Resmi açıklamayı okuyun

Pan-European University (PEU), 5 fakültesinde 20 akredite edilmiş çalışma programında, her üç çalışma döngüsünde üniversite eğitimi sunan özel bir yüksek öğrenim kurumudur. 2004 yılında kuruluşundan bu yana 12.000'den fazla öğrenci PEÜ'deki çalışmalardan mezun olmuştur. Geniş kapsamlı bir çalışma içeriği, modern ve teknolojik olarak iyi donanımlı tesislerin yanı sıra yüksek sınıf akademisyenlerin programlarına dahil edilmesi, üniversitenin öğrencilerine onlara uygulamalı olarak eğitim veren bir eğitim sunmak için sunduğu özelliklerden sadece birkaçıdır. işgücü piyasasına girişte başarılı profesyoneller oluşturmak.

Beş fakültenin her biri, bireyselleştirilmiş yaklaşım, cazip uzmanlıklar ve iş yerleştirme şeklinde mesleki eğitim dahil olmak üzere modern eğitim yollarını sunar. Yukarıda belirtilen amaçların tümü, yükseköğretimde modernitenin öncü merkezi olmak olan üniversitenin birincil hedefine ulaşmayı hedeflemektedir. Başarılı kariyer hayatınıza iyi bir başlangıç ​​için ideal seçiminiz olmaya kararlıyız.

PEÜ, kronolojik sırayla yükseköğretim pazarının ihtiyaçlarına cevap olarak yavaş yavaş kurulan 5 fakülteden oluşmaktadır: Hukuk Fakültesi (2004 ), İktisadi ve Girişimcilik Fakültesi (2005) , Medya Fakültesi (2007 ), Fakülte Bilişim (2009) ve Psikoloji Fakültesi (2011) .

Slovakya'daki tek özel yüksek öğrenim kurumu olarak, doktora önerme hakkına sahibiz. Çalışmalar ve aynı zamanda nitelikli adaylar, profesyonel bir doktora, habilitasyon (doçentlik) ve açılış (tam profesörlük) işlemlerini hedefleyebilir.

20 yıldan fazla iş geleneğine sahip bir yatırım grubu olan ticari holding Prosperita'nın bir üyesi olarak, Çek Cumhuriyeti'nin önde gelen aile şirketlerinden biri olan bir portföyün parçasıyız. Üyelik finansal ve organizasyonel istikrar için bir ön şart olarak hizmet vermekte ve uluslararası yatırım ve sermaye piyasalarının bir parçası olmak için bir platform oluşturmaktadır.

Eğitimin çok önemli bir parçası olarak pratik bir deneyim stratejik hedefimizdir. Halihazırdaki çalışmalar sırasında pratik deneyim kazanmak, mezunların işgücü piyasasına nispeten daha iyi bir pozisyonda gitmelerini sağlamaktadır.

IBM, Slovak Futbol Birliği, Slovak Ulusal İnsan Hakları Merkezi, Ulusal Emlak Acenteleri Birliği, Haber ve Medya Holding veya Slovak Sigorta Şirketleri Birliği ile kurumsal ortaklıklar, diğerlerinin yanı sıra, çalışmaların pratik yönlerini vurgulama amacına hizmet ediyor. Uzmanlar doğrudan eğitime davet ediliyor ve uzman ortaklarla işbirliği içinde uzman seminerler, atölyeler ve profesyonel etkinlikler sunulmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Pan-European University

Psikoloji Fakültesi 2011 yılında kurulmuş olup, PEÜ'nün tüm fakültelerinin en gençidir. ... [+]

Psikoloji Fakültesi 2011 yılında kurulmuş olup, PEÜ'nün tüm fakültelerinin en gençidir.

Fakültenin temel amacı, bireysel hastalara, sosyal gruplara, organizasyonlara ve hastalara yardımcı olacak şekilde psikolojik ilkeleri, bilgileri, modelleri ve psikolojik yöntemleri (etik ve güncel bilimsel gelişmelere uygun olarak) uygulayabilmek için geleceğin mezunu olmaktır. Şirketler gelişiminde, refahında ve etkinliklerinde.

Fakülte öğretim süreci dört ana konu üzerinde yoğunlaşmaktadır - iş ve sosyal psikoloji, danışma ve sosyal psikoloji. Akademik personel, okul, sosyal, iş ve danışmanlık psikolojisi alanındaki tanınmış kişiler ve arabuluculuktan oluşur. İç pedagoglardan ayrı olarak, fakülte profesyonel psikologlar tarafından verilen derslere ev sahipliği yapmaktadır.... [-]

Slovakya Bratislava
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pan-European University

2005 yılından bu yana, Ekonomi ve İşletme Fakültesi, öğrencilerine küresel ekonomik ortamda başarıya hazırlanmaktadır. ... [+]

2005 yılından bu yana , Ekonomi ve İşletme Fakültesi, öğrencilerine küresel ekonomik ortamda başarıya hazırlanmaktadır.

Fakültenin temel amacı, iş ve organizasyonlara yenilik getirebilecek ve uluslararası iş piyasasına dahil olabilecek mezunlar hazırlamaktır.

2009 yılında fakülte, dünyadaki saygın iş üniversitelerindeki çalışma koşullarına mümkün olduğunca içerik ve öğretim metodolojisine ulaşmak için eski doktora çalışma programını güncellemiştir. Fakülte öğretim sürecinin tamamı Slovakya'daki ve aynı zamanda tüm dünyada ekonomik gelişme eğilimlerinden ortaya çıkmaktadır.

Yabancı öğrenciler için eğitim kalitesi ve çalışmanın çekiciliği de gelişmiştir. Akredite doktora çalışma programı, öğrencilerin organizasyon ve liderlik yönetiminde bilgi ve beceri kazanmaları için zorunlu ve seçmeli derslerden oluşur.... [-]

Slovakya Bratislava
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pan-European University

Kitle İletişim Fakültesi, 2007'den bu yana kitle iletişim araçları alanında eğitim vermeyi sürdürdüğü pazarda faaliyet göstermektedir. ... [+]

Kitle İletişim Fakültesi, 2007'den bu yana kitle iletişim araçları alanında eğitim vermeyi sürdürdüğü pazarda faaliyet göstermektedir.

Fakülte'nin ana hedefi medya ve pazarlama profesyonellerinin gelişimi ve eğitimi üzerine odaklanır, onlara kaliteli teorik bilgi sunmanın yanı sıra daha sonra baskı, çevrimiçi, multimedya ve reklamcılıkta yaratıcı olarak uygulanabilecek pratik becerilere ulaşma olanağı sunar.

Önemli pedagogların - yetenekli eğitmenlerin ve kuramcıların, iyi bilinen ve tanınmış profesyonellerle birlikte (gazeteciler, reklam ve iletişim alanındaki çeşitli yöneticiler ve Halkla İlişkiler ajansları) birlikte kullanılması, modern eğitimin cazip alanlardaki garantisidir. medya iletişimi ve gazetecilik.... [-]

Slovakya Bratislava
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pan-European University

Çalışma programı Uluslararası hukuk üniversite çalışmalarının üçüncü döngüsünde (doktora çalışmaları) günlük formda standart üç yıllık çalışmalarla ve / veya dış formdaki ... [+]

Çalışma programı Uluslararası hukuk üniversite çalışmalarının üçüncü döngüsünde (doktora çalışmaları) günlük formda standart üç yıllık çalışmalarla ve / veya dış formdaki çalışmaların dört yıllık uzunluğu ile öğretilir.

Mezunların akademik profilinin tanımı:

Uluslararası hukuk alanında bir doktora çalışma programı mezunu kamu uluslararası hukuk, özel uluslararası hukuk ve Avrupa Birliği hukuku alanlarında yönelik bilimsel araştırma yöntemleri uygular. Bilimsel bilgi ve araştırma yöntemleri temelinde, bir mezun kavramsal ve sistematik çözümler tasarlayabilir ve uluslararası kamu hukuku, özel uluslararası hukuk ve Avrupa Birliği hukukunun kaynaklarını analiz edebilir. Uluslararası hukuk alanında ve ulusal ve uluslararası bilimsel çevrede disiplinlerarası bağlantıları konusunda daha fazla gelişme sağlar.... [-]

Slovakya Bratislava
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku