Resmi açıklamayı okuyun

Karşı Avrupa Üniversitesi Laureate International Universities - - O Yükseköğretim Dünyanın en büyük grubuna ait ve öğrenci merkezli bir kaliteli eğitime erişimi sunmaktadır.

Bu iş için kalite, uluslararasılaşma ve yaklaşımın ilkeleri ve işgücü piyasası üzerine kurulmuştur yenilik için kapasitesi ve akademik modeli farklılaştırıcı ile ayırt edilir.

Öğrencilerinin hazırlanması dünyanın her yerinde profesyonel başarıya ulaşmak için tüm becerileri ile geleceğin Küresel Professional bunları açmak amaçlamaktadır.

Avrupa Üniversitesi Böyle yönetimi, hukuk, psikoloji, insan kaynakları, pazarlama, iletişim, spor, bilgisayar ve teknoloji gibi çeşitli alanlarda Lisans, Master derecelerini ve doktora ve Lisansüstü dersler verir ve kurum olarak öne çıkıyor öğretim Otelcilik ve Turizm Yönetimi yüksek öğretim lider.

MİSYON

Küresel uzmanları oluşturun.

Araştırma ve istihdam, sosyal sorumluluk, uluslararası, mükemmellik ilkelerine dayanan bir girişimci tutum, teşvik, öğrencilerin hazırlanması ile küresel toplumun gelişimine katkıda bulunmak.

VİZYON

Uluslararası bir başvuru Üniversitesi ve öğrenci ve işverenlerin ilk tercihi olmak.

DEĞERLER

Küresel pazar için onları hazırlamak, yenilikçi yöntemlerle girişimci ve üst profesyonelleri eğitin.

titizlik

programlar ve öğrencilerin akademik gelişmede ve tüm yönetim süreçlerinde.

çeşitlilik

yüksek eğitim farklı düzeylerde kalite programlarının farklı sunan.

genellik

Kenarlıksız dünya için profesyoneller yetiştirmeye teşvik ve diğer kültürlerle temas sağlanırken.

yenilik

işgücü piyasasının ihtiyaçlarına Adaptasyon başarıyla öğrencileri hazırlayabilmek için geçerli yöntem ve içerik sağlayarak.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Portuguese (Portugal)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Universidade Europeia

Turizm İşletmeciliği Doktora sonsuz uzmanlık alanları ile titiz, kapsamlı ve esnek bir resmi araştırma programıdır. Çok disiplinli bir araştırma turizmi alanı olarak, yet ... [+]

Program Özeti

Turizm İşletmeciliği Doktora sonsuz uzmanlık alanları ile titiz, kapsamlı ve esnek bir resmi araştırma programıdır. Çok disiplinli bir araştırma turizmi alanı olarak, yeteneklerinizi araştırmak ve geliştirmek için bir fırsat penceresi açar. Bu doktora çalışmasının ilgi alanlarına giren konular aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Ağırlama Yönetimi ve Operasyonları,Ağırlama ve Turizmde Pazarlama ve İnovasyonTurizm ve Kent Dünyaları,Ağırlama ve Turizmde Antropolojik Perspektifler,Turizmde Ekonomi ve Planlama Geliştirme.HedefleriTitiz bir araştırma yürütme yeteneğini geliştirmek ve bilgi ve uygulayıcılara özgün bir katkı sağlamak;Ulusal ve uluslararası ağların adayların gelişimini desteklediği canlı bir akademik ortamda en iyi öğrenme deneyimini sağlamakYüksek kaliteli öğrencilerden oluşan bir kohortu, saygın iş okullarındaki akademik pozisyonlara veya iş veya devlet kuruluşlarındaki araştırma pozisyonlarına dünya çapında iş araştırmacıları ve akademisyenler olmaya teşvik etmek.Öğrenme hedefleriTurizm ve konukseverliğin güncel konularına derin ve sistematik anlayışlar geliştirmek;Sesli araştırma planlarının etik ve metodolojik normlara göre tasarlanmasını ve uygulanmasını sağlamak;Turizm ve Otelcilikte araştırmaları eleştirmek ve geliştirmek için yetenekler geliştirmekDünya çapında en iyi araştırma uygulamaları hakkında farkındalık yaratmakUluslararası ve ulusal ağları geliştirmekISCTE-IUL'de Turizm Yönetimi NedenCanlı araştırma topluluğumuzun bir parçası olmak için tam zamanlı öğrencileri teşvik eden burs olanakları için finansman sağlama;Esnek bir takvime sahip bir akademik yıl yöneticileri motive eden ve turizm örgütleri üyelerini profesyonel olarak yetiştirmek ve bu sektörün en iyi uygulamalarına eylem temelli bir araştırma programı çerçevesinde katkıda bulunmak;Yüksek dereceli dergilerde yayınlar için sayısız fırsat sunan makalelerden oluşan bir doktora, yazılarında ilerlemek isteyen akademisyenler için.Güçlü akademik yeterliliğe, seçkin öğretim becerilerine, derin endüstri deneyimine ve uluslararası saygınlığa sahip bir öğretim kadrosu, doktora öğrencilerine rehberlik edecektir.Empati ve denetçi seçme özgürlüğüne saygı gösterilen... [-]
Portekiz Lizbon
Ekim 2019
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Europeia

Universidade Europeia Yönetim Doktora, teorik modelleri ve uluslararası etkilerin pratik araçlarını geliştirebilecek kişileri hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu programın öğr ... [+]

Universidade Europeia Yönetim Doktora, teorik modelleri ve uluslararası etkilerin pratik araçlarını geliştirebilecek kişileri hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu programın öğretmenleri en prestijli uluslararası bilimsel dergilerde yayınları Portekizce ve Avrupalı ​​yöneticilerin kullandığı yönetim araçlarının geliştirilmesiyle birleştirmektedir .

Bu doktora programı doktora öğrencilerinin uluslararası araştırma projelerinde erken aşamada öğretmenlerle birlikte çalıştığı ve yönetim alanındaki ana bilimsel bilimsel konferanslara katıldığı bir öğrenme sisteminde çalışmaktadır.

Doktora programlarının tamamlanmasının ardından , doktora öğrencileri daha akademik yönelimle yüksek seviyeli, yayınlanabilir bilimsel araştırmaları üstlenmeye, konferanslara katılımlarına dayalı olarak uluslararası bir araştırma ağı kurmuş olacak ve en iyi bulmak için fakültenin aktif desteğine sahip olacaklardır. ulusal veya uluslararası akademik pazarda yerleştirme. Daha girişimci bir yönelime sahip olan öğrenciler, yöneticilerin karşılaştıkları en önemli stratejik zorlukları anlamalarına ve çözmelerine yardımcı olacak modeller yaratmaya, geliştirdikleri modelleri güvenilir bir şekilde yaymalarına olanak sağlayacak bir örnek çalışma portföyüne sahip olacak ve destek alacaklardır. Bu becerileri uygulayabilecekleri en iyi iş ortamını bulmak için fakülte.... [-]

Portekiz Lizbon
Ekim 2019
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Universidade Europeia

Location address
Quinta do Bom Nome
Estrada da Correia, no. 53

Lisbon, Lizbon, 1500-210 PT
Social Media
Location address
Avenida D. Carlos I, nº4
Lisbon, Lizbon, 1200-649 PT
Location address
Porto, Porto Bölgesi, PT