Resmi açıklamayı okuyun

Rezekne University of Applied Sciences (Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija), Letonya'nın en hızlı büyüyen üniversitelerinden biridir. Letonya'nın bölgesel şehirlerinden biri olan Rezekne'de yüksek öğrenim 1925'ten beri sürdü. Neredeyse 100 yıl boyunca Rezekne University of Applied Sciences birçok başarılı lider için Alma mater oldu. Rezekne University of Applied Sciences her öğrenci bireysel olarak karşılanmaktadır. Tüm öğrenciler kişisel rehberlik alır ve profesörlere kolayca ulaşılabilir. Her yıl yaklaşık 400 öğrenci kayıtlıdır ve toplamda 2000'den fazla öğrenci kampüsümüzde eğitim almaktadır. Üniversitenin büyüklüğü, tüm çalışma aşamalarında öğrenciler ve personel arasında yakın etkileşim için bir fırsat verir. Çok sayıda uluslararası ortak ve değişim programı öğrencileri üniversitede çok kültürlü bir ortam yaratmaktadır. Her yıl değişime 200'den fazla Erasmus öğrencisi ve akademisyeni katılmıştır.

Rezekne University of Applied Sciences ömür boyu süren ağlar kuruyorsunuz. Yeni ve yenilenmiş tarihi binalardaki modern laboratuvarlar ve oditoryum en son teknolojilerle donatılmıştır. Yerel ve uluslararası şirketlerle yakın ortaklık, probleme dayalı çalışmalara yaklaşım için bir fırsat sunar. Öğrencinin lisans, yüksek lisans ve doktora tezi gerçek sorunları çözer ve gerçekleri yeniliklerle uygular. Mezun olduktan sonra öğrencilerin kullanımına sunulan iletişim ağı. Üniversitedeki tüm çalışma programları uluslararası akreditasyonlara verilmiştir. Avrupa tanıma etiketi, Rezekne University of Applied Sciences diplomalarının eklerine verilmiştir. Başarılı bir şekilde tamamlanmış çalışmaların özü, diploma orijinalinde belirtilen kişinin düzeyi, içeriği, içeriği ve durumu hakkındaki bilgiler diploma ekinde yer almaktadır. Bunlar üniversitede öğretim, araştırma, uluslararasılaştırma ve kurumsal etkileşimde yüksek kalitenin kanıtıdır.

117372_RTA3.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Rezekne University of Applied Sciences

Program, kendi uygulama alanlarının bir kısmını araştırmak isteyen uygulayıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Adaylar, araştırma alanlarından birinde ... [+]

Program, kendi uygulama alanlarının bir kısmını araştırmak isteyen uygulayıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Adaylar, araştırma alanlarından birinde yüksek düzeyde, uygulamaya dayalı araştırmaya başlarlar. Amacı, profesyonellerin araştırma ve mesleki faaliyetleri arasında bir ilişki geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Ortak üniversitelerden misafir profesörler programa öğretmen ve danışman olarak katılacaktır. Öğrenciler Erasmus hareketliliğine dersler ve stajyerlik için katılma fırsatına sahiptir. Öğretim dili İngilizcedir.

Kazanılan Derece: Pedagoji alanında doktora derecesi (Doktora).

Kabul şartları: Pedagoji, Psikoloji, Eğitim Yönetimi veya İnsani Bilimler, Sosyal Bilimler, Sosyal Refah ve sosyal yardım konularında yüksek lisans derecesi.... [-]

Letonya Rēzekne
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rezekne University of Applied Sciences

Doktora çalışma programının amacı, bilgi teknolojisi endüstrisi sistemleri analiz, modelleme ve tasarım sektörü alanında araştırmacıları hazırlamak, öğrencilerin teorik b ... [+]

Doktora çalışma programının amacı, bilgi teknolojisi endüstrisi sistemleri analiz, modelleme ve tasarım sektörü alanında araştırmacıları hazırlamak, öğrencilerin teorik bilgi ve araştırma becerilerini geliştirmek ve araştırma sonuçlarının aşağıdaki alanlarda uygulanmasını sağlamaktır:

iş ve turizm bilgi sistemi modellemesi;sistemik bölgesel kalkınma planlaması;siyasal sistem ve kamu yönetimi modellemesi;lojistik bilgi sistemleri ve ulaştırma modellemesi;üretim süreci modellemesi;e-öğrenme sistemi tasarımı;simülasyon teknolojisi geliştirme.

Ortak üniversitelerden misafir profesörler programa öğretmen ve danışman olarak katılacaktır. Öğrencilerin çalışmalar için Erasmus hareketliliğine katılma şansı var.... [-]

Letonya Rēzekne
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Study in Latvia, Study in Rēzekne

Izmanto iESpējas -- ERASMUS

Address
Rezekne Academy of Technologies Atbrīvošanas aleja 115
LV4601 Rēzekne, Letonya
web sitesi