Filter
DBA
Suudi Arabistan Al Khobar Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Al Khobar Suudi Arabistan'da İş Yönetimi D.B.A'ler İncele 2019

DBA ya da İşletme Yönetimi Doktora programı, akademisyenlere elit işletmelerde danışman olarak ya da akademisyen olarak çalışma fırsatı sunan bir yüksek lisans derecesidir. İşletme eğitimi araştırma Tasarımı, işletmelerde Liderlik, iş Teorisi ve benzeri konuları içermektedir.

Suudi Arabistan Ürdün Haşimi Krallığı ile birlikte, kendi kraliyet aileleri için adlı iki ülkeden biridir. Suudi Arabistan'da gurbetçilerin için epeyce iş vardır. O 'size gelmeden önce Arapça, temel tajweed ve bazı temel konuşma becerilerini okumayı öğrenmek için tavsiye.

Al Khobar Suudi Arabistan Fars Körfezi kıyısında yer alır. Şehir sadece 1 milyon kişi altında bir nüfusa sahiptir. Suudi Aramco - Bu Kral Fahd Uluslararası Havaalanı için ev, ve dünyanın en büyük petrol şirketidir.

in Al Khobar Suudi Arabistan'da İş Yönetimi İşletme Doktora Programları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Al Khobar

Dereceler
Konum
Suudi Arabistan
Al Khobar
Eğitim türü
Hız
Management Development Centre International

İşletme Doktora (DBA) Doktora yeterliliğine yeni bir yol sunar. Özel, kamu ve üçüncü sektörlerde deneyimli liderler için özel olarak tasarlanmıştır. ... [+]

İngiltere'de MDCI tarafından desteklenen İngiltere İşletme Doktora (DBA)

İşletme Doktora (DBA) Doktora yeterliliğine yeni bir yol sunar. Özel, kamu ve üçüncü sektörlerde deneyimli liderler için özel olarak tasarlanmıştır. Geleneksel bir doktora tezinin aksine, DBA adayların “yeni teorinin gelişmesi” yerine “yeni teori uygulaması” yoluyla bilgiye katkıda bulunmalarını sağlar. Dahası, DBA, mesleki uygulamaların sınırlarını zorlamak istiyor. Sonuç, örgütsel değişim için düşünce liderliğinde artırılmış bir kapasite ve üst yönetim ve / veya danışmanlık rollerine daha fazla hazırlıklı olma kapasitesidir.

İngiltere ve GCC atölyeleri, doktora araştırmasının esaslarını kapsarÖdevle değerlendirme, yayınlanabilir bir makale, tezin tez savunması ve sözlü savunmasıMDCI GCC / UK desteği ile şimdiden 70 başarılı mezunİlgi alanınızı, konu alanınızı ve en yüksek akademik kalifikasyonunuzu kaydedin... [-]
Suudi Arabistan Al Khobar Riyadh
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku