Resmi açıklamayı okuyun

Güney Doğu Avrupa fakülte, enstitü ve merkezlerin oluşan özel bir kar yükseköğretim kurumu sosyo-ekonomik bilimler uzmanlaşmıştır.

Fakülteler fakülte bünyesinde organize birimler vardır ve onlar Üniversite Yönetim Kurulunun veya Yürütme Komitesi tarafından onaylanan Fakülte Kurulu ve Üniversite politika çerçevesi ile çalışır. Güney Doğu Avrupa Üniversitesi beş fakülte oluşmaktadır: Çağdaş Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Diller, Kültürler ve İletişim Fakültesi, fakülte, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Fakültesi ve İşletme ve Ekonomi Fakültesi.

Üniversite misyonu Statüsü (1 Aralık 2008) tarafından tanımlanan adalet ve liyakate dayalı herkes için eşit fırsatlar sunarak, ülkedeki yüksek eğitim sisteminde öğretim ve akademik araştırma çalışmalarında mükemmelliği elde etmek için çabalarına pridrzhauva olduğunu. Makedonya'da ve Üniversitesi'nin üstlendiği misyonun önemli unsurlarından biri olarak megjunrodni üniversitelerde hem diğer üniversitelerle aktif işbirliği.

Üniversite çalıştırın ve karşılıklı etnik bir anlayışla, Arnavutça dilinde yüksek öğrenim katkı ve Avrupa ve uluslararası standartlara uygun müfredatı geliştirerek eğitim ve araştırma için povekjejzichen ve çok kültürlü bir yaklaşım sağlamak başardı olduğunu ana hedefi.

Üniversite Rektörü Senato ve Rektörlük Konseyi üniversite yönetim kurulu organları Yönetim.

Güney Doğu Avrupa Bu ülkede 19 üniversite arasında devlet düzeyinde üçüncü sırada yer almaktadır. Bu sıralama gerçekleşen yabancı evalvatori Shanghai CIO Tong Üniversitesi.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Makedonya
  • Arnavut

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

South East European University

Bizim toplumda geliştirilen çevresel eğilimleri katkıda bulunmak;: çalışma programı hedefliyor çevre sorunlarının çözümüne yönelik teşvik kamuoyu; Bilimsel araştırma... ... [+]

Çalışma programı hedefliyor:

Bizim toplumda geliştirilen çevresel eğilimler katkıda bulunmak; çevre sorunlarının çözümüne yönelik teşvik kamuoyu; Bilimsel araştırma; Kariyer

Doktora çalışmalarının tamamlanması ile öğrenciler 180 ECTS kazanır. Onların bilgi ve becerileri etkili bir araştırma amaçlarıyla Çevre Yönetimi alanında uygulanabilir. Ayrıca, uygulamaya edindikleri bilgileri uygulayabilirsiniz çevre koruma Kurumlarında istihdam bulabilirsiniz.

Öğrenme çıktıları

Bilgi ve anlayış

araştırma alanında ve en yüksek uluslararası standartlara uygun olduğu alanda araştırma yöntemleri ve becerileri mükemmel bilginin sistematik bir anlayış gösterir; ortamda gerçekleşecek doğal süreçlerin etkileri Gelişmiş bilgi; Böyle sera etkisi, asit yağmurları, hava kirliliği gibi gelişmiş çevresel konular; çevreyi korumak ve geliştirmek için etkili eylemler önemine Gelişmiş bilgi. ... [-]
Makedonya Cumhuriyeti Kalkandelen Üsküp
Eylül 2020
Ingilizce,Makedonya,Arnavut
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku