Doktoraprogramlari.com

in Luxembourg Lüksemburg'da İşletmecilik Çalışmaları DBA Dereceleri Bul 2019

İşletme Yönetimi Doktora programı elit akademik ya da danışmanlık kariyerine adım atmak için araştırma bazlı yüksek öğrenim programını tamamlamakla kazanılmaktadır. Programlar, bağımsız çalışma dışında iş teorisi, araştırma tasarımı ve mesleki gelişim derslerinden oluşmaktadır.

İşletme eğitimi, iş dünyasında gerekli olacak bilgi ve becerileri öğrencilere kazandırmayı amaçlayan akademik bir programdır. Eğitim finans, muhasebe, ekonomi, organizasyonel çalışmalar, iş etiği ve pazarlama gibi konuları içermektedir.

Lüksemburg Lüksemburg resmen Büyük Dükalığı, Belçika, Fransa, ve Almanya ile sınırlanmıştır Batı Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir.

Lüksemburg küçük bir şehir ve Lüksemburg Büyük Dükalığı başkentidir. Bu tür Lüksemburg Üniversitesi gibi birçok ünlü eğitim kurumları olduğu gibi şehrin Eğitim merkezidir.

in Luxembourg Lüksemburg'da İşletmecilik Çalışmaları DBA Programları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

2 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Luxembourg City Filter

İşletme Doktora

Business Science Institute
Kampüs Yarı zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Lüksemburg Luxembourg City

Jean Moulin III Üniversitesi'ndeki iaelyon İşletme Okulu ve Avrupa Bilgi Enstitüsü ile işbirliği içinde

Dijital DBA

Business Science Institute
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 3 yıl Açık Kayıt Lüksemburg Luxembourg City

Dijital DBA yapmak için 5 neden. Dijital DBA esnektir: doktora öğrencileri her an başlayabilir. Tüm kaynaklara İnternet üzerinden erişilebilir (videolar, makaleler, kitaplar, veri analizi yazılımı, forumlar), doktora öğrencilerinin uzaktan kendi başlarına uzaktan çalışmalarını sağlar. Her doktora öğrencisi doğrudan danışmanı ile değiş tokuş yapabilir. İşletme Doktora SKEMA İşletme Okulu (AACSB ve EQUIS akredite) ve Business Science Institute (Lüksemburg'daki Eğitim Bakanlığı'ndan Anlaşma), ayrıca iaelyon İşletme Fakültesi - Jean Moulin Üniversitesi (Fransız Üniversitesi). Ortaya çıkan tezler, SKEMA İşletme Okulu veya Business Science Institute tarafından denetlenen kitap koleksiyonlarından birinde yayınlanabilir.