Afrikaans'ta Doktora

Genel

Program açıklaması

Afrikaans'daki o yüksek lisans programında (Onur, Yüksek Lisans ve Doktor derecesi), insan benzeri varoluş, insan benzeri varoluşa aracılık eden bu simbole, akarlara, metafor ve metinden sonra kyk için bir araştırma kapısı haline geliyor. Soos, diğer tüm ruhsal bilimlerde, insan varlığının bu hedef olduğunu anlamaktır. Bu konuda Afrikaans dildir ve metin bu amaçla demektir.

O insanı ve o insanın o dünyayı nasıl anladığını araştırmak için, insanın bu dünyaya ifade vermek, onu kendine ve içinde yaşadığı dünyaya vermek için kullandığı dili çalışın.

Bu doktora derecesi, bu Bölüm slaytlarından birinin yönetiminde, o dilde veya literatürde onaylanmış bir konu için bir test karalamasından oluşur.

Kabul şartları:

Bu Yüksek Lisans Derecesine kabul edilmek Bölüm Başkanı tarafından onaylanmalıdır.

Bu programın süresi:

3 yıl

İletişim detayları:

İsim: Profesör Eleanor Cornelius / Tel: 011559 2694 / Epos: eleanorc@uj.ac.za

Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Devamını oku

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Daha Az