Resmi açıklamayı okuyun

San Martín de Porres Üniversitesi'nin Misyonu
"Katı hümanist, etik, ahlaki ve sivil değerler ile yetkin profesyonelleri eğitmek, araştırma yoluyla bilginin yaratılmasına katkıda bulunmak ve bilim, teknoloji ve kültürün yayılmasını teşvik etmek." modern ve adil bir toplum inşa etmek. "


San Martín de Porres Üniversitesi'nin vizyonu
"Dünyadaki en iyi 100 üniversite arasında veya Latin Amerika'da 2021 yılı için en iyi 10 üniversite arasında Quacquarelli Symonds sıralamasında görünmek."


Eğitim Kalitesi Enstitüsünün Misyonu
"Katı etik ve yurttaşlık hümanist değerleri ile yetkin profesyonelleri nitelendirin, araştırma yoluyla bilginin yaratılmasına katkıda bulunun ve bilim, teknoloji ve kültürün yayılmasını teşvik edin, eylemimizi topluma yansıtın, modern ve adaletli toplum.


Eğitim Kalitesi Enstitüsü'nün Vizyonu
"Akademik kaliteyi, yüksek sorumluluk duygusunu ve toplumsal duyarlılığı sürekli iyileştirmek için, yüksek kurumsal güvenilirlik ve liderlik imajını teyit ederek, Eğitimde yüksek lisans ve doktora yoluyla mesleki yeterlilik alanında en üst düzeyde akademik mükemmelliğe ulaşın. ve Perulu toplumuna olan bağlılığı. "


Kurumsal Kültür

 • Kişiye saygı gösterin.
 • Gerçeği ara
 • Dürüstlük (dürüstlük, adalet, adalet, dayanışma ve hizmet mesleği).
 • Mükemmelliği arayın.
 • Liderlik (akademik, teknolojik ve diğerleri).
 • Yenilikçi ve girişimci tutum.
 • Çevre koruma
 • Ekip çalışması
 • Etkili iletişim
 • Ülkenin gelişimine bağlılık.
Program dili:
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktor Eğitim

Instituto Para La Calidad De La Educacion

Eğitimde Doktora, araştırmaya dayalı akademik çalışmalardan oluşmaktadır. Amacı, bilgiyi en üst düzeyde geliştirmektir. ... [+]

Eğitimde Doktora, araştırmaya dayalı akademik çalışmalardan oluşmaktadır. Amacı, bilgiyi en üst düzeyde geliştirmektir.

Mezun Profili

San Martin de Porres Üniversitesinden mezun olan eğitimdeki doktor aşağıdaki yeterliliğe sahiptir:

Eğitim Bilimleri, Araştırma Metodolojisi ve ilgili disiplinlerin bilgi ve yeterliliklerini kullanarak çok disiplinli araştırma ve eğitim yenilik gruplarını yönlendirir ve bunlara katılır.Eğitim sisteminin tüm düzeylerinde, özellikle de bu eğitim düzeyine uygun yeni öğretim-öğrenme prosedürleri geliştirdiği lisansüstü ve sürekli eğitim programlarında öğretmenliğe katılır.Tasarımları seçin ve konularının hedeflerinin başarısını değerlendirmek için yeterli olan öğrenme öğretme prosedürlerini ve araçlarını uygular ve öğretme-öğrenme sürecinin iyileştirilmesi için gerekli geri bildirimleri alır.Ekipleri yönlendirir ve farklı seviyelerdeki eğitim programlarının tasarım, revizyon ve modifikasyon süreçlerine katılır.Eğitim geliştirme politikaları ve projelerinin formülasyonu, yürütülmesi, değerlendirilmesi ve kontrolüne katılır.Kurumları, programları ve eğitim süreçlerini yüksek düzeyde verimlilik ve etkinlik ile yönetin.Ekipleri yönlendirir ve kurumların ve eğitim programlarının akreditasyonu, lisanslanması ve kalite yönetimi süreçlerine aktif olarak katılır.Sosyo-ekonomik, kültürel ve politik oluşumlar bağlamında, ulusal değerlerini ve kendi değerlerini vurgulayan tarihsel eğitimini titiz bir anlamda yorumlar.müfredatAkademik Derecesi... [-]
Peru Lima
Mart 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku