Biyoteknolojide DTech

Genel

Program açıklaması

DTech'in Biyoteknolojideki amacı, nitelikli öğrencilere Biyoteknoloji alanındaki ileri düzey uygulanabilir teori hakkında derinlemesine bir anlayış ve entegre bilgi sağlamaktır.

Biyoteknolojideki DTech, adayların yüksek düzeyde araştırma kabiliyeti göstermelerini ve uzmanlık disiplininin sınırlarında önemli ve özgün bir akademik katkı yapmalarını gerektiren saf bir bilim tabanlı araştırma çalışmasıdır. Derecesi, çok yüksek seviyede entelektüel, teorik ve pratik uzmanlık bilimi bilgisi gerektirir ve çalışma alanı ile ileri düzey deneysel yöntem ve modern araştırmaların tekniklerinin yanı sıra temel bilimsel ve akademik değerlerin uygulanması ile ilgili sorunlara ilişkin içgörü gerektirir. Araştırma verilerinin sözlü ve yazılı olarak üretilmesi, işlenmesi, yorumlanması ve sunulması.

Doktora çalışmaları, çalışma süresi sonunda tez şeklinde sunulacak özgün bir araştırma projesinden oluşur. DTech programı Doornfontein Kampüsü'nde sunulmaktadır.

Lütfen aklınızda bulundurun:

* Doktora programına kabul, birimin onayına tabidir.
** Bu yeterlilik doktora derecesine kadar geçici olacaktır Biyoteknolojide gelecekte onaylandı

Kayıt ve Başlangıç Tarihleri

Kayıt Ocak ayında başlar ve Şubat ayında hem Lisans hem de Lisansüstü ders çalışma programları için ders verir.

Yüksek Lisans ve Doktora için tüm araştırma programları yıl boyunca kayıt yaptırabilir.

Bitiş Tarihi: Akademik Ocak ayında başlar ve Aralık ayında sona erer. Programın son tarihi programın süresi ile belirlenir.

Son Güncelleme Ağu 2019

Okul Hakkında

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Devamını oku

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Daha Az