İşletme Doktorası

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Program, doktora fakültemiz tarafından titiz ve kişiye özel koçluk ile yönetim ve işletme alanlarında uygulamalı bilimin üretilmesine ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak için gerekli araçları verecektir.

UBIS DBA deneyimi, kritik ve analitik uzmanlığınızı geliştirmeniz için sizi zorluyor. Alışılmışın dışında düşünme yeteneği ile kendi alanınızda uzman olmak için araştırma becerilerinizi geliştireceksiniz. Program, yöneticilerin ve profesyonellerin zorlu yaşam tarzına uyacak şekilde tasarlanmıştır; bu, sağlıklı bir iş-yaşam dengesini korurken kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabileceğiniz anlamına gelir.

DBA Programında Öne Çıkanlar

 • Öğrenim, iş ve aile yaşamı arasında bir denge kurabilmeniz için yüksek uçuş yapan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayacak esnek program
 • Her adımda sizin için yüksek düzeyde denetim desteği ve kişiselleştirilmiş rehberlik
 • Uluslararası akademisyenler ve önde gelen profesyoneller Fakültesi
 • Geçmişinize ve kariyer hedeflerinize göre uyarlanmış uygulamalı araştırma
 • İlk 2 yılda 4 seminer; yaklaşık 6 aylık aralıklarla aralıklarla

yapı

İşletme ve Uluslararası Çalışmalar Üniversitesi'nden İşletme Doktorası UBIS'in araştırma ve tez bölümü, öncelikle geniş bir uzmanlık alanı ve uluslararası bir itibar sağlayan nitelikli profesörlerin gözetimi altında yapılan bireysel araştırmalardan oluşmaktadır.

UBIS'te seçilen her öğrenci, doktora fakültemiz tarafından titiz ve kişiye özel koçluk alacaktır.

140363_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Akreditasyon

 • EduQua
 • Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi (IACBE)
 • Federation des Enterprises Romande (FER)
 • Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı (EFMD)
 • ISO 9001
 • ISO 29990

Neden UBIS - University of Business and International Studies'de eğitim almalısınız?

 • Harika Öğrenci Hizmetleri: Kariyer Merkezi, her öğrenciye staj için nereye gideceklerini tavsiye eder. İsviçre'deki tüm öğrencilerin haftada 20 saat çalışmalarına izin verilir - çalışmaların 2. döneminden başlayarak% 50 sonrası.
 • Öğrenci Öğrenme Platformu - notları ve çalışma materyallerini kontrol etmeye yardımcı olur
 • Uzaktan eğitim için çevrimiçi program
 • Vize, ikamet kartı formaliteleri, sağlık hizmetleri ve konaklama konularında yardımcı olmak için Öğrenci Hizmetleri
 • Yeni öğrenciler için oryantasyon günleri: profesörlerle tanışma, şehir rehberi turları, mevcut öğrencilerle entegrasyon
 • Öğrenci Derneği - Cenevre içindeki ve dışındaki öğrenciler için eğlenceli etkinlikler düzenler.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Aşağıdaki IELTS puanına ihtiyacınız var:

Minimum gerekli puan:

140362_Clipboard06.jpg

IELTS - veya Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi - İngilizce becerilerinizi (yazma, dinleme, konuşma ve okuma) 1.00–9.00 arası bir ölçekte test eder. Minimum IELTS puanı şartı, aldığınız Genel Bant Puanına karşılık gelir; bu, birleşik ortalama puanınızdır.

Genel Gereksinimler

 • DBA programına kabul edilmek isteyen adayların normalde onaylanmış bir Üniversiteden bir MBA derecesi veya eşdeğeri olması ve önemli mesleki deneyime sahip olması gerekir. Kredi programı için mesleki deneyim doğrulamasına sahip lisans derecesi (veya eşdeğeri) başvurabilir (PEV süreci 2,500 CHF)
 • İngilizce yeterlilik testi: IELTS (en az 6.5 puan) veya Cambridge İleri İngilizce Sertifikası (CAE)

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

UBIS, an innovative young, boutique institution that delivers modern programs in Business and International Relations, is located in Geneva There is no other city in the world with so much access to t ... Devamını oku

UBIS, an innovative young, boutique institution that delivers modern programs in Business and International Relations, is located in Geneva There is no other city in the world with so much access to the world headquarters of major businesses, financial institutions and international organizations. The UBIS DNA is composed of three main factors: Real-World Experience, Individual Attention and an International Perspective. UBIS’ professors are highly qualified professionals who bring real-world problems into their classrooms and equip students to analyze these problems critically and in terms applicable to the business environment. Our professors provide students with a strategic framework to deal with the issues that they will face in their professional lives. UBIS is attentive to the evolving needs of the marketplace and constantly adapts its course content and methodologies to ensure that our graduates possess the knowledge and transferable skills necessary to succeed in this rapidly changing world. Daha Az