Filter
DBA
Umman Muscat Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in. Umman'da İşletmecilik Çalışmaları İşletme Doktora Dereceleri İncele 2019

İşletme Yönetimi Doktora (DBA), bazı üniversitelerde işletme okulları ve fakülteleri tarafından sunulan ve lisans eğitiminden sonra verilen bir derecedir. İşletme danışmanlığı ya da üniversitede kariyer edinmek için bu programı tercih edebilirsiniz.

Ticaret alanında çalışmak isteyen öğrenciler işletme eğitimi almayı düşünmelidirler. Bu akademik program öğrencilere çalışan yönetimi, para yönetimi, liderlik ve işletme etiği gibi konularda becerilerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

Umman Yükseköğretim sistemi yani, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve diğer diller arasında Çince beş ortak uluslararası dilde yapılır. Bu diğer uluslararası öğrenciler arasında bu yüksek öğretim kurumlarında dil engelleri konusunu ortadan kaldırdı.

Resmi Umman Sultanlığı olarak adlandırılan ülke, Güneybatı Asya'da yer alan bir Arap devletidir. Eğitim sektörü yüksek okuma yazma oranına sahip. Umman gibi Sultan Qaboos Üniversitesi, Dhofar Üniversitesi ve Nizwa Üniversitesi gibi dünyanın üst düzey kurumları vardır.

in. Umman'da İşletmecilik Çalışmaları DBA'ler Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Muscat

Dereceler
Konum
Umman
Muscat
Eğitim türü
Hız
Management Development Centre International

İşletme Doktora (DBA) Doktora yeterliliğine yeni bir yol sunar. Özel, kamu ve üçüncü sektörlerde deneyimli liderler için özel olarak tasarlanmıştır. ... [+]

İngiltere'de MDCI tarafından desteklenen İngiltere İşletme Doktora (DBA)

İşletme Doktora (DBA) Doktora yeterliliğine yeni bir yol sunar. Özel, kamu ve üçüncü sektörlerde deneyimli liderler için özel olarak tasarlanmıştır. Geleneksel bir doktora tezinin aksine, DBA adayların “yeni teorinin gelişmesi” yerine “yeni teori uygulaması” yoluyla bilgiye katkıda bulunmalarını sağlar. Dahası, DBA, mesleki uygulamaların sınırlarını zorlamak istiyor. Sonuç, örgütsel değişim için düşünce liderliğinde artırılmış bir kapasite ve üst yönetim ve / veya danışmanlık rollerine daha fazla hazırlıklı olma kapasitesidir.

İngiltere ve GCC atölyeleri, doktora araştırmasının esaslarını kapsarÖdevle değerlendirme, yayınlanabilir bir makale, tezin tez savunması ve sözlü savunmasıMDCI GCC / UK desteği ile şimdiden 70 başarılı mezunİlgi alanınızı, konu alanınızı ve en yüksek akademik kalifikasyonunuzu kaydedin... [-]
Umman Muscat
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku