İşletme Doktora

Genel

Program açıklaması

Düşündüğünüzden daha büyük bir odak ve yoğunluk keşfedin. Stanford Graduate School of Business'ta bir doktora öğrencisi olarak, yeni fikirleri ve karmaşık soruları keşfetmek için ilham alacak ve meydan okuyacaksınız.

Üstün Bir Bilim Adamı Olun

Doktora Programımız, dünyanın önde gelen akademik kurumlarında araştırma ve öğretimde kariyer için seçkin bilim adamları geliştirmek için tasarlanmıştır. Akademik çalışmanızı doktora derecesi programındaki yedi farklı alandan birine odaklayarak zorlu ve anlamlı bir deneyime başlayacaksınız.

Doktora Size Uygun mu?

Güçlü doktora adayları, araştırma tutkusu ve yeteneği ile fikir ve merak doludur. Araştırmada titiz bir kariyere başlamaya ve tam potansiyelinizi geliştirmeye hazırsanız, sizi iş dünyasında bir doktora yapmanın olanaklarını keşfetmeye davet ediyoruz. Kabul edilen öğrenciler, doktora çalışmaları için tam burs alırlar.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Stanford Graduate School of Business is a place where anything 
and everything is possible. It’s where the boundaries of knowledge are pushed beyond what’s imaginable. Where diverse ideas and perspect ... Devamını oku

Stanford Graduate School of Business is a place where anything 
and everything is possible. It’s where the boundaries of knowledge are pushed beyond what’s imaginable. Where diverse ideas and perspectives aren’t just accepted, they’re encouraged and embraced. And in this unique environment of innovation and collaboration, principled leaders emerge. Faculty, students, staff, and alumni develop the courage to take risks, the passion to lead, and the motivation to make a positive impact — on themselves and the world. Daha Az