İşletme Yönetimi Doktora

Genel

Program açıklaması

Öğrenci, İşletme Yönetimi ilkelerinin ustalaşması, yorumlanması, anlaşılması ve uygulanmasında bağımsız ve orijinal bilimsel çalışmalarla sonuçlanan uygulamalı yeterlilikler ve pratik beceriler geliştirmelidir. Nitelikli öğrenciler, ilgili araştırma metodolojisinin uygulanmasında ve araştırma süreci ve bulgularının uygun yazılı ve sözlü iletişiminde yetkinlik gösterir. Bu tez, öğrencilerin araştırma alanına yansıtmalarını sağlayarak konu disipline ilişkin içgörü bilgisine karar verilmesine katkıda bulunacaktır.

Kabul şartları

NQF Seviye 8 veya 9'da İşletme Yönetimi Konusunda Yüksek Lisans derecesine sahip olan bir öğrenci, bu kalifere kabul için başvurabilir. Bu Yüksek Lisans Derecesi'nde ortalama% 65 oranında bir başarı elde edilmelidir. Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı, öğrencinin akademik geçmişinin önerilen çalışmalar için yetersiz olduğu görüşünde, Doktora yeterlilik derecesine kabul edilmesini reddedebilir.

İletişim detayları

İsim: Prof D Pooe
Tel: 27 (0) 11 559 5057 / E-posta: dpooe@uj.ac.za

Kayıt ve Başlangıç Tarihleri

Kayıt Ocak ayında başlar ve Şubat ayında hem Lisans hem de Lisansüstü ders çalışma programları için ders verir.

Yüksek Lisans ve Doktora için tüm araştırma programları yıl boyunca kayıt yaptırabilir.

Bitiş Tarihi: Akademik Ocak ayında başlar ve Aralık ayında sona erer. Programın son tarihi programın süresi ile belirlenir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Devamını oku

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Daha Az