İslami Bankacılık ve Finansman Doktora

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

İslami Bankacılık ve Finansta Hızlandırılmış Ethereal Doktora

İslami İlimler Yüksek Lisans Derecenizi kazandınız mı? Eğer öyleyse, orada durmayın! American International Theism University bir yıl daha geçirin ve ayrıca İslami Araştırmalar alanında Doktora Derecenizi de kazanabilirsiniz. O zaman gururla kendinize İslami İlimler Doktoru diyebilirsiniz.

Birçok öğrenci, Yüksek Lisans Derecesini kazandıktan sonra Finans Sektöründe kariyer yapacaktır. Bu sektördeki birçok şirket, İslami Çalışmalar alanında altı yıllık bir dereceye sahip yeni mezunları işe almak istiyor. Ancak bu dereceye sahip mezunların arzı, onlara olan talebi aşmaya başlıyor. Orta Doğu'da herkesin hayallerindeki işi bulması için Yüksek Lisans Derecesi sahipleri arasında çok fazla rekabet var.

American International Theism University İslam Araştırmaları alanında Doktora American International Theism University alacak olsaydınız, iş piyasasındaki diğer tüm rakipler arasında öne çıkardınız. Özgeçmişinizi Orta Doğu'daki herhangi bir bankacılık veya finans endüstrisi işverenine gönderebilirsiniz ve muhtemelen size 24 saat içinde cevap verirler. Sonuçta, her gün gerçek doktor olan başvuru sahiplerini görmüyorlar. Seni işe almaları onlar için değerli bir varlık olacaktır.

American International Theism University , Amerika Birleşik Devletleri'ndeki herhangi bir akredite Doktora Derecesi programı için en düşük öğrenim oranlarından bazılarını sunmaktadır. Daha iyisi, akreditasyonumuzun uluslararası kabul görmüş bir akreditasyon kuruluşu olmasıdır. Bu, dünyadaki çoğu işverenin derecenizin değeri olduğunu bileceği anlamına gelir. Akreditör, Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmetidir.

Uygun öğrenim ücretleri ve derslerin hızlandırılmış hızı arasında, 12 ay gibi kısa bir sürede İslami Bilimler Doktoru olabilirsiniz. Bu, zamanınıza ve paranıza değer bir yatırım gibi gelmiyor mu?

Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti, İslam Araştırmaları Doktora Derecemiz için akreditasyon sağlar. Diplomanız, ana dalınız olarak "İslami Bilimler" i gösterecektir. Diploma üzerinde derslerinizi çevrimiçi aldığınızı veya bir yıl içinde tamamladığınızı gösteren herhangi bir yazı olmayacaktır.

Hızlandırılmış Doktora Derecenizin, kampüs içi Doktora Derecesi programından kazanılanla aynı değere sahip olacağına söz veriyoruz. Bu programda sunduğumuz derslerin çoğu, İleri İslam Ekonomisi, Şeriat ve İslam Hukuku, İslami Sigorta, İslami Risk Yönetimi ve Yönetimde Kültür Sorunları dahil olmak üzere kampüs içi üniversitelerde verilenlerle aynıdır.

İlgilenir misiniz? Sormak istediğiniz bir şey var mı? Personelimiz her zaman sorularınızı yanıtlamaya ve Doktora Derecesi programımızın sizin için doğru olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmaya hazırdır.

142865_pexels-photo-4427612.jpeg

Müfredat:

 • BUS 702 - Araştırma Yöntemleri
 • ECO 703 - İleri İslam Ekonomisi II
 • ISS 704 - Şeriat ve İslam Hukuku I
 • IFN 709 - Gelişmiş İslami Kurumsal Finansman
 • IFN 701 - Gelişmiş İslami Bankacılık; Ürünler ve servisler
 • IFN 720 - İslami Sigorta Takaful
 • IFN 802 - İleri İslami Ticaret Hukuku ve Sözleşmeleri I
 • IFN 820 - İslami Risk Yönetimi
 • DMGT 871 - Yönetimde Kültür Sorunları
 • IFND 899 - Bitirme Projesi Tezi

Derece Amaç

Doktora programımızın amacı. İslami Finans ve Bankacılık programı, sizi büyüyen bir ilerleme ve genişleme alanında konumlandırmaktır. İslami Finans ve Bankacılık, Şeriat Hukukuna dayanan İslami kanunlara saygı gösterirken finansal işlemlerden yararlanmada sizi bir uzman ve eğitimci olarak konumlandıracaktır.

Bu doktora derecesinden mezun olduğunuzda. programı, şunları yapabileceksiniz:

 • İslami Finans ve Bankacılık ile ilgili alanlarda Analist, Risk Yönetimi, Yatırım, Uyum ve Danışmanlık gibi iyi ödeme yapan iş pozisyonlarına başvurun.
 • Şirketlerin ve bankaların İslam hukukuna uygun politikalar ve Şeriat dostu ürünler oluşturmasına yardımcı olun.
 • Dünya çapındaki bankaların İslami uygulamalara uyum sağlamaları için neyin gerekli olduğu ve müşterilerinin fon yatırma yöntemlerini nasıl çeşitlendirecekleri konusunda daha derin bir anlayışa katkıda bulunun. Çalışma Alanı: İslami Finans ve Bankacılık

Derecenin uzunluğu

Esnek veya Hızlandırılmış

AITU Doktora Derecesi programları Esnek ve Hızlandırılmış bir Format sağlar. Esnek Biçim seçeneğini tercih ederseniz, her kursu 15 haftada bitirebilirsiniz. Ancak Hızlandırılmış Formda, her kursu 6 haftada tamamlayabilirsiniz.

Ön şartlar

İlgili bir alanda kazanılan Yüksek Lisans Derecesi

Kariyer İmkanları

 • İş analisti
 • Risk yönetimi
 • Yatırım
 • Hedge Fonları
 • Danışmanlık

Nasıl kayıt olunur

Önce seçtiğiniz derece programı için bir başvuru tamamlamalısınız. Başvurunuz alındıktan sonra, bir kursa veya kurslara kaydolma ve bir derece veya sertifika programına girme konusundaki tüm talimatları içeren "Hoş Geldiniz Mektubunuz" size e-posta ile gönderilecektir. Karşılama mektubunuz, gerekli tüm transkript gönderimleri hakkında tam bilgi sağlayacaktır.

Daha sonra müfredatınızdaki ilk derse kayıt olabilirsiniz. Lütfen ilk kursunuz için derece müfredatınıza bakın ve resmi olarak kaydolduğunuz lisans programına giden bağlantıyı tıklayın. Kayıt formuna kaydolduğunuz ders ve kurs numarasını girdiğinizden emin olun. Daha sonra kursunuz için bir ödeme yapabilirsiniz. Güvenli bir kredi kartı sunucusu sunuyoruz ve tüm önemli kredi kartlarını kabul ediyoruz.

İlk kursunuzun ödemesi sırasında ödenmesi gereken 100,00 $ tutarında bir kerelik giriş ücreti vardır.

Bir başvuruyu doldururken ve gönderirken herhangi bir ücret ve yükümlülük yoktur.

Bir öğrenim ödemesi aldığımızda, kaydınız derhal işleme alınacaktır. Kursunuz veya programınız, eğitmeniniz, eğitmen iletişim bilgileriniz ve sınıfınıza erişimle ilgili tüm talimatların ayrıntılarını içeren "Yeni Öğrenci Bildirimi" başlıklı bir e-posta alacaksınız. Bu noktada, kurs veya derece programlarına hemen başlayabileceksiniz. İstediğiniz zaman başlayabilmeniz için açık bir kayıt politikamız var.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... Devamını oku

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. Daha Az