Filter
DBA
Amerika Birleşik Devletleri New Mexico Albuquerque Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Albuquerque ABD'nde İşletmecilik Çalışmaları DBA'ler Hepsini İncele 2019

İşletme Yönetimi Doktora programı ya da DBA araştırma odaklı bir yüksek eğitim derecesidir. Bu dereceyi kazanan akademisyenler işletmelerde danışman olarak ya da üniversitede çalışabilirler.

İşletme eğitimi, kurumların nasıl yönetildiğini öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış akademik bir programdır. Dersler genel konuları kapsayabileceği gibi, belirli alanlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için daha spesifik konuları da kapsayabilmektedir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Birçok öğrenci çeşitli nedenlerle kendi derece için Albuquerque, New Mexico kopuyor. Öğrencilerin en fazla sahip Merkez Kampüs - New Mexico Üniversitesi ile 8 yüksek öğrenim kurumu bulunmaktadır. Bu bir devlet üniversitesidir. Albuquerque ITT Teknik Enstitüsü özel kurumlar arasında öğrencilerin en yüksek numarası vardır.

Albuquerque ABD'nde İşletmecilik Çalışmaları Doktora Eğitimleri Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Albuquerque

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
New Mexico
Albuquerque
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Grand Canyon University

Danışmanlık Eğitim ve Denetleme programında Felsefe Doktoru Grand Canyon University Köprüsü, danışmanlık öğrencileri öğretmek, klinik danışmanları denetlemek ve klinik ve ... [+]

Danışmanlık Eğitim ve Denetleme programında Felsefe Doktoru Grand Canyon University Köprüsü, danışmanlık öğrencileri öğretmek, klinik danışmanları denetlemek ve klinik veya akademik ortamlarda uzman pratisyen olmak isteyen bağımsız lisanslı veya ön lisanslı ruh sağlığı uzmanları içindir. Öğrencilerin yüksek lisans düzeyinde bir istatistik dersi tamamlamış olmaları ve onaylanmış bir Danışmanlık ve İlgili Eğitim Programları Akreditasyon Kurulu'ndan (CACREP) giriş seviyesi olan bir kurumdan mezun olması VEYA eşdeğer bir programdan mezun olması gerekir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Grand Canyon University

Grand Canyon University , Bridge (Pazarlamada Vurguyla İş İdaresi Doktoru) programı, heyecan verici bir yürütme ve akademik yolculuğa girişinizdir. ... [+]

Grand Canyon University , Bridge (Pazarlamada Vurguyla İş İdaresi Doktoru) programı, heyecan verici bir yürütme ve akademik yolculuğa girişinizdir. İşletme yönetimi dışında bir alanda yüksek lisans derecesine sahip olan pazarlama tutkunları için tasarlanan bu köprü online DBA programı, işletme doktora düzeyinde çalışmayı gerçekleştirmek için gerekli güçlü bir temel sağlar.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Grand Canyon University

Köprü (Veri Analitiğinde Vurguyla İş İdaresi Doktoru) doktora işinizin ve akademik yolculuğunuzun hazırlanmasında güçlü bir temel sunar. ... [+]

Köprü (Veri Analitiğinde Vurguyla İş İdaresi Doktoru) doktora işinizin ve akademik yolculuğunuzun hazırlanmasında güçlü bir temel sunar. Veri analitiği doktora programına yönelik bu köprü, işletme yönetimi dışında bir alanda yüksek lisans derecesine sahip olan ve şimdi Grand Canyon University bir online DBA programını tamamlayarak kariyerlerini dönüştürmeyi hedefleyen vizyoner liderler için tasarlanmıştır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku