close

Filtreler

Sonuçları Göster

Girişimcilik D.B.A'ler Karşılaştır

Girişimcilik bir DBA edinerek iş fırsatlarına yenilikçi fikirleri dönüştürmek isteyen bireyler için mükemmel bir seçimdir. Girişimci girişimler büyük ödüller sunuyoruz, ancak genellikle yüksek riskli gelebilir. Girişimcilik bir derece yardımcı başarı olasılığını artıran önemli becerilerini geliştirebilir. Aday öğrenciler sık sık "Girişimcilik bir DBA nedir?",… Devamını oku

Girişimcilik bir DBA edinerek iş fırsatlarına yenilikçi fikirleri dönüştürmek isteyen bireyler için mükemmel bir seçimdir. Girişimci girişimler büyük ödüller sunuyoruz, ancak genellikle yüksek riskli gelebilir. Girişimcilik bir derece yardımcı başarı olasılığını artıran önemli becerilerini geliştirebilir.

Aday öğrenciler sık sık "Girişimcilik bir DBA nedir?", Sormak Bu derece kurucu ve bir iş çalışan temellerini öğrenme içerir; bu pazarlama, muhasebe, operasyon ve liderlik becerileri içerir. Başarılı bir girişimci olmak için, bir müşteri istek veya ihtiyaçlarını karşılamak ve iş başlatmak için sermaye erişebilirsiniz bir ürün veya hizmet olmalıdır. Bir girişimci, aynı zamanda büyümeyi karşılamak amacıyla operasyonlarını büyütmek için nasıl bilmeniz gerekir.

Girişimcilik gelişmiş bir derecesi birçok faydalar tutar.Bu gelişen bir iş kurmak ve işletmek için araçları ile donatmaktır yapabilirsiniz. Bir programa katılan çok avantajlı olabilir mezun bir ağa erişim sağlayabilir. Kendi şirketlerini çalıştırarak veya iş başvurusu yaparken bu mezunu Mezunlar bir rekabet avantajı olabilir.

Girişimcilik bir DBA maliyeti kurumlara göre farklılık olabilir. Öğrenci tüm program maliyetleri ve kabul ücretlerini onaylamak için ilgi olduğu bir okulun kabul ofislerinde biriyle konuşmak gerekir bu diploması istiyorum Bireyler.

Girişimcilik bir DBA tutun insanlar için birçok kariyer seçenekleri vardır. Bazıları kendi şirketlerini başlatmak için seçin. Diğerleri danışmanları veya yönetim analisti olarak çalışmazlar. Mezunlar ayrıca küçük işletmeler, büyük şirketler ya da kar amacı gütmeyen kurumlar için çalışabilir.

Girişimcilik ileri derece için programlar sunan birçok harika okullar vardır. Bizim kapsamlı veritabanı arama başlamak için harika bir yerdir. Online kurslar programları gerekli dersleri sunuyoruz kurumlardan büyük mesafeler sınırlı esnekliğe sahip, ya da yaşayan kişiler için en iyi alternatif olabilir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Business School Lausanne BSL
Chavannes-près-Renens, İsviçre

Sektörünüzün ihtiyaç duyduğu İş Dönüşümünü şekillendirerek ve yönlendirerek Değişim Yaratıcısı Olun Değişimin hızlanması 21. yüzyılın imzasıdır. İş, fırsatların gerçeğe dönüşm ... +

Sektörünüzün ihtiyaç duyduğu İş Dönüşümünü şekillendirerek ve yönlendirerek Değişim Yaratıcısı Olun Değişimin hızlanması 21. yüzyılın imzasıdır. İş, fırsatların gerçeğe dönüşme potansiyeline sahip olduğu yerdir. Dolayısıyla, İş dönüşümü Dünya Dönüşümünün merkezinde yer almaktadır. Business School Lausanne (BSL), belirli bir şirketin başarısının veya yeniliğinin ötesine bakmak için İşletme Doktorasını (DBA) şekillendirmiştir. DBA programı, doktora çalışmalarının geniş yelpazesini ve derinlemesine anlayışını, alan eyleminin gerçekçiliği ve odağı ile birleştirir. -
DBA
English (UK)
Şub 2022
Kampüs