Doktoraprogramlari.com

Fransa'da İş Yönetimi DBA Dereceleri Araştır 2019/2020

İşletme Yönetimi Doktora programı elit akademik ya da danışmanlık kariyerine adım atmak için araştırma bazlı yüksek öğrenim programını tamamlamakla kazanılmaktadır. Programlar, bağımsız çalışma dışında iş teorisi, araştırma tasarımı ve mesleki gelişim derslerinden oluşmaktadır.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Fransa'da İş Yönetimi Top DBA Programları 2019/2020

3 Sonuçlar İş Yönetimi, Fransa Filter

Iş idaresi (DBA) doktora - edbac üyesi

IAE Nice Graduate School of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Fransa Güzel

Bu yüksek lisans uygulayıcıların bilgi ve deneyimlerini conceptualize ve yazılı olarak paylaşmak için onları yaymak için izin verir. bilgi ve gelişme iletimi için Üniversitesi'nin çift misyonu vardır.

İşletme Bölümü (DBA, Paris)

IPAG Business School
Kampüs Tam zamanlı 2 - 4 yıl Bilgi iste Fransa Paris Güzel + 1 daha

İşletme Yönetimi (DBA), iş idaresi alanında yönetici, araştırma odaklı bir doktoradır.

Kendi Hızlandırılmış DBA

ISM - International School of Management
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 4 - 6 yıl Eylül 2020 Fransa Paris + 1 daha

İşletme Doktoru (DBA), üst yönetimin zorluklarını uluslararası düzeyde ele almak için gerekli liderliği geliştirmek için tasarlanmıştır. Mesleğiniz hakkında daha derin bir anlayış ya da sadece yeni bir kişisel zorluk arayışındaysanız, DBA, bilginizi genişletmek ve uluslararası iş uygulamalarında fark yaratmak için bir platform sunar.