Resmi açıklamayı okuyun

fachada

bize

Tecnológico de Monterrey, kar amacı gütmeyen, bağımsız ve siyasi ve dini partilerle ilgisi olmayan özel bir kurumdur. 1943'te Meksikalı işadamı Eugenio Garza Sada'nın vizyonuyla kuruldu .

Çalışmaları yüksek öğretimde kalite ve Meksika gelişmesine adamış ülke genelinde tanınmış liderlerinin, oluşan sivil dernek tarafından desteklenmektedir.46882_rsz_medium_mapa.pngKampüs ve 31 ofis ve 21 uluslararası irtibat ofisleri bulunmaktadır. Bir girişimci ruhu, insan duygusu ve rekabet düzeyi yüksek liderleri yetiştirmektir.

En iyi özel üniversitelerin üst kurumu içinde uygun dünyaya karşı QS Dünya Üniversiteler Sıralaması; EGAD İşletme Fakültesi Meksika ve Latin Amerika'da en iyi işletme okulu olarak kabul edilir iken.

Quacquerelli Symonds University Rankings göre, Meksika'da ve en iyi özel üniversite işveren, Meksika görüşüne 'ın ayakta numaralı üniversitesi aynı seviyede Michigan, Boston Üniversitesi ve Duke Üniversitesi'nde Üniversitesi.

bizim Farkıdiferencia

Lisansüstü programlar ve Yönetici Eğitim ITESM iş sonuçlarına ve yüksek insan duyu yöneticileri odaklanmış uluslararası rekabet girişimci, gelişmesine katkıda bulunmak, çeşitli ürün ve hizmetler içeren bir değer teklifi sunar.

programlar ile karakterizedir:

  • bilgi ve deneyim nitelikli öğretmenler tarafından öğretilen Kalite içerik geliştirme programları ..
  • öğretim Metodoloji ve derhal uygulanması için araçları kullanarak iş yerinde gerçek problemlerin çözümüne yöneliktir öğrenme.
  • Üretimi ve kuruluşlarındaki sonuçlarını iyileştirmeye katkıda projelerin geliştirilmesi için kararlı yüksek performans gösteren ekipler entegrasyonu.
  • kurslar ve kimin eğitim onları sağlayan programlara katılan bireylerin Dönüşüm için daha yüksek düzeylerde performans ulaşmak ve lider ulaşmak için onlara araçları verir rol ileri firmanızın hedeflere ulaşmada.
  • Çeşitli üniversiteler ve kurumlarla ittifaklar kurmanın yanı sıra ulusal ve uluslararası kapsama alanı sunan bir Multicampus Sistemi .

Bu ve daha fazlası için Tecnológico de Monterrey Graduate ve Meksika'da İcra Eğitimde en iyi seçimdir.

Eğitim modelimodeloTecnológico de Monterrey'in Lisansüstü ve Yönetici Eğitim programları, uygulamadan dolayı üretkenliği artıran vaka metodolojisi, proje geliştirme ve / veya deneyimsel faaliyetler kullanan mevcut, yenilikçi ve avangard eğitim modeline dayanmaktadır. anında bilgi edinme ve ağ oluşturma fırsatı.

  • Odak kılavuz rolünü üstlenir hocası tarafından her zaman eşlik kendi bilgisine oluşturmaktan sorumlu öğrenci, işaret etmektedir.
  • mükemmel bir iş profili ile doktora derecesine ve yüksek potansiyel yöneticiler ile öğretmenler tarafından desteklenen programlar.
  • Yüksek öncelikli olarak teknoloji kullanımı bir öğretim sürecinde kolaylaştırıcı ve ustaların ve doktora durumunda öğrenme ve, uluslararası anlaşmalar ve dünyada tanınmış üniversitelerle borsayla hazırlık vurgulamak.
  • iletişim ağları, işbirliği ve dünyanın her yerinden öğrenci, öğretmen ve uzmanlar arasında öğrenme erişimini sağlamak Çevrimiçi programları; hem öğrenci öğrenme sürecini güçlendirmek amacıyla mezunlar dernekleri olarak.

Bununla, Tecnológico de Monterrey yöneticileri, girişimciler ve işadamları için yeni fırsatlar açarken, küreselleşme ve bilim ve teknolojinin sürekli değişim yarattığı zorlukları karşılamak için profesyonelleri yetiştirmek katkıda bulunur.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Doğası gereği doktora, mühendislik ve fen bilimleri fakültesi içinde daha güçlü olan araştırma hatları arasından seçilen üç bilgi alanını kapsayan çok disiplinlidir. Bu a ... [+]

Doğası gereği doktora, mühendislik ve fen bilimleri fakültesi içinde daha güçlü olan araştırma hatları arasından seçilen üç bilgi alanını kapsayan çok disiplinlidir. Bu alanlar projeler, merkezler ve odak grupları aracılığıyla birbirleriyle etkileşim halindedir.

Programın Bilgi Üretimi ve Uygulama Çizgileri şunlardır:

Bio-Inspired Sistemler (Biyo-ilham Algoritmalar)Makine öğrenim modelleri (Makine Öğrenimi)Veri Bilimi ve Uygulamalı Matematik (Veriler

Giriş Koşulları

Önceki çalışmalar Asgari ortalama 90 veya eşdeğeri bir yüksek lisans derecesi.İngilizce dil yeterliliğine dair kanıt Doktora programına başvuran adayların TOEFL veya başka bir eşdeğer sınavı aldığına dair kanıt sunmaları gerekmektedir. Kabul edilen öğrencinin en az 550 puan veya başka bir TOEFL formatındaki denkliği veya diğer sınavdaki denkliği olmalıdır.Kabul testi. Lisansüstü Çalışmaları Kabul Testinde (PAEP) en az 600 puan elde edin.Tavsiye mektupları: Akademisyenlerden (profesör, tez danışmanı, vb.) En az üç tavsiye mektubu sunarak, başvuranın akademik performansını ve tutum özelliklerini iyice öğrenir.Motiflerin testi. Öğrencinin kendi uzmanlık alanını belirleyen ve aynı zamanda kendi bilgi alanının tanımını belirterek, doktora çalışmalarını sürdürmek için gerekçelerini ve hedeflerini haklı çıkardığı bir makale.Röportaj: Doktora programına ilgi duyanlar, Programın Kabul Komitesi tarafından kararlaştırılan kişi veya kişilerle görüşme yapmalıdır. Mülakatta, başvuru sahibinin lisansüstü eğitim yapmak için motivasyonu ve Lisansüstü Programın farklı araştırmalarında geliştirilen çalışmaların bilgisi değerlendirilecektir.... [-]
Meksika Monterrey
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Gıda ve farmasötik alanlara ve yaşam bilimlerine özel vurgu yaparak biyoteknoloji sektörü ile ilgili en ileri teknolojileri kurmak için yenilikçi bilgi üretebilen bilimse ... [+]

Biyoteknolojide Doktora:

Gıda ve farmasötik alanlara ve yaşam bilimlerine özel vurgu yaparak biyoteknoloji sektörü ile ilgili en ileri teknolojileri kurmak için yenilikçi bilgi üretebilen bilimsel bilim insanlarını yetiştirmek.Ulusal ve uluslararası araştırma grupları içinde söz konusu araştırma alanlarında liderleri veya işbirlikçileri eğitin.

Özellikle, program araştırmacıları eğitmek istiyor:

Bağımsız, fırsatları tanımlamak, Meksika'nın biyoteknolojik gelişimi için ilgili ve ilgili araştırma projelerini geliştirmek ve yönlendirmek için beceri, bilgi ve becerilerle.Biyoteknoloji alanında araştırma merkezleri, sektörler için: üretken, eğitici, akademik ve sosyal açıdan bilgi üretme ve teknolojik çözümleri geliştirme yeteneğinden dolayı tanınıyor.Üretken sektörle bağlantı kurabilme, böylece araştırmanın meyvelerinin, ülkenin gelişimini yönlendiren gelişmiş teknolojilere, süreçlere ve ürünlere dönüştürülmesi.Bilgiyi yüksek bir sorumluluk duygusu ve sosyal bağlılık ile etik bir şekilde oluşturmak, yaymak ve iletmek.fayda... [-]
Meksika Monterrey
Temmuz 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Doğası gereği, DCI, Mühendislik ve Mimarlık Bölümü içinde daha büyük bir kuvvetle araştırma hatları arasından seçilen dört bilgi alanını (biyoteknoloji, mekatronik, endüs ... [+]

Doğası gereği, DCI, Mühendislik ve Mimarlık Bölümü içinde daha büyük bir kuvvetle araştırma hatları arasından seçilen dört bilgi alanını (biyoteknoloji, mekatronik, endüstri mühendisliği ve çevre sistemleri) kapsayan çok disiplinlidir. Bu alanlar projeler, merkezler ve araştırma sandalyeleri ile birbirleriyle etkileşim halindedir.

Bilgi alanları DCI Programının araştırma çizgilerinin tanımlanması için bir pota işlevi görür:

Mekatronik ve İleri İmalat Mekatronik ve İleri İmalat, çoklu disiplinlerin etkileştiği karmaşık sistemlerin analizini ve sentezini içerir. Mekatronik ve İleri Üretim Hattı, Otomasyon, Mekanik ve Elektronik disiplinlerinde yüksek düzeyde bir hazırlık ile araştırma için insan kaynaklarını eğitme ihtiyacına cevap vermektedir.Temiz Enerjiler ve Suyun Sürdürülebilir Kullanımı Temiz Enerji ve Sürdürülebilir Su Kullanımı, kirlilik kontrolü uygulamalarından kurumsal sosyal sorumluluk kavramına kadar, operasyonel yaklaşımları geliştirerek küresel ihtiyaçlara cevap vermektedir. Ekonomik ve sosyal alanlarla ilgili olarak, ekosistemik bir yaklaşımla, fiziksel çevrenin korunmasıyla ve nüfusun sağlığının korunmasıyla, doğal kaynakların kullanılmasının, her şey için bir odaklanma ve sürdürülebilirlik vizyonu ile ilişkisini gösterir.Endüstri Mühendisliği Endüstri Mühendisliği, dünya çapında rekabet gücünün artmasıyla ilgilidir ve sürekli olarak üretkenliği, kaynakların verimli kullanımını ve üretimini sürekli bir süreçle yüzleşmek zorunda kalacak kurumları ve şirketleri, herhangi bir ulusun en büyük zorluklarından birini temsil eder. büyüyen rekabete göğüs germek için cesaret. Endüstri Mühendisliği çizgisinin bilgisinin sınırında yapılan araştırmalar, özellikle yeni ve yenilikçi karar verme modellerinin geliştirilmesi yoluyla operasyonel ve idari süreçlerin iyileştirilmesi ve iyileştirilmesi için yeni yolların araştırılmasına, geliştirilmesine ve uygulanmasına katkıda bulunmaktadır.Telekomünikasyon (T) Telekomünikasyon, bilgi taşıyan ve geleceğin dijital endüstrisini yönlendiren platformların tasarımına ve IoT, Akıllı Şehirler, Akıllı Ulaşım Sistemleri (ITS), akıllı şebeke gibi teknolojilere olanak sağlayan ağlarda ve sistemlerde temel sorunlara... [-]
Meksika Monterrey Buenavista
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Nanoteknoloji Doktorası, nanoteknolojinin temellerini kullanarak değer zincirini teşvik etmeyi amaçlamakta ve yenilikçi nanoteknolojik ürünlerin ve / veya hizmetlerin gel ... [+]

Nanoteknoloji Doktorası, nanoteknolojinin temellerini kullanarak değer zincirini teşvik etmeyi amaçlamakta ve yenilikçi nanoteknolojik ürünlerin ve / veya hizmetlerin geliştirilmesini geliştiren sınır ötesi bilimsel bilgi üretmekte ve faydaları arttıran teknoloji temelli girişimcilik fırsatlarını tanımlamaktadır. ülkenin rekabetçi

fayda

öğretmenler

Program, doktora derecesi ve Tecnológico de Monterrey Mühendislik ve Fen Bilimleri Yüksekokulu'nun mesleki tecrübesi ile profesörler tarafından verilmektedir.

Akreditasyonlar

Bu program aşağıdaki gibi ulusal ve uluslararası kuruluşlardan akreditasyon ve tanınmalara sahiptir:

Program CONACyT Ulusal Lisansüstü Kalite Kayıt (PNPC) tarafından akredite edilmiştir.Amerika Birleşik Devletleri'nin Güney Okulları ve Üniversiteler Birliği (SACS) Komisyonları Komisyonu.Tecnológico de Monterrey, Amerika Birleşik Devletleri'nin Güney Okulları ve Üniversiteleri Üniversiteleri Komisyonları tarafından yüksek lisans ve doktora dereceleri ve profesyonel dereceleri vermeye yetkilidir. Tecnológico de Monterrey akreditasyonu hakkında sorularınız için 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 numaralı telefondan Kolej Komisyonu ile iletişime geçin veya 404-679-4500 (1) 404-679-4500 numaralı telefonu arayın.Ulusal Bilim ve Teknoloji Konseyi (CONACyT) Kalite Ulusal Lisansüstü Programı (PNPC).Meksika Halk Eğitim Sekreterliğinin resmi geçerliliğinin tanınması.... [-]
Meksika Monterrey Buenavista
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Location address
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Social Media
Location address
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, Meksika devleti, 14380 MX
Location address
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Meksika şehri, 52926 MX
Location address
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Location address
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Location address
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Location address
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, Yeni Meksika, 01389 MX
Location address
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Location address
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, Meksika devleti, 50110 MX
Location address
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Location address
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paz Departmanı, BO
Location address
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santiago Büyükşehir Bölgesi, CL
Location address
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Location address
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Murcia Bölgesi, CO
Location address
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, Kaliforniya, CR
Location address
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Location address
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Location address
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvador Departmanı, SV
Location address
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez Departmanı, GT
Location address
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Francisco Morazán Departmanı, HN
Location address
LATAM Sede Houston
Houston, Teksas, US
Location address
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua Departmanı, NI
Location address
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Location address
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Location address
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna İlçesi, PE
Location address
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, Kaliforniya, PR
Location address
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Location address
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevideo Departmanı, UY
Location address
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Başkent Bölgesi, VE