüyor ".

vizyon RISEBA rehberliğinde üç ana akademik bileşenleri veya okullar içerir:

  • Sanat ve iletişim Lisans ile Medya ve İletişim Okulu ve lisansüstü programları - - işletme, yönetim ve ekonomi alanlarını kapsayan Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programları ile İşletme Fakültesi şu anda bir lisans programı sunmaktadır Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimaride.

RISEBA, akıllı, yaratıcı ve bağımsız düşünme bireylerin küresel işgücü piyasasının sağlayan disiplinler arası, çok kültürlü bir üniversitedir. RISEBA mükemmel eğitim, uluslararası kabul görmüş derece, mezunlarının yüksek kaliteli, mükemmel bir araştırma üssü ve kalifiye personel için duruyor.

Beş temel değerleri RISEBA ne merkezinde yer alır:

  • Açıklık: RISEBA öğrencilere bireysel yaklaşım ile tanınır. Personel güven, saygı ve yanıt dayalı bir çalışma dostu bir ortam yaratmaya kararlıdır.
  • İşbirliği: RISEBA yerel ve uluslararası iş ortamında aktif bir şekilde durmaktadır ve personel ve öğrencilerin mesleki gelişimini destekler. Birlikte onun mezunları ve iş ortakları ile, kurum çalışma sürecinin vazgeçilmez bir parçası olan mükemmel bir akademik ve iş tecrübesi oluşturur.
  • Hayatboyu Öğrenme: RISEBA öğrencilerin yaşam boyu öğrenme teşvik etmektedir. Hayat boyu öğrenme istikrarlı ekonomik kalkınma ile çağdaş bilgi toplumunun, daha fazla iş yerleri ve daha fazla sosyal uyum olarak Letonya ve diğer Avrupa ülkelerinin gelişimine katkıda bulunur.
  • Çeşitlilik: RISEBA Batı ve öğrencilerin uluslararası kariyer yolunda ilk adımı olmasına yardımcı olur Doğu Avrupa arasında bir köprüdür. RISEBA çeşitli eğitim programları, çalışmaları ve farklı dillerde eğitim formları sunarak çok kültürlü bir ortam sağlar.
  • Etik ve Sosyal Sorumluluk: RISEBA sosyal trenler sorumlu yöneticiler ve öğrenciler aynı anda çevrenin yeterli koruma sağlarken, bir bütün olarak profesyonel bir ortamda ve toplumda yaratılması ve son derece etik uygulamaların bakım girişimciliğin rolü anlamalarına yardımcı olmak için her türlü çabayı gelecek nesiller için.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

RISEBA

RISEBA Üniversitesi İşletme BA Okulu: İşletme Bu üniversitelerarası Doktora programı iki Letonya ortak üniversiteler tarafından yürütülmektedir. Bu program önemli araştır ... [+]

RISEBA Üniversitesi İşletme BA Okulu: İşletme Bu üniversitelerarası Doktora programı iki Letonya ortak üniversiteler tarafından yürütülmektedir. Program önemli Bu araştırma onları çeker ve onları üst düzey fakülte ile yakın çalışma izin vererek akademik ve uygulamada gelecek düşünce liderleri için bir kuluçka olarak hizmet edecektir.

Tüm doktora öğrencilerin araştırma tasarımı, beceri ve yöntemleri ayrıntılı bir topraklama aldığınız sırasında iki yıl öğretti sahne uğrarlar. Bu aşama, tüm öğrencilerin kendi araştırma projelerinin geliştirilmesine katkıda Stratejik Yönetim, Finans Yönetimi, Araştırma Yöntemleri dersleri yanı sıra seçmeli dersler bir dizi içerir. ... [-]

Letonya Riga
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku