Doktoraprogramlari.com

in Lagos Nijerya'da İş Yönetimi DBA'ler Bak 2019

işletme eğitiminde yüksek lisans programını tamamladığınız zaman İşletme Yönetimi Doktora eğitimi alabilirsiniz. Bu dereceler genelde araştırma odaklıdır ve araştırma tasarımı, uygulama teorisi ve organizasyon liderliği gibi konuları içermektedir.

Nijerya, Nijerya resmi Federal Cumhuriyeti, 36 devlet ve Federal Başkent Bölgesi, Abuja oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir.

Lagos eğitim ve yerel ve yurt dışındaki öğrenciler için öğrenme fırsatları daha yüksek standartları sunmak sayısız mesleki ve politeknik kurumlara ev sahipliği ile ünlüdür. Büyük üniversitelerde Lagos Üniversitesi, Lagos State Üniversitesi ve Pan-Atlantik Üniversitesi bulunur.

in Lagos Nijerya'da İş Yönetimi DBA Programları Üniversitelerle İletişime Geçin 2019

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Lagos Filter

Işletme doktora (dba)

Unicaf University (MW)
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri New York Yunanistan Athens Romanya Bucharest Birleşik Krallık London Mısır Cairo Gana Accra Malavi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenya Nairobi Nijerya Lagos Somali Mogadishu Zambiya Lusaka Ürdün Irbid Kıbrıs Cumhuriyeti Cyprus Online + 26 daha

UNICAF Üniversitesi'nde DBA için eğitim almak, kapsamlı uluslararası bağlantılarımız ve mesleki uygulamaya olan bağlılığımız ile canlı ve canlı bir deneyimdir. UNICAF Üniversitesi ve ilgili kurumlarında yüksek düzeyde araştırma ve öğretim, harici olarak kabul görmüştür.