Filter
DBA
Birleşik Krallık Scotland Stirling Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Stirling Birleşik Krallık'ta İşletmecilik Çalışmaları DBA Dereceleri İncele 2019

İşletme Yönetimi Doktora programı ya da DBA araştırma odaklı bir yüksek eğitim derecesidir. Bu dereceyi kazanan akademisyenler işletmelerde danışman olarak ya da üniversitede çalışabilirler.

İşletme eğitimi, kurumların nasıl yönetildiğini öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış akademik bir programdır. Dersler genel konuları kapsayabileceği gibi, belirli alanlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için daha spesifik konuları da kapsayabilmektedir.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Stirling tarihsel İskoçya Krallığı kraliyet kalelerinden biri oldu. Şimdi 80 milletten 11 bin ila 12 öğrenci vardır Stirling Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

Stirling Birleşik Krallık'ta İşletmecilik Çalışmaları DBA Programları Okullarla İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Stirling

Dereceler
Konum
Birleşik Krallık
Scotland
Stirling
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Stirling

Deneyimli profesyonellere yönelik, yenilikçi İş İdaresi Doktoru (DBA), hem araştırma hem de uygulayıcı becerilerinizi geliştirir, yönetim ve ilgili iş alanlarındaki üst d ... [+]

genel bakış

Deneyimli profesyonellere yönelik, yenilikçi İş İdaresi Doktoru (DBA), hem araştırma hem de uygulayıcı becerilerinizi geliştirir, yönetim ve ilgili iş alanlarındaki üst düzey rollere ilerlemenizi sağlar.

DBA mezunları üniversitelerde araştırma odaklı akademisyenler olarak veya endüstride araştırma konusunda bilgilendirilmiş üst düzey yöneticiler, danışmanlar ve iş liderleri olarak çalışabilirler. Bu derste, geleneksel bir DBA programında kazanılan yönetim teorisi ve pratiğinin derinlemesine ve yansıtıcı bilgisi ile birleşen doktora düzeyinde araştırma yetkinliği geliştireceksiniz.

Daha önce yaptığınız eğitimden bağımsız olarak, doktora düzeyinde araştırmacı ve uygulayıcı olmanızı sağlayan, rehberli, kademeli bir geçiş sağlıyoruz. DBA kursumuz, yansıtıcı ve öz-eleştirel bir profesyonel olmanıza yardımcı olacaktır. İş ve yönetim araştırmalarının ön saflarında teorik ve pratik bilgiler oluştururken en ileri düzeyde araştırma yapmak için beceri, teknik ve uygulamaları öğreneceksiniz. Kursu başarıyla tamamladıktan sonra, giderek dinamik bir iş ortamının baskılarını ve zorluklarını başarılı bir şekilde yönetmeye ve ortaya çıkan sorunlarla başa çıkmak için özgün ve yaratıcı çözümler sunmaya hazır olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
36 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku