PHDSTUDIES

Araştırma Metodolojileri {phdstudies-doctor-of-education:plural} Karşılaştır

Kariyer alanında kalırken daha fazla eğitime devam etmek isteyen veya yüksek lisans veya lisans diploması aldıktan sonra ek eğitim almak isteyenler, bir Eğitim Fakültesine sahip olmaya karar verebilirler. Bu tür bir program, eğitimde belirli bir çalışma alanına odaklanmakta ve öğrencilerin araştırma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Araştırma Metodolojilerinde Eğitim Doktoru Nedir? Sosyal bilimlerde araştırma ve değerlendirmenin özünde yatan teorik, metodolojik ve etik prosedürlere yoğun ilgi duyan öğrenciler bu dereceyi takip etmekten yararlanabilirler. Öğrenciler, bu dereceye kadar çalışırken çeşitli programlarla ilgili dersler alabilir ve program değerlendirme ve nitel araştırmanın teorik ve metodolojik gelişimine katkıda bulunabilirler.

Öğrenciler, ileri düzeyde mesleki güvenilirliklerini artırabilen bu dereceye kadar araştırma becerilerini geliştirebilirler. Ayrıca, başkaları ile çalışma becerilerini geliştirebilir ve çalışma süresince mesleki bağlantılar kazanabilirler; bu da onların seçtikleri alanda kariyerlerini sağlamlaştırmasına yardımcı olabilir.

Araştırma Metodolojilerinde bir Eğitim Doktoru kazanmak için toplam maliyet oldukça değişken. Bunun nedeni, okulun bulunduğu yer, kurumun harç ücreti ve programın tamamlanması için ne kadar zaman harcadığı, toplam maliyeti etkileyebilir.

Araştırma Metodolojilerinde bir Eğitim Doktoru kazandıktan sonra, mezunlar genellikle üniversite profesörleri, büyük, profesyonel kuruluşlar ve kurumsal araştırmacılar için araştırmacı olarak kariyer peşinde koşarlar. Bazıları da eğitim değerlendirme hizmetleri sunan şirket eğitmenleri ve danışmanlarını test etmek için çalışır. Mezunlar, hem nicel hem de nitel metodolojiyle ilgili becerilerinin onları akademi, özel sektör ve hükümet içindeki pozisyonlara uygun hale getirdiğini görebilir.

Bu derece devam etmek isteyenler, çevrimiçi veya şahsen kurslar alabilir. Neler bekleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.

1 Sonuçlar Araştırma Metodolojileri Filter

Doktor, ikili ödül programı

National Institute of Education, Nanyang Technological University
Doktor Eğitim
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Doktor Ödülü Programı, mesleki uzmanlıklarını ve eğitimlerini genişletmek, araştırma, değerlendirme ve uygulama becerileri geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmışt ...

Devamını oku