Filter
DBA
Filipinler Cumhuriyeti Manila Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Manila Filipinler'de İşletmecilik Çalışmaları Doktora Eğitimleri Hepsini İncele 2019

işletme eğitiminde yüksek lisans programını tamamladığınız zaman İşletme Yönetimi Doktora eğitimi alabilirsiniz. Bu dereceler genelde araştırma odaklıdır ve araştırma tasarımı, uygulama teorisi ve organizasyon liderliği gibi konuları içermektedir.

İşletme eğitimi, iş dünyasında gerekli olacak bilgi ve becerileri öğrencilere kazandırmayı amaçlayan akademik bir programdır. Eğitim finans, muhasebe, ekonomi, organizasyonel çalışmalar, iş etiği ve pazarlama gibi konuları içermektedir.

Resmen Filipinler Cumhuriyeti olarak bilinen Filipinler, Batı Pasifik Okyanusu'nda Güneydoğu Asya'da egemen bir devlettir. İngilizce Filipinler resmi dillerinden biridir ve tüm okullarda zorunlu bir konudur.

Manila, başkenti ve ülkenin en büyük ikinci kenti, 'ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel merkez ülke olduğu düşünülmektedir. Öte yandan, şehir, ülkenin en iyi okulları, yüksek okullar, üniversiteler ve eğitim merkezleri için bir konut olduğunu. Bu kurumlar öğrencilere uygun eğitim sunuyoruz.

in Manila Filipinler'de İşletmecilik Çalışmaları D.B.A'ler Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Manila

Dereceler
Konum
Filipinler Cumhuriyeti
Manila
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
AMA Education System

İş İdaresi (DBA) AMA programın Doktor iş ortamının dinamik ve karmaşık dünyada ön cephe pozisyon almaya iş liderleri ileriye dönük hazırlar. ... [+]

PROGRAMA GENEL BAKIŞ A Doktor İşletme (DBA) AMA Program, iş ortamının dinamik ve karmaşık dünyada ön cephe pozisyon almaya iş liderleri ileriye dönük hazırlar.

Program dersler ve araştırmayı içeren ve en son düşünce ve çağdaş iş küresel dünyasını şekillendirmektedir teknolojilerin derinlemesine bir anlayış geliştirmek için gereken yöneticiler için tasarlanmıştır.

Mezunlar şirket yöneticileri, girişimciler, uygulayıcılar veya danışman olarak yüksek profilli rolleri almaya hazır olacaktır. Sınıf çalışması üst düzey düşünme becerilerini ve eleştirel analizini vurgular. Teori ve pratik iş dünyası ve alan bazlı atamaları liderleri tarafından seminerlerde öğretim üyesi, araştırma projeleri, vaka çalışmaları, rehberlik deneyimi tarafından sağlanan öğrenme fırsatları ile bağlantılıdır.... [-]

Filipinler Cumhuriyeti Manila
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku