Doktoraprogramlari.com

Nice Fransa'da İşletmecilik Çalışmaları İşletme Doktora Programları Bak 2019

İşletme Yönetimi Doktora programı elit akademik ya da danışmanlık kariyerine adım atmak için araştırma bazlı yüksek öğrenim programını tamamlamakla kazanılmaktadır. Programlar, bağımsız çalışma dışında iş teorisi, araştırma tasarımı ve mesleki gelişim derslerinden oluşmaktadır.

Ticaret alanında çalışmak isteyen öğrenciler işletme eğitimi almayı düşünmelidirler. Bu akademik program öğrencilere çalışan yönetimi, para yönetimi, liderlik ve işletme etiği gibi konularda becerilerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Fransa'da 5. en kalabalık şehri olarak, Güzel 300, 000 sakinleri ev sahipliği yapmaktadır. Bu makine güzellik ve iklim Fransa'da bir üst turistik yer. Kentin yüksek öğrenim çeşitli kuruluşlar vardır.

Nice Fransa'da İşletmecilik Çalışmaları DBA Programları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

2 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Nice Filter

Iş idaresi (DBA) doktora - edbac üyesi

IAE Nice Graduate School of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Fransa Nice

Bu yüksek lisans uygulayıcıların bilgi ve deneyimlerini conceptualize ve yazılı olarak paylaşmak için onları yaymak için izin verir. bilgi ve gelişme iletimi için Üniversitesi'nin çift misyonu vardır.

İşletme Bölümü (DBA, Paris)

IPAG Business School
Kampüs Tam zamanlı 2 - 4 yıl Bilgi iste Fransa Paris Nice + 1 daha

İşletme Yönetimi (DBA), iş idaresi alanında yönetici, araştırma odaklı bir doktoradır.