PHDSTUDIES

Uzaktan Eğitim DBA Programları içinde İş İletişimi Fransa'da 2020

Eğer akademisyen olmak istiyorsanız ya işletmelerde üst düzey danışman olarak çalışmak istiyorsanız, İşletme Yönetimi Doktora (DBA) programına katılmayı düşünebilirsiniz. DBA programları belirli üniversiteler tarafından işletme okullarında ve bölümlerinde sunulmaktadır.

olumlu ve etkin bir şekilde kişinin fikirlerini iletişim Öğrenme başarılı bir işadamının olmanın önemli bir parçasıdır. İş iletişim araçlarının çeşitli aracılığıyla bunu nasıl odaklanır. grafik tasarım, video, fotoğraf, kamu konuşma ve yazma olabilir okudu edilenler arasında.

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

Fransa, resmi olarak Fransa Cumhuriyeti, çeşitli denizaşırı bölgeler ve ülkelerle birlikte, Batı Avrupa'da çoğunlukla bulunan üniter yarı-başkanlık cumhuriyettir.

Uzaktan Eğitim DBA Derecesi içinde İş İletişimi Fransa'da

1 Sonuçlar İş İletişimi, Fransa, Uzaktan Eğitim Filter

Uluslararası iş iletişim dba

Horizons University
DBA
Eyl 2020
<
3&nbsp;-&nbsp;4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bu derece öğrenme hedefleri yüksek kaliteli beceri ve uluslararası bağlamda Şirket Liderleri ve İcra Yöneticileri için gerekli bilgiyi sağlamaktır.

Devamını oku