Filter
DBA
Amerika Birleşik Devletleri Arizona Sun City Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sun City ABD'nde İş Yönetimi D.B.A'ler Bak 2019

İşletme Yönetimi Doktora programı, bireylerin akademide ya da işletmelerde danışman olarak çalışmak için bir takım kursları tamamlayarak yüksek eğitim aldıklarını göstermektedir. DBA programları öğrencilerin kendi yürüttükleri araştırmaların yanı sıra profesyonel gelişim, yayıncılık ve yaygınlaştırma ve ileri araştırma teknikleri gibi dersleri de içeren geleneksel eğitim de içermektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Sun City ABD'nde İş Yönetimi DBA Programları Bilgi İsteyin 2019

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar İş Yönetimi, Sun City

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Arizona
Sun City
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Grand Canyon University

Danışmanlık Eğitim ve Denetleme programında Felsefe Doktoru Grand Canyon University Köprüsü, danışmanlık öğrencileri öğretmek, klinik danışmanları denetlemek ve klinik ve ... [+]

Danışmanlık Eğitim ve Denetleme programında Felsefe Doktoru Grand Canyon University Köprüsü, danışmanlık öğrencileri öğretmek, klinik danışmanları denetlemek ve klinik veya akademik ortamlarda uzman pratisyen olmak isteyen bağımsız lisanslı veya ön lisanslı ruh sağlığı uzmanları içindir. Öğrencilerin yüksek lisans düzeyinde bir istatistik dersi tamamlamış olmaları ve onaylanmış bir Danışmanlık ve İlgili Eğitim Programları Akreditasyon Kurulu'ndan (CACREP) giriş seviyesi olan bir kurumdan mezun olması VEYA eşdeğer bir programdan mezun olması gerekir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Grand Canyon University

Grand Canyon University , Bridge (Pazarlamada Vurguyla İş İdaresi Doktoru) programı, heyecan verici bir yürütme ve akademik yolculuğa girişinizdir. ... [+]

Grand Canyon University , Bridge (Pazarlamada Vurguyla İş İdaresi Doktoru) programı, heyecan verici bir yürütme ve akademik yolculuğa girişinizdir. İşletme yönetimi dışında bir alanda yüksek lisans derecesine sahip olan pazarlama tutkunları için tasarlanan bu köprü online DBA programı, işletme doktora düzeyinde çalışmayı gerçekleştirmek için gerekli güçlü bir temel sağlar.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Grand Canyon University

Köprü (Veri Analitiğinde Vurguyla İş İdaresi Doktoru) doktora işinizin ve akademik yolculuğunuzun hazırlanmasında güçlü bir temel sunar. ... [+]

Köprü (Veri Analitiğinde Vurguyla İş İdaresi Doktoru) doktora işinizin ve akademik yolculuğunuzun hazırlanmasında güçlü bir temel sunar. Veri analitiği doktora programına yönelik bu köprü, işletme yönetimi dışında bir alanda yüksek lisans derecesine sahip olan ve şimdi Grand Canyon University bir online DBA programını tamamlayarak kariyerlerini dönüştürmeyi hedefleyen vizyoner liderler için tasarlanmıştır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku