PHDSTUDIES

Uzaktan Eğitim İşletme Doktora Dereceleri içinde İş İletişimi 2020

DBA ya da İşletme Yönetimi Doktora programı, akademisyenlere elit işletmelerde danışman olarak ya da akademisyen olarak çalışma fırsatı sunan bir yüksek lisans derecesidir. İşletme eğitimi araştırma Tasarımı, işletmelerde Liderlik, iş Teorisi ve benzeri konuları içermektedir.

olumlu ve etkin bir şekilde kişinin fikirlerini iletişim Öğrenme başarılı bir işadamının olmanın önemli bir parçasıdır. İş iletişim araçlarının çeşitli aracılığıyla bunu nasıl odaklanır. grafik tasarım, video, fotoğraf, kamu konuşma ve yazma olabilir okudu edilenler arasında.

Devlet üniversiteleri ile ilgili en uygun seçenek uzaktır. Özel okullar da uzaktan eğitim deneyimi çok daha iyi yardım sağlamak. Çeşitli çevrimiçi üniversite dünyanın her yerinden büyük mesafelerde öğretmen ve öğrenci eğitim görüyor. Bu çok bir uzaktan eğitim sınıfta çeşitliliği artar ve derece farklı topluluklar, bölgeler ve uzak kültürlerden gelen kişiler arasında zorlu konuşma üretir.

Uzaktan Eğitim DBA Derecesi içinde İş İletişimi

1 Sonuçlar İş İletişimi, Uzaktan Eğitim Filter

Uluslararası iş iletişim dba

Horizons University
DBA
Eyl 2020
<
3&nbsp;-&nbsp;4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bu derece öğrenme hedefleri yüksek kaliteli beceri ve uluslararası bağlamda Şirket Liderleri ve İcra Yöneticileri için gerekli bilgiyi sağlamaktır.

Devamını oku