Antarktika Çalışmalarında Doktora

Genel

Program açıklaması

British Antarktika Araştırması (BAS), dünyanın önde gelen çevre araştırma merkezlerinden biridir ve Birleşik Krallık'ın Antarktika'daki ulusal bilimsel faaliyetlerinden sorumludur. Birleşik Krallık Araştırma ve İnovasyon - Doğal Çevre Araştırma Konseyi'nin (UKRI-NERC) bir enstitüsüyüz.

Cambridge, Antarktika ve Kuzey Kutbu'nda bulunan yetenekli bilim ve destek personeli, Dünya'yı ve etkisini daha iyi anlamak için Kutup Bölgelerini kullanan araştırmalar sunmak için birlikte çalışıyor.

BAS, kapsamlı lojistik kapasitesi ve bilgi birikimi sayesinde İngiliz ve uluslararası bilim topluluğunun Birleşik Krallık kutup araştırma operasyonuna erişimini kolaylaştırır. Mükemmel bir altyapıyla birleştirilen çok sayıda ulusal ve uluslararası işbirliği, Antarktika meselelerinde Birleşik Krallık için dünya lideri bir konumun sürdürülmesine yardımcı olur. Birleşik Krallık, Antarktika'da bilimsel araştırma tesisleri işleten otuzdan fazla ülkeden biridir.

BAS, Cambridge Üniversitesi ile ortaklaşa Antarktika Çalışmaları alanında doktora sunmaktadır. Öğrenciler, İngiliz Antarktik Araştırması'nda bir araştırmacı bilim adamının ortak gözetimi altında ve ilgili bir ortak Bölümde bir Üniversite danışmanı altında bir araştırma projesi üstlenirler. Öğrenciler genellikle Cambridge'deki BAS merkezlidir. Yine de, dereceleri için Cambridge Üniversitesi'nde ortak bölümlerden biri altında kayıt olacaklar: Arkeoloji ve Antropoloji, Kara Ekonomisi, Bitki Bilimleri, Zooloji, Yer Bilimleri, Coğrafya ve Scott Polar Araştırma Enstitüsü, Uygulamalı Matematik ve Teorik Fizik, veya Kimya.

Gezegen için sekiz Kutup Bilimi ekibimiz, "Atmosfer, Buz ve İklim", "Biyoçeşitlilik, Evrim ve Uyum", "Ekosistemler", "Jeoloji ve Jeofizik", "Buz Dinamikleri ve Paleo İklim", "Paleo Ortamları, Buz Levhaları ve İklim Değişikliği, "Polar Oceans" ve "Space Weather & Atmosphere", geniş bir bilim yelpazesini kapsıyor.

Yer bilimleri, fizik, kimya, matematik, biyoloji ve ilgili konularda birinci derece veya Yüksek Lisans için çalışanların araştırma sorularını memnuniyetle karşılıyoruz.

British Antarktika Araştırması'na kayıtlı tüm araştırma öğrencilerinin bir BAS süpervizörü ve aynı kökenli bir departmanda bir Üniversite süpervizörü vardır; ilerleme ve sınav gereksinimleri ortak bölümdeki araştırma öğrencileri içindir.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

At the Murray Edwards College University of Cambridge, we prioritize women's educational experience and achievement by identifying and training strong supervisors and tutors. We complement this for st ... Devamını oku

At the Murray Edwards College University of Cambridge, we prioritize women's educational experience and achievement by identifying and training strong supervisors and tutors. We complement this for students with popular workshops on effective learning using our own peer advisers via our unique Gateway Programme. Daha Az