Filter
DBA
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Bak Yarı zamanlı Doktora Eğitimleri içinde İşletmecilik Çalışmaları İspanya'da 2019/2020

İşletme Yönetimi Doktora (DBA) programında öğrenciler liderlik, uygulama teorisi, yayıncılık ve yaygınlaştırma ve diğer konuların yanında araştırma tasarımı gibi konuları da işlemektedirler. Bu eğitim akademik kariyer edinmek isteyen ya da danışman olarak çalışmak isteyenler için uygundur.

İşletme eğitimi, iş dünyasında gerekli olacak bilgi ve becerileri öğrencilere kazandırmayı amaçlayan akademik bir programdır. Eğitim finans, muhasebe, ekonomi, organizasyonel çalışmalar, iş etiği ve pazarlama gibi konuları içermektedir.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

Yarı zamanlı İşletme Yönetimi Doktora Programı içinde İşletmecilik Çalışmaları İspanya'da

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, İspanya

Campus Universitario Europeo

Execellent Programı DBA ilgili yeterlilikler ve becerilerin edinilmesine yönelik Üniversitesi Kampüs Avrupa istihdam eğitim yapılan çalışmaların üçüncü döngüsü ... [+]

İşletme Doktor Execellent Programı DBA Avrupa Üniversitesi Kampüsü içinde çalışmaların üçüncü döngüsü yeterlilikler ve becerilerin edinilmesine yönelik istihdam eğitimi ile ilgili kaliteli bilimsel araştırma ile yüzmek. O hazırlanması ve sunumu esas Orijinal araştırma sonuçlarını içeren DBA tezi,. Ayrıca katabilirler kurs, seminer ve diğer etkinlikler araştırma eğitim amaçlı. DBA bir gözetmen atandığında, kimin davranış nihai olarak sorumlu olan ile- sorumlu araştırma görevleri CUE Mükemmel programı ve bir öğretmen, ade-set Programın başında eğitim ve araştırma faaliyetlerinin priateness.

&nbsp

Kimin için? ... [-]

İspanya Marbella Bir Coruña Madrid
Eylül 2020
Yarı zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
United International Business Schools

Akademik takvimimiz bir çeyrek sistemine dayanmaktadır (1 çeyrek = 10 hafta). Programın esnek yapısı ve modüler tasarımı nedeniyle, Ekim, Kasım, Ocak, Şubat, Nisan, Mayıs ... [+]

DBA programımızla tam kişisel potansiyelinize ulaşınEsnek Çalışma Programları

Esnek çalışma programlarımız , öğrencilerin ders gereksinimlerine, önceki çalışmalara, mevcut ilgi alanlarına ve gelecekteki isteklere göre kurslarını seçmelerine olanak sağlayan Amerikan yüksek öğretim modeline dayanmaktadır .

United International Business Schools ( UIBS )

2002'den bu yana küresel bir bakış açısıyla kültürlerarası eğitime UIBS United International Business Schools ( UIBS ), Avrupa ve Asya'daki kampüsleri olan bağımsız bir özel eğitim kurumudur. UIBS , Lisans (Lisans / BBA) ve (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans ( Yüksek Lisans / MBA ve Doktor / DBA ) düzeyinde özel (programatik olarak onaylanmış) derecelere ve Amerikan bölgesel olarak onaylanmış ve Avrupa devletine götüren esnek işletme ve yönetim çalışmaları sunar Akademik ortaklarımızla işbirliği içerisinde tanınan dereceler.... [-]

İspanya Barselona Madrid
Kasım 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku